Euro 2016

ja to juz pilki sie nie tykam tyle floty przejebalem ze szkoda gadac jakiegos pecha mam bo nozna nigdy nie chce mi wejsc:mamed:
 
Grali coś Ci Słowacy z Walią? Bo oglądałem tylko pierwsze 15 minut. A Ruscy taką padakę z Anglią odstawili, że zastanawiam się czy nie grać w stronę Słowaków.
 
Grali coś Ci Słowacy z Walią? Bo oglądałem tylko pierwsze 15 minut. A Ruscy taką padakę z Anglią odstawili, że zastanawiam się czy nie grać w stronę Słowaków.
jeden z lepszych meczykow na tych mistrzostwach ale slowacja miekka jest jak kał w klozecie:mamed:
 
Grali coś Ci Słowacy z Walią? Bo oglądałem tylko pierwsze 15 minut. A Ruscy taką padakę z Anglią odstawili, że zastanawiam się czy nie grać w stronę Słowaków.

no Słowacy tanio skóry nie sprzedali :D jak dla mnie trochę pechowo przegrali, bo gdy strzelili na 1-1 przycisnęli i wydawało się że kwestią czasu jest kiedy strzelą 2 bramkę. w końcowym rozrachunku przejebali, ale raczej pokazali się z dobrej strony.

ruscy cała 1 połowa obrona częstochowy, w 2 wyszli chyba z jakąś kontrą, ale ogólnie to tragedia.

nie widzę w tym meczu wygranej ruskich. słowacja/remis chyba najlepsza opcja.
 
AKO na dzisiaj :
Rosja - Słowacja x2
Rumunia - Szwajcaria 1x
Francja - Albania 1
Kurs ok 3,0
 
jeden z lepszych meczykow na tych mistrzostwach ale slowacja miekka jest jak kał w klozecie:mamed:
no Słowacy tanio skóry nie sprzedali :D jak dla mnie trochę pechowo przegrali, bo gdy strzelili na 1-1 przycisnęli i wydawało się że kwestią czasu jest kiedy strzelą 2 bramkę. w końcowym rozrachunku przejebali, ale raczej pokazali się z dobrej strony.

ruscy cała 1 połowa obrona częstochowy, w 2 wyszli chyba z jakąś kontrą, ale ogólnie to tragedia.

nie widzę w tym meczu wygranej ruskich. słowacja/remis chyba najlepsza opcja.

Puszczę za drobne Słowację ewentualnie Słowacja (bez remisu). Bo to co Ruscy grali to żal było patrzeć. Słowacy muszą spiąć dupska, bo w perspektywie jeszcze tylko mecz z Anglią.

Myślę czy nie iść jeszcze w stronę Rumunów. Francji nie ruszam, bo kurs marny i kompletnie nie do gry.
 
Ja myślę, że Rumuni mogą zaskoczyć bo grają dobrze choć mało widowiskowo. Jednak Szwajcaria wydaje mi się w miarę mocna, nie zdziwiłbym się jakby był remis.
 
Ruscy mają styl, który raczej Słowacji odpowiada. Stawiam na Słowację,bo i tak na Copa America trochę zarobiłem
 
Rumunia wygra a jak remis to zwrot kasy po 2.25 mnie kusi. Szwajcarzy gówno zagrali, a Rumuni mają solidną obronę, a i zagrozić też potrafią.

Poniżej 1.5 po 2.55 też kusi, chociaż wyczuwam 1-1.
 
Wszyscy typujemy Słowację i Rumunię to zapewne najlepsze typy na dzisiaj to Rosja + Szwajcaria :lol:
 
Czy jutrzejszy mecz POL-GER jest dostępny w jakiejś legalnej transmisji TV ? jakas strona TVP czy cos ? ipla pnoc jak zwykle daje dupy z transmisja ... i nie chcialbym z nimi ryzykowac
 
Czy jutrzejszy mecz POL-GER jest dostępny w jakiejś legalnej transmisji TV ? jakas strona TVP czy cos ? ipla pnoc jak zwykle daje dupy z transmisja ... i nie chcialbym z nimi ryzykowac

Jutro można oglądać w TVP1, w Polsacie otwartym i na stronie sport.tvp.pl z wybranym komentarzem (Szpaku+Juskowiak) lub Izaak i Iwański.
 
Podwojny rak.

BTW powaznie Szpak, a nie Laskowski? Szkoda, trzeba bedzie chyba wybrac zagranicznego strima, bo Hajto oczywiscie odpada w przedbiegach.
Ja tam uwielbiam oglądać z komentarzem Hajto zawsze rzuci jakiś nowy tekst , który będzie hitem internetu
 
Kusi mnie taki kuponik:

Niemcy - Polska (2)
Kurs: 6.50
Stawka: 30 zł
ZAKŁAD BEZ RYZYKA

:fly:
 
A co nie ma ? Jak narazie to żadna reprezentacja nie pokazała się jakoś super dobrze na tle reszty
 
Back
Top