Fame MMA gala youtuberów

Jeszcze pan śmieszkuje, jeszcze. Ale dobrze pan wie, w która stronę wieje wiatr i gdzie za parę gal będzie Fejm... KSW się zwija, lub w najlepszym wypadku stoi w miejscu, a Fejm leci jak TGV. W przyszłym roku będą tematy Gala Fejm wyniki na żywo, wywiady przed i po gali. Szkoda tracić kliki, która redakcja pierwsza to zrozumie ta wygra życie.
mma.pl i sporty walki zrozumiały. Reszta to hipokryci jak mawia Mr. Rózaaaaalski.
 
gówno zrozumiały, wzieły hajs. Nie oceniam, ale przy pierwszej gali branża sztywniutko milczała o tej patologii, ale jak posypał się złoty, to niektórzy zmienili poglądy. życie
Jak krs1 trzyma cała branże za jaja to jest wszystko dobrze.
_Logan_ ja Ciebie bardzo lubię bo piszesz co myślisz (teraz, bo jak byłeś w redakcji...) ale ten ból dupy o jakieś śmieszne Fame MMA . Ojeju no i co się stanie? Ta nasza scena MMA jest tak żałosna, że ta rozrywkowa gala jej nie popsuje :arielcry:
 
  • Like
Reactions: MZ
Jak krs1 trzyma cała branże za jaja to jest wszystko dobrze.
_Logan_ ja Ciebie bardzo lubię bo piszesz co myślisz (teraz, bo jak byłeś w redakcji...) ale ten ból dupy o jakieś śmieszne Fame MMA . Ojeju no i co się stanie? Ta nasza scena MMA jest tak żałosna, że ta rozrywkowa gala jej nie popsuje :arielcry:

Jak byłem w redakcji to raczej też mówiłem co myślę, z wiadomych względów nie mówiłem po prostu wszystkiego. Nie nazwałbym tego bólem dupy, po prostu w tej skurwiałości naszego MMA fame jest kolejnym gównem w tej kupie szamba. Tak bym to nazwał, zwracam tylko uwagę że to szambo kiedyś wybije.
 
Ważenie FAME MMA a na KSW 30 osób
 

Attachments

  • 93821F29-2D2A-4018-8F2B-86926DE93CF3.jpeg
    93821F29-2D2A-4018-8F2B-86926DE93CF3.jpeg
    105 KB · Views: 84
Jeszcze pan śmieszkuje, jeszcze. Ale dobrze pan wie, w która stronę wieje wiatr i gdzie za parę gal będzie Fejm... KSW się zwija, lub w najlepszym wypadku stoi w miejscu, a Fejm leci jak TGV. W przyszłym roku będą tematy Gala Fejm wyniki na żywo, wywiady przed i po gali. Szkoda tracić kliki, która redakcja pierwsza to zrozumie ta wygra życie.

Ale ja też myślę że jest tam duży potencjał. Ta humorystyczna część gali jest na pewno ciekawa, sztucznie nakręcane konflikty, wsparcie Youtuberów którzy robią takie wyniki dziś jak nikt inny w internecie plus z tego co widziałem z 1 gali naprawdę solidna realizacja wizualna. Widać że robi to wszystko ktoś kto ma pojęcie o marketingu - sklepy / strony itd. Na pewno mają czym grać i sam jestem ciekawy jak to się rozwinie za jakiś czas. Ale na ten moment nie interesuje mnie to za bardzo tak szczerze mówiąc bo nie śledzę gwiazd Youtube a sam poziom walk był na niskim poziomie na 1 gali. To nie znaczy że to się nie zmieni.
 
Każdy może, ale raki z jutuba mają na to największe szanse.
Coś w tym jest, np. w armwrestlingu widziałem wiele kontuzji u amatorów, ale jak ktoś ma dobrą technikę, to może do starości walczyć na poziomie takich naprężeń, które zawaliłyby Golden Gate.
 
Back
Top