Fantasy Premier League?

też dostałem 17 za luisa...



na szczęście wayne podwoił swoje 14... nie narzekam...



:-)
 
uwielbiam chwile gdy bramkarz puszcza bubla kilka sekund przed końcem, redukując w ten sposób zdobycz punktową o 5...



joe hart...
 
Drugi sezon z rzędu zdeklasowałem wszystkich pretendentów. Jestę Jonem Jonesę Fantasy Premier League.
 
Gratulacje ;) Ja 2. i 4. miejsce. Nie jest źle, biorąc pod uwagę, że tworząc drużynę nie znałem zasad i namiętnie przydzielałem przez pół sezonu Gerrardowi opaskę kapitana :D
 
gratulacje dla zwycięzcy... !!!



liczyłem na więcej, nie udało się.



troszkę początek spaprałem, potem było spoko, aż przyszedł okres świąt i przegrałem z kontuzjami i złą selekcją, głównie dobierając graczy, którzy strzelali do swojej bramki...



straty nie odrobiłem...



Tidżej teraz, jak nigdy będzie obowiązywała zasada bij mistrza, także bedziesz miał trudniej, bo zmobilizujemy się jeszcze mocniej!!!!:-)
 
Wiem, że równolegle działa Fantasy Ekstraklasa ale to jak z KSW i UFC, wszyscy wiemy, które rozgrywki liczą się bardziej ;).



Ja szykuje się na three-peat w Fantasy Premier League, która dziś otworzyła swoje podwoje.



Kod do dołączenia do Campeonato Cohones 2013/14 brzmi



67208-20123



Liga jest head-to-head jak w zeszłym roku bo gwarantuje to większe emocje, póki co wolnych miejsc jest 19 ale będę zmieniał tą liczbę w zależności od popytu tak więc jeśli ktoś dostanie komunikat, że wszystko już zajętę to niech napiszę tutaj i zwiększę liczbę drużyn.
 
Wiem, że równolegle działa Fantasy Ekstraklasa ale to jak z KSW i UFC, wszyscy wiemy, które rozgrywki liczą się bardziej ;).


Patryjoci jedni...... cudze chwalicie swojego nie znacie......
 
Dołączyłem aczkolwiek trochę za szybko potwierdziłem team i nie wygląda to tak jak bym chciał :(
 
Wchodzę. Nie można zmienić języka na PL? Bo jak klikam w opcje te takie "UK/ENG" to nie mogę nic zrobić.



Nie ogarniam do końca tej gry, także środek tabeli będzie sukcesem.



Co bedzie jeżeli ktoś mi wykupi gracza z mojej drużyny? Np. Bale przejdzie do Realu? Mogę kupić innego w jego miejsce i dostaje zwrot kasy, czy jak?
 
@Hang



Wszystko, włącznie z nazwą drużyny chyba, możesz zmieniać do pierwszego deadline'u.



@Hubi



Jeśli ktoś z innej ligi kupi twojego gracza przestaje on punktować ale nie jest automatycznie usuwany ze składu. Ponieważ cena takiego gracza na ogół szybko leci w dół lepiej się nie ociągać ze zmianami w składzie.



Natomiast jeśli kupi gracza inny zespół Premier League i w efekcie będziesz miał 4 graczy z jednej drużyny (maskimum dozwolone to 3) to przy następnym transferze gra nie zaakceptuje ci składu dopóki nie pozbędziesz się jednego nadprogramowego piłkarza.
 
Zmienić języka nie można? Bo z moim angielskim to będziecie mieli przewagę, bo nawet nie mam pojęcia na czym polega H2H i jak do niego doprowadzić, czy komputer sam ustawia mi rywala w tym tygodniu, czy ja sam wybieram, czy jak to bywa?
 
fajnie...
posiedzę troszkę nad składem, niedługo się pojawi...
dobrze będzie wśród beniaminków wyłowić jakieś perełki...
 
coś w końcu udało mi się sklepać...



jako fan londyńskich młotów- stanowcze nie dla piłkarzy arsenalu, tottenhamu, tym bardziej chelsea...



czy okaże się to strzałem w stopę, jak w zeszłym sezonie, czas pokaże...:-)
 
Oczywiscie biore udzial-Pewnie znow zapomne uaktualniac po trzeciej kolejce ale twardo atakuje.



Poza tym czas zdetronizowac TJa
 
pewnie...



gk- hart, boruc;



def- rat, kompany, evra, baines, figueroa;



md- nolan, noble, coutinho, wanyama, bellamy;



fow- gayle, van persie, bony;



nie jest to jednak zapewne wersja ostateczna, bo jeden transfer na wyspy jakiegoś dobrego grajka może to zmienić...
 
Gdzie wpisuje sie ten kod zeby dolaczyc do ligi ? tez sprobuje sil w oczekiwaniu na Serie A



I po krotce jak wyglada system punktowania?
 
zakładka ligi, potem liga prywatna.



wpisujesz kod i witamy...



punkty:



za wyjście na boisko, bramki i asysty- zależne od pozycji (tylne formacje mają więcej), bonus dla najlepszych graczy meczu.



czyste konto to punkty dla bramkarza i obrońców i po punkcie dla pomocników.



ujemne punkty to kartki i swojak, jak ktoś strzeli lub spiedzieli karnego...



bramkarz za obroniony karny też dostaje całkiem przyzwoicie i po każdych trzech obronionych strzałach kolejny punkt.



tak po krótce...
 
Mój skład:



BR: Hart-Foster



OB:Reid-Luiz-Garrido-Collins-McCartney



POM:Silva-Bale-De Guzman-Yaya Toure-Johnson



ATK: Van Persie-Moore- Anichebe
 
ffffff.jpg
 
Skład mam, później wrzucę, tylko mi nie zapisało... na szczęście mam screena.



co do screean wyżej - Boruc w WBA? bug jakiś
 
Back
Top