Euro 2016

Belgia - Włochy
Strzelenie bramki przez obie drużyny: TAK
Kurs: 2.15
Stawka: 30 zł
Zakład Bez Ryzyka
 
Belgia - Włochy 2:2 ew. 2-1
Jakoś nie wierze w wynik z jednym golem. Irlandia dociągnie remis ze Szwecją.
 
Ehh :/ kupon 4/5
Ktos grac bedie w najblizszych dniach jakies duble/triple?
Sadzicie, że gra Polska lub remis z Niemcami bedzie warta rozpatrzenia?
 
Belgia skład mega a na MŚ nic specjalnego nie pokazali jak narazie mega przereklamowani może dzisiaj w końcu pokażą się dobrze na tle dobrego przeciwnika
 
ja nie moge sie przemoc do belgow, tacy pilkarze, a graja padake. jak mozna z finlandia zremisowac, co nie @Solaris ? wlochy to jest jednak druzyna turniejowa, tak jak niemcy, moga odpierdalac przed mistrzostwami, a jak przychodzi co do czego, to jada z koksem. szwecja z remisem wchodzi, ale kurwa wygrana polowa juz nie, bo jebance musieli strzelic w 47 minucie, a wczesniej mieli tyle okazji, to kurwa aluminium obijali
 
dalem jescze powyzej 4.5 zoltych kartek po 2.7. w obydwu druzynach graja narwancy, a noz wejdzie. ale to takie chybil trafil
 
Jak na razie na euro żadna reprezentacja jakoś specjalnie mnie nie urzekła . Wszyscy wydają się do ogrania :werdum:
 
co dzis gramy? jak narazie to jestem pewny Portugali ,mialem grac z Austria ale jak narazie to nie jestem do tego przekonany
 
co dzis gramy? jak narazie to jestem pewny Portugali ,mialem grac z Austria ale jak narazie to nie jestem do tego przekonany
Ja chyba zaladuje wiekszosc kasy w portugalie, islandia nie ma formy z kwalifikacji i mozliwe, ze ronaldo sam ich wykonczy. Do tego drobne na handi
 
Ja chyba zaladuje wiekszosc kasy w portugalie, islandia nie ma formy z kwalifikacji i mozliwe, ze ronaldo sam ich wykonczy
moze to i nie glupi pomysl,moze i ja stowke postawie, jak narazie to za bradzo kasy nie wygralem na tych me ,gram od poczatku za 200zl, na koncie mam teraz 180 i 80 wyplacone :D ale to bardziej dla zabawy niz zysku :)
 
Back
Top