Fantasy Premier League?

Przegrałem pierwszą z Only players U-21 bo akurat mieli dobrych ludzi z Chelsea która grała 2 kolejki w 1 rundzie. W skrócie, oszukali mnie :D



Jak chcesz podejrzeć staty to najlepiej dołącz do naszej ligi DIVISION ONE COHONES , tam były 2 kolejki dopiero
 
System jest zawiły ale zasadniczo punktuje się bramki, asysty i czyste konta w zależności od formacji w jakiej gra dany piłkarz.



Obecnie najlepiej punktują



z bramkarzy: Foster (16), Jaaskelainen, Vormi, Davis i Cech (po 15)



z obrońców: Ivanovic (30), McAuley (27) i Reid (23).



z pomocników: Michu (35), Hazard (34) i Dyer (28)



z napastników: Tevez (33), RvP (25) i Torres (20)



A w Campeonato po przerwie międzynarodowej mecz na szczycie. Moje Deportivo Wanka zmierzy się z Hokus Team FPL, które jest nie wiem czyje :P.
 
Czyli wszędzie złodziejstwo.. :)



Dzięki piękne za informacje, skoro jest taka możliwość to z miłą chęcią biorę się za kompletowanie składu i dołączam do Division One :)
 
Ja jeszcze chwilę poczekam, ale wygląda na to, że niebawem odstawię na bok sentymenty i wypieprzę ze składu moich Liverpoolczyków.
 
Jaaskelainen - Demel, Gibbs, Baines - Hazard, Cazorla, Michu (c), Pienaar - Graham, RVP, Tevez na ten tydzień.



Zawsze bawi mnie to, że najlepsza obrona to sami boczni obrońcy.
 
Przypominam nieogarniętym, żeby się ogarnęli. Patrząc pobieżnie na tabele około 5 osobom się odechciało, jedna z tych osób miała Rooneya na kapitanie więc pomimo drugiego najwyższego wyniku w lidze przegrałem w poprzedniej kolejce.
 
No ja się przez ostatnie dwie kolejki nie interesowałem na ten przykład :)
 
@ Tidzej



uroki head to head...



rooneya jako kapitana mam od początku.



gdy miał kontuzję był na ławce, ale kiedyś wrócić musiał...:-)
 
Chętnie bym się do tej ligi zapisał tylko że mam mały problem. Napisze ktoś prostą i jasną instrukcję bo chyba we wszystkim do końca się niełapię...
 
Ta kolejka to była jakaś abberacja. Berbatov, Ba, RvP, Tevez, Suarez, Agurero... nikt nie strzelił.
 
Niech mi ktoś wytłumaczy jedną rzecz. Mój przeciwnik miał wytypowany skład na daną kolejkę. Dwóch jego zawodników otrzymało 0 punktów, ponieważ nie grali w tej kolejce. Następnie po zakończeniu kolejki zamiast zawodnika z pola, który miał 0 punktów w podsumowaniu uwzględniono zawodnika, który nie został wytypowany do składów. Tym samym zamiast wygrać 5 punktami, przegrałem jednym. O co chodzi :o ? Drażni mnie to head to head. Punktów mam sporo, a miejsce w ogonie...
 
To są automatyczne zmiany. Jeśli zawodnik z pola nie zagrał to w jego miejsce, jeśli to możliwe (tj. nie będzie wtedy za dużo lub za mało zawodników z danej formacji) wchodzi kolejno pierwszy, drugi albo trzeci zawodnik z ławki.



PS Przypominam, że kolejna kolejka rusza już jutro więc składy zamykają się we wtorek o 11:00.
 
Mi niby wskoczyli do skladu zawodnicy ktorzy lepiej zapunktowali a w wyniku meczu z TJ mam 28:28, chociaz zrobilem 36 pkt. Wiec cos chyba nie do konca jest tak jak mowicie.







edit: chyba ze odjelo mi punkty za transfery, bo nie wiem w ktorym momencie sa one odejmowane.
 
Odejmowane są od wyniku w kolejce po wykonaniu transferów.



Strasznie mi się przyfarciło z tym remisem :P.
 
Drażni mnie to head to head. Punktów mam sporo, a miejsce w ogonie...


a mnie odwrotnie, bo tylko najlepszy wynik z całej ligi w danej kolejce da ci pewne 3 punkty.



drugi już niekoniecznie...
 
to już chyba 5 czy 6 ligowa kolejka przed którą przychodzi mi na myśl michu w charakterze członka drużyny.



jednak myśl, że przestanie mu wychodzić jest silniejsza i zawsze znajdzie się inny piłkarz, który uzupełnia skład... :-)



będę chyba konsekwentny i zobaczymy, jak facet mnie skopie do końca sezonu...:-)
 
a ja przed ta kolejka wymienilem Podolskiego na Defoe. ;)



Fellaini tez daje czadu, druga kolejke mi juz punkty bije. zawodze sie na Hazardzie troche, ale to wina calej czelsi raczej.
 
Przypominam, że od jutra do 2 stycznia są aż 4 kolejki więc szansa na odwrócenie tabeli do góry nogami ;).
 
uwaga na zawodników rodem z czarnego lądu!!!!!



co lepsi mogą zniknąć na kilka kolejek.



puchar narodów się zaczyna...
 
jonathan walters rozgrywa dziś 100 mecz w premier league.



na razie, do 60 minuty, strzelił dwa gole.



niestety, oba do swojej bramki...
 
i na koniec przestrzelił karnego....



punkty.... -4....



gość nie miał dnia, a ja razem z nim, bo mam go w ekipie...:-)
 
widzę Tidżej, ze przybyło ci graczy arsenalu przed tą kolejką w składzie... :-)
 
Przybył tylko jeden bo miałem tylko jeden transfer. Bardzo długo namyślałem się nad wyborem Wilshere / Gibbs i znając moje szczęście okaże się on całkowicie błędny ;).
 
gibbs będzie świetnym wyborem jeżeli coś strzeli lub/i arsenal zagra na 0 z tyłu w conajmniej jednym meczu...
 
kilka stron wcześniej obiecałem zdobyć 6 punktów na deportivo, niestety rewanż spaprałem i nie udało się...



sprawę trzeba odłożyć do następnej edycji...:-)



oczywiście gratuluję udanego rewanżu...
 
Pomimo tego, że Gibbs był absolutnie fatalnym wyborem na kapitana :P. Ale spoko, przegrać z mistrzem to żadna ujma ;).
 
puchar anglii trochę rozłożył kolejkę i odbędzie się tylko 6 spotkań, czyli chwała temu, co ma więcej niż jeden transfer, bez punktów karnych... :-)
 
U mnie na szczęście tylko bramkarz i jeden napadzior wypadnie, więc płaczu nie powinno być. W ostatniej kolejce pomimo, że wygrałem w head to head ładnie spartaczyłem wyznaczając Michu zamiast Suareza jako kapitana. Uznałem, że skoro Liverpool zawsze męczy się z Wigan to będzie maksymalnie wymęczone zwycięstwo. A tutaj Luisek spłatał mi figla. Zamiast 34 punktów dostałem tylko 17.
 
Back
Top