Euro 2016

no niech graja i nie spierdola tego tak jak te pizdy albionu wczoraj, bo kurwa hajsu bym wygral w chuj, jakby se nie dali wbic tej bramki
No ja zwycięstwo albo remis postawiłem więc nadal jestem w grze;) tylko jebnąłem taśmę;)
 
jakby ktoś zapomniał kto rozpierdala bukmacherkie na cohones to wrzucam na wszelki wypadek:
vzvwn8.jpg

e: @Aliibaba hahah nie widziałem wpisu twojego i wrzuciłem kupon :D jednak mnie znasz jebańcu !!
 
lepiej powiedz ile juz przejebales
Na euro puściłem tylko dwa kupony póki co jeden już zapewne widziałeś kilka razy (hihi) a drugi zaraz zobaczysz jak jarmolenko nie dojebie szkopom zajebanym.
Kolejny mój hejterek z bólem dupci ? Witaj ! kawki herbatki kopa w dupe ?
 
Na euro puściłem tylko dwa kupony póki co jeden już zapewne widziałeś kilka razy (hihi) a drugi zaraz zobaczysz jak jarmolenko nie dojebie szkopom zajebanym.
Kolejny mój hejterek z bólem dupci ? Witaj ! kawki herbatki kopa w dupe ?
i tak przejebiesz grajac Blachowicza, Helda czy Jotko XD
 
i tak przejebiesz grajac Blachowicza, Helda czy Jotko XD
Eee tam nie gadaj już sie troche wyleczyłem z grania naszych nawet pogram suba Gadelhi.Polubiłem Cię Ali więc nie spierdol tego.Peace and Love.
 
jakby ktoś zapomniał kto rozpierdala bukmacherkie na cohones to wrzucam na wszelki wypadek:
vzvwn8.jpg

e: @Aliibaba hahah nie widziałem wpisu twojego i wrzuciłem kupon :D jednak mnie znasz jebańcu !!

Rozje#@łeś :D Podałeś kupon przed meczem i wszedł jak w masło.
 
Jest tu ktoś jeszcze ? :joe:policzycie mi ile jestem na plusie ? :D 6500 jakoś w weekend nie ? :D
2hncm60.jpg

@JanuszWanZant wiem kim jest i był hejterkiem,teraz razem zbieramy plony bo ogarnął ból dupci i dołączył do gości którzy czasem coś wniosą sensownego do tematu w przeciwieństwie do twoich bezsensownych chuja wartych wypocin


PS.
 
Jako, że 99% moich kuponów na piłkę jest przegranych, to śmiało można grać jutro Hiszpania - Czechy X2.

1.jpg


@kiras graty, Ty to masz nosa do tych zakładów, chapeau bas.
 
Jest tu ktoś jeszcze ? :joe:policzycie mi ile jestem na plusie ? :D 6500 jakoś w weekend nie ? :D
2hncm60.jpg

@JanuszWanZant wiem kim jest i był hejterkiem,teraz razem zbieramy plony bo ogarnął ból dupci i dołączył do gości którzy czasem coś wniosą sensownego do tematu w przeciwieństwie do twoich bezsensownych chuja wartych wypocin


PS.


Dobra. Ja Ci dam 1000 zł, a Ty mi pomnóż ten hajs. Dostaniesz 30% z zysku :crazy:
 
pisze co gram to se ryzykujcie ,ja cudzym hajsem nie obracam bo mam wuchte własnego :D
 
Back
Top