Euro 2012

Tylko że Llorente albo już nie ma tej formy co na Wiosnę, albo nie ma zaufania do niego trener bo powinnien grać zamiast Blondyny.
 
Albo trener ma swoje widzimisię. Jak Smuda z Boenischem i Obraniakiem, czy też powołaniem Fabiańskiego i Sandomierskiego, a nie Kuszczaka (nieobecność Boruca [strike]jest[/strike] była dla mnie uzasadniona).
 
Co do tych liczących na Francję to czytałem dziś, że w szatni francuzów atmosfera po meczu ze Szwecją zaczynała przypominać tą z RPA. A szkoda bo Hiszpanie wreszcie się zacieli i mają spory problem z brakiem napastnika, więc Francja, gdyby Blanc wziął ich za kołnierze, mogłaby wygrać.
 
Liczę na Hiszpanię, kibicuję im na tym Euro. Nie wiem dlaczego tylu osobom nie podoba się styl gry Hiszpanii, ja osobiścię lubię ich oglądać, szczególnie lubię oglądać co z piłką robi Iniesta, na tym turnieju jest po prostu nie do zatrzymania. Wydaję mi się,że Hiszpania zdominuje Francję, stawiam na wynik 2:0 dla mistrzów świata.
 
Francja - Hiszpania - cóż, Francuzi kolejny raz na jakimś turnieju prezentują się przeciętnie i do tego w kratkę. Tym razem wypada, że powinni zagrać dobry mecz, ale forma z pojedynku ze Szwedami z pewnością obniżyła ich morale i nie napawa optymizmem. Sądzę, że Hiszpania poradzi sobie z drużyną Trójkolorowych.



Typ: Hiszpania, 1:0
 
dziś będzie 2-1.



hiszpanie w końcu przełamią francuski kompleks na dużych turniejach i wygrają po dobrym meczu... :-)
 
Błagam win FRANCJA, PROSZĘ.



Nie chce ogladać finału, gdzie Hiszpanie wymienią żyliard podań wygrają 1-0, a Szpakowski i Cieciak wzajemnie się zmasturbują...
 
Gdyby Włosi tak grali i w ten sposób wygrali dwa mistrzostwa też byś tak płakał?



Mi też się to nie podoba, ale winię Francje za to jak słabo gra. A komentatorzy mogą się podniecać kim sobie za pragną i tak meczu nie zmienią.
 
Tak, płakałbym bo w przeciwieństrwie do Ciebie umiem skrytykowac nawet swoich ulubieńców a nie ciągle ich wychwalając co jest conajmniej śmieszne.
 
GSP też wygrywa w nudnym stylu i jest taki sam płacz, i kogo to rusza?



Skrytykuje kogoś jak będą do tego podstawy, jak wygrywają to znaczy że im dobrze idzie założony plan. Jakoś szczególnie nie kibicuje Hiszpanom na tym turnieju, ale sam wiem jak trudno jest grać tak nudno podaniami ;p



Kurde ostatnio bronie tych Hiszpańców, że wyjde na jakiegoś fanatyka dajcie na luz. Zaślepiony też jakoś nie jestem w ten styl co prezentują bo mi osobiście bardziej podoba się styl gry Dojczów.
 
Gra Hiszpanii przypomina mi Grecję z 2004 i ... Hiszpanię z 2010. Historia się powtarza, ale czy z takim samym zakończeniem?
 
Wydaję mi się,że trochę przesadzacie z tą "nudną" grą Hiszpanów, ja oglądam mecz i nie mogę powiedzieć, że to "rzeź dla oczu".
 
żel. Hiszpania gra taką nudę... wrr... co to za gra...







@Tar



Jestem fanem Barcelony podobnie jak ty... ale co ty wygadujesz momentami to żel z Ronaldo włosów dupe zakleja...
 
@malinowsky



Rozumiem, że krytykujesz Hiszpanów dla zasady, ale ok. Pojedynek Niemców z Hiszpanami (o ile do niego dojdzie) będzie bardzo wyrównany i o żadnym "rozjechaniu" nie będzie mowy. Jeżeli wygrają to nie więcej niż jedną bramką. Niemcy ładnie rozklepali Grecję, no ale to tylko Grecja. Francja była dla Hiszpanów godnym przeciwnikiem, a jak widać elegancko sobie z nimi poradzili. Może nie był to mega-efektowny mecz, ale wynik mówi sam za siebie.
 
Hiszpania grała tragedie, ale Francja to już poniżej krytyki. Portugalia wyżej zawiesi poprzeczkę i wątpię by Hiszpanie wygrali.
 
Back
Top