Euro 2016

Jak Portugalia utrzyma formę z przygotowań to i może wciągnąć Islandię, ale Portugalczycy ostatnio słabo wchodzą w turnieje. No i ich drużyna to 90% ligi portugalskiej+ Ronaldo.
Austryjacy powinni opykać Węgrów na spokojnie, to jest różnica klas.
 
Austrie spokojnie można zagrać moim zdaniem.
Co do Portugalii nie byłbym taki pewny...
 
Dałem Austrię i Portugalię handicap 1 (0:1) za 30zl i wyjdzie mi cos kolo 240, bez szalu, ale szanse sa. Jak wtopia to bede plakal jak Ronaldo po niewykorzystanych sytuacjach albo niemocy jego druzyny i tego, ze sam nie moze wygrac :( :) Hiszpania i Wlochy mi weszly, ale co sie stresu u Hiszpanow najadlem..
 
No ja Portugalii nie byłbym taki pewien. Mam jakieś dziwne przeczucie, że Islandia na tym Euro może zaskoczyć. Chociaż sam na jakimś kuponie postawiłem Portugalię z podpórką. Więc nie będzie dziwne jak będzie remis.
 
No ja Portugalii nie byłbym taki pewien. Mam jakieś dziwne przeczucie, że Islandia na tym Euro może zaskoczyć. Chociaż sam na jakimś kuponie postawiłem Portugalię z podpórką. Więc nie będzie dziwne jak będzie remis.

Portugalia z podpórką? Za 1,09?
 
Portugalia z podpórką? Za 1,09?
Sory pomyliłem się:D Już mi się mieszają te moje kupony tyle ich mam. Ale mam taki jeden z takich "bezpiecznych" zakładów. Niewiele do wygrania bo 20zł ale może wejdzie;)
 
Co sadzicie o tasiemce?:
Portugalia Islandia
Włochy
Belgia
Polska lub remis Niemcy
Irlandia lub remis
Anglia
 
Łapcie tasiemke na Euro. Podziekujecie później :cool:

Austria vs. Węgry 1
Rumunia vs. Szwajcaria 1x
Ukraina vs. Irlandia Płn. 1
Niemcy vs. Polska 1
Hiszpania vs. Turcja 1
Włochy vs. Szwecja 1
Rosja vs. Słowacja X

Kurs ok 58,0 :beer:
 
@Baton17
Nie wiem czemu sie rzucasz do kolegi, ja czuje, ze bet na Wlochy dobry, moze nawet 2:0 uda im sie wygrac, a tu od razu hejt.. :(
Ide juz do roboty, potem flashscore i obserwujemy na live co sie dzieje wiec AHOJJJJ DZIKIE MUSTANGIII
@kiras a Ty chyba nie musisz nigdzie pracować co? Czy z nudów gdzies chodzisz? :d
 
@Baton17
Nie wiem czemu sie rzucasz do kolegi, ja czuje, ze bet na Wlochy dobry, moze nawet 2:0 uda im sie wygrac, a tu od razu hejt.. :(
Ide juz do roboty, potem flashscore i obserwujemy na live co sie dzieje wiec AHOJJJJ DZIKIE MUSTANGIII
@kiras a Ty chyba nie musisz nigdzie pracować co? Czy z nudów gdzies chodzisz? :d
Ja się absolutnie nie rzucam, po prostu dobrze radzę;) chociaż w sumie po dobrym kursie zagrać wygraną Włochów 2:0 to można by bank rozbić. Kolega mieszka we Włoszech i mówił, że reprezentacja w taki wynik celuje.
 
Ck5jrJhW0AAJ5XH.jpg


Ktoś tu się nie pierdoli w tańcu.

ale kto do cholery, przy takich stawkach gra u bukmachera który z miejsca nalicza 12% podatku :x?
 
Ck5jrJhW0AAJ5XH.jpg


Ktoś tu się nie pierdoli w tańcu.

ale kto do cholery, przy takich stawkach gra u bukmachera który z miejsca nalicza 12% podatku :x?
ja uważam że to chwyt marketingowy sts-u, ludzie są durni, ale żeby stawiać przeciwko mistrzowi świata taką kwotę ? bez przesady. kupon już lata po fejsie, pisali też o tym na sporcie.
 
Znalezione na face. Nic tylko płakać heh.:crazy:
 

Attachments

  • Screenshot_2016-06-14-15-03-31.png
    Screenshot_2016-06-14-15-03-31.png
    519.5 KB · Views: 53
Mi też Anglia zepsuła kupon z bardzo wysokim kursem :cry:
a mi brazylia.. anglia wszystko na singlach. kiedys mi chelsea w 93 minucie samoboja strzelila, obi mikel kutas bambus, kupon na 13 tysiecy, ostatni mecz. dobrze, ze na zywo nie ogladalem, tylko wyniki sprawdzalem na telegazecie
 
moje kuponiki na dzisiaj
austria portugalia chile argentyna zaklad specjalny kurs 4.5
portugalia austria glowny kupon
austria
austria -1 drobne
portugalia -2 drobne
 
moje kuponiki na dzisiaj
austria portugalia chile argentyna zaklad specjalny kurs 4.5
portugalia austria glowny kupon
austria
austria -1 drobne
portugalia -2 drobne


Tak samo zagrałem. Mam nadzieję, że Chile nie odpuści ostatniego meczu.
 
Ck5jrJhW0AAJ5XH.jpg


Ktoś tu się nie pierdoli w tańcu.

ale kto do cholery, przy takich stawkach gra u bukmachera który z miejsca nalicza 12% podatku :x?
Dla mnie to też fake.
Sts by takiej stawki nie zaakceptował. Nawet pinnacle nie ma takich limitów, a to buk z największymi limitami w sieci*

*a przynajmniej top3
 
Macie racje pisałem pospiesznie i glupoty wypisałem. Oczywiscie chodziło o Włochy Szwecja i Anglia Walia
 
Back
Top