Fantasy Premier League?

Jeśli ktoś ma Reinę w składzie niech myśli o wymianie, bo prawdopodobnie Pepe zasili szeregi Napoli na zasadzie rocznego wypożyczenia.
 
po zakupie mignoleta sytuacja z reiną mogłaby być różna.



w tej sytuacji sensownie byłoby mieć ich obu razem w składzie.



zawsze któryś zagra...:-)
 
Dwóch bramkarzy z tego samego klubu to nonsens. W ogóle nie jestem też zwolennikiem drogich golkiperów bo różnica w punktach jest mała.
 
fakt różnice w punktacji między bramkarzami nie są kolosalne, jednak bramkarz szczególnie w head to head może zrobić różnicę...



oczywiście nie zawsze....



postawiłem na joe harta kolejny sezon z rzędu, jako drugiego wziąłem artka, czyli wydałem właśnie 11 milionów...



czas pokaże czy zrobiłem dobrze, czy będziecie mieli pretekst, żeby mi pojechać...:-)
 
kilka ciekawych transferów w ostatnich dniach spowoduje, że drobne kosmetyczne zmiany w składzie zaraz przerodzą się w jego gruntowną przebudowę...:-)
 
Shit, akurat mam wyjazd teraz na dwa tygodnie, a pewnie w tym czasie Bale odejdzie do Realu, a ja zanim kupię cos nowego to będzie warty tyle co nic i kasa w błoto.
 
Ostatni tydzień zapisów.



Chciałbym znowu parzystą liczbę drużyn (w lidze head-to-head, w classic to nie ma znaczenia), żeby nikt z nas nie grał z jakimiś drużynami z łapanki co kolejkę. Póki co jest 17 chętnych, o 1 więcej niż w zeszłym roku. Domyślnie są nadal 3 miejsca wolne ale jeśli ich zabraknie to będę zwiększał. Gdzie jest ekipa z fantasy ekstraklasy ;)?
 
Kurwa. ja już sprzedałem Bale, bo uwierzyłem,że to prawie pewne,że odejdzie, a tutaj coraz dalej sie zdaje.. Suareza też nie kupywałem, bo myślałem,że odejdzie.
 
@HubiSSJ3



Ja ani Bale'a ani Suareza nie kupilem. Za cene Walijczyka moge miec dwoch lepszych, a Suarezowi zostalo chyba 6 meczow kary jeszcze, wiec wartosc mu spadnie z biegiem czasu.
 
w systemie head to head, gdy będzie nieparzysta liczba graczy tabelę uzupełni wirtualna drużyna.



ugra tyle punktów ile wyniesie średnia zdobycz punktowa wszystkich graczy w danej kolejce we wszystkich zgłoszonych ligach.



oczywiście lepiej, jak bedzie to "żywy" gracz, jest jeszcze kilka dni...
 
Nie weiem o co chodzi ale zawsze jarałem się football menagerami więc mógłbym spróbować.
 
Kurwa. ja już sprzedałem Bale, bo uwierzyłem,że to prawie pewne,że odejdzie, a tutaj coraz dalej sie zdaje.. Suareza też nie kupywałem, bo myślałem,że odejdzie.



Bo do rozpoczęcia ligi mam chujowy dostęp do neta. Dodatkowo kupie Bale'a znów,on odejdzie i kaszana, nie będę miał jak drużyny zbudować wokół niego, a na tym się trochę skupiłem wcześniej, na kilku zajebistych graczach i reszcie średnich.
 
Dobra jestem w lidze....







TJ wystawiaj jakąś koszule na nagrode...
 
Dobra a jak dołączyć? Mimo, że nie interesuje się już tak PL jak kieeeedyś to się pobawie. A co.
 
Dzisiaj wreszcie usiałdem i ustawiłem mój prawdopodobny skład na ten sezon. Nawciskałem tyle graczy Chelsea ile można bo zaczynają od dwumeczu w jednej kolejce ale Cole'a i Lukaku planuje się pozbyć przed kolejką trzecią kiedy CFC pauzuje. No i muszę jeszcze zastanowić się nad parą bramkarzy.



fantasy_premier_league.png
 
Ja tak jak dssport.. kupiłem jakiś grajków..... i lece na lidera :D
 
Back
Top