Euro 2012

Gdyby Reus i Schórrle nie marnowali tak okazji to już w pierwszej połowie Grecy mogli przegrywać 0-5. Imponuje mi ta niemiecka maszyna i widzę ich w finale.
 
Nie, nie, nie kurde nie, :-), liczę że Anglia/Włochy skopią im tyłki, niemcy nie mogą zostać mistrzami Europy, i to jeszcze na Euro które jest rozgrywane w Polsce.
 
Strzelcy bramek dla Niemiaszków:



'39 Niemiec (asysta Turek)



'61 Tunezyjczyk (asysta Ghańczyk)



'68 Polak (asysta Turek)



'74 Niemiec
 
No i po co to ciągnąć ???



Turek urodzony Gelsenkirchen



Tunezyjczyk urodzony w Stuttgarcie



Ghańczyk urodzony w Berlinie



na-euro-latoxx-jpg
 
@Gambit - I Polak urodzony w Opolu. Hell yeah!


Ilość bramek w meczu nieco mnie zaskoczyła. Zanim będe przewidywał rozstrzygnięcia w kolejnej fazie turnieju, poczekam na ćwierćfinałowe mecze na Ukrainie.
 
Polak urodzony w Opolu, który wyjechał mając 9 lat, a w piłkę nauczył się grać u Niemców. Dodajmy tak dla przyzwoitości ;)
 
Nie interesuje mnie kto tam gra może i nawet grać Afrykanczyk, urodzony w Palestynie, mieszkający na Antarktydzie, a grający właśnie u szkopów, byle nie wygrali Euro w Polsce. Chyba do żadnego innego narodu nie pałam, taką niechęcią.
 
Patrząc na formę wszystkich zespołów to faktycznie jedynie Hiszpania jest w stanie zatrzymać Niemców i to też nie spodziewam się, że lekko by im to przyszło
 
Haha jaki Polak? Taki polak, ktory powiedzial, ze wywiady to tylko po niemiecku. Wiec cos murzynskiego mu tam, gdzie slonce nie dochodzi.
 
'39 Niemiec (asysta Turek)


'61 Tunezyjczyk (asysta Ghańczyk)

'68 Polak (asysta Turek)
'74 Niemiec

Najzabawniejsze jest to , że w przypadku naszej reprezentacji , gdyby Klose zdecydował się na grę w naszej kadrze , byś pisał , że to Niemiec , nie Polak.



Ozil turek? Jego (pra?)dziadek był z Turcji, przyjechał do Niemiec, ojciec i matka byli już Niemcami ,Ozil urodził się w Niemczech i tam cały czas siedział. Od 3 pokoleń jego rodzina jest w Niemczech. Nie widze powodu , dla którego mamy nazywać go Turkiem.
 
Pewnie dlatego, ze sie nazywa Mesut Ozil, a nie Hans Schneider. I pewnie dlatego ze jest muzulmaninenm, a nie katolikiem lub protestantem. I pewnie dlatego, ze ma "malo" niemiecki wyglad.
 
Ja piernicze, jak mnie ta Natalia Siwiec wkurza, jaka ona skromna i w ogóle, a najbardziej wkurwiajace jest to, ze ona jest na kazdym meczu - czy nie mogloby byc za nia jakies biedne dziecko? no kur*a.
 
Byłem zaskoczony dość dobrą grą Greków ale to jednak nie poziom na Niemców. Szansa porażki z kimś z duetu Włochy/Anglia na szczęście jest większa.



Dzisiaj



Hiszpania 2:1 Francja
 
@Keesdablju



Poprostu czysta wymiana handlowa. Ktoś jej daje bilety, ona komuś daje dupy. No proste
 
a nie wygląda wam to na usilne promowanie Natalki przez ITI na jakąś nową gwiazdę ? w TVN24 mówią o niej tyle co o Ronaldo, dziś sie podniecali ,że jej wartość na rynku modelingu dzięki EURO wzrastała o 100 tys ( dolców ? złotych ? euro ? nie wiem ) każdego dnia.



w dzisiejszych czasach chyba nikt bezinteresownie nie promuje nikogo , więc nie zdziwilbym się jakbyśmy ją zobaczyli w jakims top model czy innym gniocie.
 
Czyli Lenczyk zrobił Ligę fartem, a Smudzie nie wyszedł turniej




porównanie T Mobile ekstraklasy i turnieju Uefa Euro, rozymiem, ze przy poziomie stawiasz znak równości?

Używasz terminu "warsztat", ale z całym szacunkiem, co Ty możesz o tym wiedzieć?


troszkę, sam się przygotwałem pod kurs trenerski, niestety zycie pokierowało mnie inaczej, wiec troszkę w temacie trenerki wiem.




Smuda robił majstra z Widzewem i Wisłą w czasach, gdy te drużyny były potentatami na naszym podwórku.


ale z przypadku się w tych klubach nie znalazł.







generalnie jak czytam, ze nastepnym selekcjonerem może byc Vogs to mi się smutno robi. Facet po 1998 roku notował same porazki. za wielka kase jaka by chciał, kolejna porazka nam nie potrzebna, umiemy przegrywac ze swoimi szkoleniowcami za pół ceny.



Co do wczorajszego meczu to ciesze się, ze zwyciestwa Niemców. Podobała mi się ich gra i to, ze pokazali, ze zmiennicy i pierwszy sklad w tej reprezentacji to pojecia wzgledne. nie maja tam przypadkowych pilkarzy i po za kilkoma momentami robili na boisku co chcieli. bramka na 4-1 klasa sama w sobie. bardzo mnie ucieszył gol Klose mam nadzieje, że jeszcze coś na tym turnieju strzeli.







a tak w ogole to kim i po co jest ta Natalia Siwiec ? po za tym, ze pochodzi z mojego rodzinnego wałbrzycha, gdzie mało kto ją przed euro kojarzył :P
 
Xavi? Teraz juz chyba nie posyła takich piłek. Bardziej Iniesta go przypomina , Xavi gra bardziej lobowane lub dokładne długie piłki , Ozil potrafi świetnie podać między obrońców z miejsca lub 30 metrowym fałszem minąć całą linię obrony. Moim zdaniem to wraz z Iniestą najlepszy podający na świecie.
 
vaicavalo Ozil podaje równie dobrze jak Iniesta i Xavi, ale na świecie nie ma nikogo kto lepiej by podawał od Messiego. Wystarczy spojrzeć na statystyki.



Jak ktoś twierdzi, że bez Xaviego i Iniesty Barca nie istnieje to się grubo myli.
 
Back
Top