Fame MMA gala youtuberów

comment_gikoEgv506QP8N2CpDOQujvca6Q7SUSH,w400.jpg
 
osobiście od paru latu nieoglądam telewizji a na youtube zaglądam prawie codziennie ... według mnie KSW powinno więcej zainwestować w działania na youtube. Być może warto zacząć od regularnych streamów gdzie występowaliby zawodnicy KSW :wink: . Wojsław ogarnij coś :hi:
 
Ja pitole, a ten Ozdoba to nadal myśli że professional fighter jest xd Te napinki i w ogóle jakby chuj wie kim był
 
Ktoś wykupił tu ppv ? :D Ja niestety nie czułbym się dobrze ze sobą, gdybym wykupił, ale...liczę na jakiegoś "łetłansmiteła" to będzie można przy drinku się pośmiać z "fajtełów"...:jimcarrey:
 
Dawajta Fightcard, o której pan Bonus? Tylko nie mówcie, że po Fikołkovie, Fikołkov za slaby na tą prestiżową organizację.
 
Jak zakapujesz nielegalnego streamera to dostajesz transmisję za free. Muszę przyznać że oryginalne podejście, co na to fani FAME MMA :mamed:
 
Udało im się zawstydzić pierwszego konfidenta polskiego MMA, pana Oświecińskiego. FameMMA wjeżdża na pełnej kurwie na rynek, niedługo rekordy KSW będą zagrożone. Na razie jeszcze podśmiechujki, deprecjonowanie rywala, ale w dupce zaczyna się palić jak widzą jakie liczby wykręca nowy gracz. A to dopiero druga gala.
 
Ja chyba obejrzę galę dla samego komentarza Różala, to może być bardzo ciekawe, jego reakcja na to co się będzie działo w klatce :lol: Plus rozwiązanie wieloletniego konfliktu Rafonixa z Magicalem, historia prawie jak Aldo z McGregorem
 
Back
Top