Fame MMA gala youtuberów

Ja chyba obejrzę galę dla samego komentarza Różala, to może być bardzo ciekawe, jego reakcja na to co się będzie działo w klatce :lol: Plus rozwiązanie wieloletniego konfliktu Rafonixa z Magicalem, historia prawie jak Aldo z McGregorem

Na legalu, z wykupionym PPV?
 
@defthomas nie załamuj, naprawdę będziesz to oglądał ? Szukając pozytywów, może Różal jak błyśnie komentujac, przyciągnie trochę tej gawiedzi do oglądania Babilonu z jego udziałem.
 
Ja nie mam nic przeciwko tej zabawie. Od samego poczatku wszystko jest oczywiste i jasne - to sa pojedynki freakow/celebrytow. Nikt tutaj nikogo nie bajeruje, ze chodzi o poziom sportowy. KRS1 zyje dzieki celebrytom i nie ma nic wspolnego z wysokim poziomem sportowym, a klamia ludziom, ze jest inaczej. Dlatego #jcyrk na zawsze. O ktorej te bojki sie zaczynaja?
 
Ja nie mam nic przeciwko tej zabawie. Od samego poczatku wszystko jest oczywiste i jasne - to sa pojedynki freakow/celebrytow. Nikt tutaj nikogo nie bajeruje, ze chodzi o poziom sportowy. KRS1 zyje dzieki celebrytom i nie ma nic wspolnego z wysokim poziomem sportowym, a klamia ludziom, ze jest inaczej. Dlatego #jcyrk na zawsze. O ktorej te bojki sie zaczynaja?
ogólnie tak, ok. Niech sobie robią co chcą, w myśl zasady chcącemu nie dzieje się krzywda. Tylko że te luje i inne patusy z jutuba coś trenują? Bo celebryci na KSW czy innych cyrkowych wydarzeniach o charakterze sportowym coś tam jednak chodzą na salę, a w narożnikach mają często ogarniętych trenerów. A tutaj jeden zalaniec z drugim niech sobie coś uszkodzi, albo nie daj boże zejdzie. Po dupie oberwie cała dyscyplina która rodziła się w tym kraju w zajebistych bólach. Na treningu można się załatwić, patrz przypadek sprzed kilku lat:

http://cohones.mmarocks.pl/threads/obudź-w-sobie-anioła-ii-dla-mateusza-rajewskiego.13931/

co wtedy było? We wszystkich wywiadach, Bagi, Różal i inni apelowali żeby trenować mądrze, mądrze wybierać kluby. Tutaj nawet w większości przypadków porządnych klubów nie było tylko od razu heja, walka. I Różal to nawet będzie komentował, bo niech się chłopaki bawią. Do czasu. W sumie może wtedy ktoś to wszystko zdelegalizuje wpizdu.
 
jakies delegalizacje to czysto komunistyczne zagrywki. Ich pieniadze, zawodnicy, ktorzy sa swiadomi konsekwencji - ich problem. MMA to nic szlachetnego, chodzi o rozjebanie przeciwnika, to brutalny sport - prymitywna rozrywka.
 
jakies delegalizacje to czysto komunistyczne zagrywki. Ich pieniadze, zawodnicy, ktorzy sa swiadomi konsekwencji - ich problem. MMA to nic szlachetnego, chodzi o rozjebanie przeciwnika, to brutalny sport - prymitywna rozrywka.
powiedz to mediom i władzy (a ci drudzy teraz przed wyborami będą chcieli zabłysnąć z mocą tysiąca słońc różnymi pomysłami) jak któregoś wyniosą w worku i będzie dym jak chuj
 
powiedz to mediom i władzy (a ci drudzy teraz przed wyborami będą chcieli zabłysnąć z mocą tysiąca słońc różnymi pomysłami) jak któregoś wyniosą w worku i będzie dym jak chuj
Antypolski rzad ma wazniejsze sprawy od jakiegos MMA. Zydzi sa niecierpliwi, ktos musi krasc nasze pieniadze i dawac 100 milionow na jakies cmentarze czy teatry zydowskie w ramach splat uroszczen zydowskich wobec tutejszego mniej wartosciowego narodu polskiego.
 
powiedz to mediom i władzy (a ci drudzy teraz przed wyborami będą chcieli zabłysnąć z mocą tysiąca słońc różnymi pomysłami) jak któregoś wyniosą w worku i będzie dym jak chuj
A pamiętasz jak Nastula prawie się przekręcił w ringu chyba jeszcze z Bedorfem? Ten aktor, piosenkarz też mogą w każdej walce paść.
 
@defthomas nie załamuj, naprawdę będziesz to oglądał ? Szukając pozytywów, może Różal jak błyśnie komentujac, przyciągnie trochę tej gawiedzi do oglądania Babilonu z jego udziałem.

Nie wiem, raczej nie ale jeśli obejrzę to zapłacę :) Trochę śmieszkuje sobie w tym temacie :beer:
 
Nie wiem, raczej nie ale jeśli obejrzę to zapłacę :) Trochę śmieszkuje sobie w tym temacie :beer:

Jeszcze pan śmieszkuje, jeszcze. Ale dobrze pan wie, w która stronę wieje wiatr i gdzie za parę gal będzie Fejm... KSW się zwija, lub w najlepszym wypadku stoi w miejscu, a Fejm leci jak TGV. W przyszłym roku będą tematy Gala Fejm wyniki na żywo, wywiady przed i po gali. Szkoda tracić kliki, która redakcja pierwsza to zrozumie ta wygra życie.
 
Back
Top