Endomondo. Cohones - MMARocks.pl Challenge 2016!

Dołączyłem no i pyk 3 miejsce, jak dobrze pójdzie to wskoczę na 2, do 1 trochę brakuje
 
  • Like
Reactions: Tjo
Wycieczka się udała. Dzisiaj nic nie boli i nie umieram :) Jeszcze jeden około 40km wypad i prawdopodobnie zaatakuję 50km pętlę wokół Wrocławia. A celem wczorajszego wypadu był ten oto pałac:

YCg1UTo.jpg


W ogóle spodobało mi się takie dłuższe jeżdżenie i mam nadzieję, że z czasem będę mógł sobie pozwolić na dalsze wyjazdy bo dookoła jest mnóstwo rzeczy do zobaczenia w taką pogodą jaką mamy ostatnio.
 
Rownież dołączyłem, od razu na 7 miejsce :D

Ogólnie polecam endomondo, używam od zeszłego roku.
 
Da :-) Miarą rywalizacji jest kilometraż w ciągu roku, więc jak najbardziej pływanie dopisujemy.

@defthomas @Olos Dodałem dyscyplinę: Pływanie.

Haha no tak :D Dziś zrobiłem 60 basenów i wyszło mi 1.5 km :rofl:. Muszę szybko wskakiwać na rower jeśli mam zamiar was gonić. Teraz przez parę dni będę w Polsce to mam zamiar porobić jakieś fajne leśne trasy w 3city
 
  • Like
Reactions: Tjo
Dlaczego Endomondo chce miec dostep do moich kontaktow? WTF? Tyle uprawnien? Jak prymitywny wirus!
 
Dlaczego Endomondo chce miec dostep do moich kontaktow? WTF? Tyle uprawnien? Jak prymitywny wirus!

A nie potrzebuje tego żeby na koniec użyć opcji "opublikuj trasę na fb"? Tak przynajmniej mam na Runastic.
 
Heheh, pytalem bardziej retorycznie :) Strachelnie niepodoba mi sie to rozwiazanie w Androdzie all-or-nothing, tzn nie moge dac aplikacji mniejszych praw - chocby jakas funkcjonalnosc miala sie sypac :(
 
Heheh, pytalem bardziej retorycznie :) Strachelnie niepodoba mi sie to rozwiazanie w Androdzie all-or-nothing, tzn nie moge dac aplikacji mniejszych praw - chocby jakas funkcjonalnosc miala sie sypac :(

Bo w firmach zawsze się wydaje ze najmniesza zmiana w umowie, choćby przesuniecie daty płatności o jeden dzień, musi być zanalizowane przez 20 prawników. Takie samoograniczenie wolności gospodarczej.
 
No wlasnie tak dumam i dumam, i naprawde nie moge rozkminic dlaczego nie ma nadrzednej kontroli uprawnien aplikacji...
Zobaczymy, moze zainstaluje,...
 
Jestem zmęczony ale cały. Cardio by pojechało jeszcze ale miałem już ból dupy i pleców. Jestem dumny że moja drobna kobitka dała radę przejechać całą trasę - 50km (a ona jeszcze dojechała i pojechała do domu więc wyszło jej 58km. Dzielne dziewcze. A cel był taki:

0EFpScT.jpg
 
Dołączyłem. Nie oczekiwać super wyników bo biegam/drepcze jakieś 3 km co dwa dni:D


Ale będzie lepiej :windu:


PS Z góry przepraszam jak się trafi długa trasa biegowa z prędkością 50km/h - często zapominam wyłączyć jak wracam z Błoń samochodem:)
 
Dołączyłem. Nie oczekiwać super wyników bo biegam/drepcze jakieś 3 km co dwa dni:D


Ale będzie lepiej :windu:


PS Z góry przepraszam jak się trafi długa trasa biegowa z prędkością 50km/h - często zapominam wyłączyć jak wracam z Błoń samochodem:)
Cheater alert! :tongue:
 
Cholera coś nie gra, zaoogowalem sie przez facebooka-wyświetliło mi konto, które widzicie, ale jestem zalogowany tylko na stronie a nie w aplikacji. A aplikacja odrzuca oba moje maile. W apce nie da sie zalogować przez fejsa. WTF?
 
A ja korzystam z SportsTracker, da sie jakoś wrzutki z tego robić? Też niewiele będę dodawał, życie...
 
Pierwsze 8 km przebiegniete w tym sezonie. Celuję teraz w 10km. A jeszcze trasa rowerem mnie czeka, 70 km w jedną stronę.
 
Back
Top