Euro 2012

Jak dla mnie "najlepiej podaje" Pirlo (w końcu asysty nie są wyznacznikiem skuteczności podań, Messi ma tą przewagę, że zawsze jest w pobliżu bramki). Ozil, niestety, ma tylko jedną nogę :/

porównanie T Mobile ekstraklasy i turnieju Uefa Euro, rozymiem, ze przy poziomie stawiasz znak równości?




Oceniam efekty. Smuda nie ma prawa się wybronić: zajął ostatnie miejsce w najbardziej lamerskiej grupie tej imprezy. Poza tym wciąż nie rozumiem, jak można przypadkiem wykręcić majstra...

troszkę, sam się przygotwałem pod kurs trenerski, niestety zycie pokierowało mnie inaczej, wiec troszkę w temacie trenerki wiem.


Ja kiedyś rozłożyłem rower na części, pomalowałem ramę, nasmarowałem zębatkę. Następnie wszystko złożyłem do kupy i ponaciągałem linki. Mimo wszystko za specjalistę w dziedzinie inżynierii rowerowej się nie uważam. Zwłaszcza, że wątpię byś miał okazję z bliska obserwować pracę choć jednego z rzeczonych trenerów.




ale z przypadku się w tych klubach nie znalazł.


Jasne, że nie. Inna sprawa, że poza Widzewem nigdzie dłużej miejsca nie zagrzał (choć za to obwiniałbym "specyfikę" naszych prezesów). Mimo wszystko ostatni sukces święcił przed 2000 rokiem, a od tamtego czasu futbol znacznie się zmienił.
 
Cała Argentyna była bez formy po ciężkim sezonie i akurat Leo nie zawalił żadnego meczu, tylko jego koledzy jak np. Tevez.



Ich trener to było dno, przesunął Messiego do pomocy i wyszło jak wyszło.
 
Za to Ty na siłe chcesz coś wyolbrzymić , jak zwykle nie ma z czego.



To działa w dwie strony. Nie zawsze wszystko jest tak jak Ty uważasz Tar. Każda próba pokazania , ze Barca nie jest najgenialniejsza na świecie , Twoim zdaniem jest fałszywa i nie ma prawa bytu. I nawet dość silne argumenty są nic nie znaczące. A teraz zarzucisz mi , że tak samo robię z Realem , być może tak , ale staram się jakieś granice tego zachowywać i nie rzucam tekstami , że Messi lepiej poddaje od Ozila , czy choćby Iniesty.
 
Mam nadzieję, że Hiszpanie odpadną już teraz. Nudzi mnie oglądanie holowania piłki od linii do linii, zarówno wszerz jak i wzdłuż. Próby wbiegnięcia z piłką do bramki są dla mnie niemiłosiernie irytujące.

EDIT:
Aha, muszę wyrazić swój podziw dla potencjału, jaki mają Niemcy. W dzisiejszym futbolu, gdzie dominuje gra w formacji 4-3-3 lub 4-5-1 to Niemcy mają największą liczbę dobrze zapowiadających się skrzydłowych napadziorów (Mueller, Goetze, Schuerrle, Reus - zdaje się, że wszyscy to rodowici Niemcy ;) )
 
Akurat Iniesta zeszły sezon miał słabiutki więc tak lepiej podaje bo skuteczniej.



A Ozil to bardzo dobry gracz jednak do Cristiano i Lionela go się nie porównywuje.
 
@GLF







Masz rację. Jak byłem zachwycony futbolem prezentowanym przez "La Furia Roja" na Euro 2008 , tak teraz po prostu idzie zasnąć na ich meczach, gdy oni są przy piłce. Mecz z Irlandią był jedynie wyjątkiem.





A Ozil to bardzo dobry gracz jednak do Cristiano i Lionela go się nie porównywuje.






Generalnie nie , ale raczej w momencie gdy mówimy o podaniach , to Messiego i CR'a nie wypada do niego porównywać.
 
Jak nie mają w składzie dobrego napadziora to co się dziwicie, a ogólnie to oni już nie mają takiej motywacji jak kiedyś.
 
@GLF



rownież mnie to cholernie nudzi, ani to ładne, ani ciekawe.



