Filmy - co obejrzeć a co omijać szerokim łukiem.

Panowie,gnać na Mad Maxa,film rusza z wiekszym uderzeniem niz ,,Adrenalina'' ze Stathamem.A pozniej juz tylko akcja non stop.Estetycznie to jest najlepszy film jaki widzialem,co drugi kadr mozna screenshota robić,potem na płótno i na ścianę-po prostu miazga.120 minut a minęło jak 3 kwadranse.Hoult niszczy bo Hardy to raczej drugoplanowa rola.Typowo kinowy film.Stempluje go obiema rękoma.
P.S. Gitarzysta rozwala system :)
 
Szczęściarz z Ciebie, my musimy jeszcze tydzień czekać ...

Na pocieszenie wreszcie wyszedł w porządnej kopii, oglądać bo film przezajebisty, a akcja w kościele urywa jajca.

Kingsman.The.Secret.Service.2014.720p.WEB-DL.x264.AC3-EVO
 
Ex.Machina.2015.1080p.BluRay.x264-SPARKS

A tu motywacyjny filmk dl tych którzy nie wiedzą co zrobić ze swoim życiem z hasłem I TY MOŻESZ BYĆ JAK TOM HARDY !!!

 
Szczęściarz z Ciebie, my musimy jeszcze tydzień czekać ...

Na pocieszenie wreszcie wyszedł w porządnej kopii, oglądać bo film przezajebisty, a akcja w kościele urywa jajca.

Kingsman.The.Secret.Service.2014.720p.WEB-DL.x264.AC3-EVO
. Są już może napisy?
 
Ex Machina - rewelacyjny film i przecudowna Alicia Vikander :heart::heart::heart:

@Masu, napisy do Kingsmana? są już na n24 i pewnie napi też ściągnie.
 
Kojarzy ktos czy byl film pokazujący historie związane z audycją Wojna Światów Wellsa? W sumie świetny temat na film a nie kojarzę.
 
Ex machina wymiata :) Jak ktos interesuje sie zagadnieniem świadomosci, wolnej woli, czy nawet technik manipulacji, musi sprawdzić ten obraz. 8,5/10.
 
Nadrobiłem zachwalanego tutaj Kingsmana i nie zawiodłem się!
Nie przepadam za filmami sensacyjno-komediowymi, ale to co się tam wyrabia jest nie do pojęcia :) (choćby scena z "fajerwerkami")
Świetne zdjęcia i muzyka, polecam!

Drugim obejrzanym filmem jest Ex machina. Film nie wszystkim się podoba (wśród moich znajomych), jednak dla mnie rewelacja. Film trzyma w napięciu (przynajmniej mnie) a jego zakończenie nie jest cukierkowe.
 
Dla mnie Ex Machina to najlepsze sci-fi dekady, mam też ogromną nadzieję, że już nikt inny nie będzie zabierał się za realizację scenariuszy Garlanda, tylko on sam. W ogóle to naszła mnie jakoś chęć na powtórkę


Czytałem, ze Garland chciałby aby powstał "28 miesięcy później", choć nie wiem w jakiej on siebie roli widzi w tym filmie, zwłaszcza, że nie ciągnie go do sequeli, ale łyknę wszystko do czego przyłoży rękę xD

A i jeszcze mnie nie puściło po wieści, ze Kate znowu wciśnie się w lateksowy kosyium i zagra Selene Underwold 5.
 
Nadrobiłem zachwalanego tutaj Kingsmana i nie zawiodłem się!
Nie przepadam za filmami sensacyjno-komediowymi, ale to co się tam wyrabia jest nie do pojęcia :) (choćby scena z "fajerwerkami")
Świetne zdjęcia i muzyka, polecam!

Drugim obejrzanym filmem jest Ex machina. Film nie wszystkim się podoba (wśród moich znajomych), jednak dla mnie rewelacja. Film trzyma w napięciu (przynajmniej mnie) a jego zakończenie nie jest cukierkowe.

:smile:
tyertyert.jpg


Ex Machina juz na dysku. Takiej uczty nie mozna przegapić
 
Przed wczoraj byłem na Ex machinie w kinie. Czy mi się poobało - oceńcie po avatarze. Jak na razie film roku. Prawie żadnych słabych momentów.
 
@up
Kyoko była przecudna. Jeju, co ja bym robił mając takiego cyborga w domu...zastanawiam się tylko jak realistycznie odtworzył Nathan jej części intymne.

Swoją drogą - wpisując w google "Ex Machina naked" trafiłem na pewien kadr który mnie zainteresował. Wiecie jaki to film?
I_spit_on_your_grave_1.jpg
 
Fajnie ze tylu osobom na forum Ex machina się podobał, cobones zna się na rzeczy.
Jak bym sobie miał zrobić avek z filmu to scena z Ava i lustrami ... a nie, taka mam juz tapetę xD A na avku jest już Alicia :lol:

@halibut, Chobits oglądałeś?
 
Masz w nazwie pliku.

O proszę, jaki nieogar mojej inteligencji.
Czyli remake słynnego "Pluje na twój grób" z lat 70. To stare było słabe, tylko scena obcinania bindola jakoś ratowała ten film, remake więc będzie pewnie jeszcze słabsze, już kastracją nie zszokuje.
 
No Pany, ktory jeszcze nie widzial Ex Machina to polecam zapoznac sie z tym dzielem. Mistrzostwo. Ostatnie 20 min filmu siedzialem ze szczeka na podlodze. Must see!

Oglądałem również. Gdyby nie parę przewidywalnych momentów wcześniej, to byłoby idealnie, ale i tak film jest godny polecenia.
 
Są tu jacyś fani spaghetti westernów?

Polece z dziś dwa ostatnie arcydziełą tego gatunku "Keoma" i "California",dziękuję
 
Ktoś oglądał Ziemia Niczyja eng. No mens land z 2001? Ja wczoraj sobie obejrzałem i muszę przyznać, że bardzo fajny. Spoko pomysł na fabułę i zakończenie dające do myślenia. 7/10 wjechało na filmwebie, a nawet nad 8 się wahałem.
 
Ktoś oglądał Ziemia Niczyja eng. No mens land z 2001? Ja wczoraj sobie obejrzałem i muszę przyznać, że bardzo fajny. Spoko pomysł na fabułę i zakończenie dające do myślenia. 7/10 wjechało na filmwebie, a nawet nad 8 się wahałem.

Klasyk.To jest jeszcze spoko ale cięższy klimat.
http://www.filmweb.pl/film/Idealne+koło-1997-175270

A jak Wam się podobała Allanis Morisette jako Bóg w Dogmie? :)

Ok.Chris Rock jako Jezusek miał lepsze wejście.
 
Back
Top