@tar



no tak drużyna była bez formy:-) Kochaj Messiego, kochaj Barcelone ale przy tym stawarzaj pozory że jesteś obiektywny.
 
Argentyna była w formie na Copa America? jak jest wkońcu?



Oni tam ledwo z grupy wyszli bo wszyscy grali dno i jeszcze trafili na faworyta jakim jest Urugwaj.



Zrzucaj całą winę na Messiego, który był wybrany w dwóch meczach MVP i tylko przez niego przegrali, a nie przez dziurawą obronę i nie skuteczny atak do tego doszła zła taktyka i ustawienie.
 
Cała Argentyna była bez formy po ciężkim sezonie i akurat Leo nie zawalił żadnego meczu, tylko jego koledzy jak np. Tevez.






To jak było? Był w formie ten Messi czy nie? Po CA w Barcelonie mu lepiej szło.
 
Faworytem była Argentyna w ostateczności Brazylia , z pewnością nie Urugwaj.







Portugalia też miała nie być w formie , a wyszła z grupy śmierci i już jest w półfinale.
 
Nie był w formie, a na dodatek był źle ustawiony.



Urugwaj był faworytem, ale wiadomo Argentyna i Brazylia zawsze są częściej wymieniane.



A Portugalia miała nie wyjść z grupy bo nikt się nie spodziewał takiej formy Holendrów.
 
Taki pytanie mam



Kiedy w reprezentacji Niemiec byl typowo niemiecki (ojciec i matka z pochodzenia niemieckiego) srodkowy napastnik?
 
Ja mam nadzieję, że dziś Francja pokona Hiszpanów, bo wiem że są w stanie ich pokanać oczywiście jeśli nie zagrają tak jak ze Szwecją.. Osobiście jakoś nie chce mi się dalej oglądać w turnieju Hiszpanów, gdyż grają chyba najnudniejszy futbol ze wszystkich drużyn na euro, chociaż co trzeba przynać jest skutecznych, ale w ogóle w brak im widowiskowych akcji. Tak więc Francuzi muszą dziś pocisnąć, chociaż dziś jest to bardzo realne że skończy się to po karnych ;)
 
Wydaje mi się że zobaczymy dzisiaj pierwszy raz rzuty karne bo Hiszpanii trudno gola strzelić, a sama też ma trudno strzelić. Wątpie żeby Iker stracił gola.



Nie ma wątpliwości, że Iker to bramkarz dekady i bez niego byłoby ciężko Hiszpanom.
 
Nie mają dobrego napadziora :O Z całym szacunkiem, ale myślę że Llorente jest świetnym napastnikiem i doskonale sprawdziłby się na tym turnieju, no ale prawdopodobnie nie będzie nam dane tego zobaczyć. Poza tym Torres nie jest taki tragiczny, pomijając zadzwiwiającą wręcz czasem nieskuteczność. I co Ty możesz wiedzieć o motywacji Hiszpanów? Już zaczyna mnie to męczyć, Barca nie ma motywacji na lige, Hiszpania nie ma motywacji na Euro.. A czy Messi ma jeszcze motywacje na Złotą Piłkę? Bo jestem ciekaw kto wygra, a Ty to pewnie wiesz. Jeżeli myślisz, że brakiem motywacji może być nadmiar sukcesów to serdecznie pozdrawiam.
 
Motywacja na Złotą Piłkę hehe dobre.



Torres to nie jest skuteczny napastnik, a Llorente raczej nie pogra bo już zgubił formę w takim ciężkim dla niego sezonie. Hiszpania nie ma presji na wygranie dlatego grają bardziej na luzie według mnie. Nadmiar sukcesów może skutkować brakiem motywacji i to jest normalne, aczkolwiek nie dotyczy to jakoś szczególnie piłkarzom.
 
Czemu uważasz, że Hiszpanie nie mają presji? Brak odpowiedniej konkurencji, która nie powoduje, że trzeba wspiąć się na wyżyny by osiągnąć założony cel faktycznie może wpływać na brak motywacji, natomiast na pewno nie sam sukces sensu stricte.
 
Back
Top