Endomondo. Cohones - MMARocks.pl Challenge 2016!

Wczoraj biegałem w tym mrozie. Pierwszy raz od 3 miesięcy w sumie. Chyba starość mi wychodzi, bo jak wróciłem to czułem bóle w kolanach. No i nie, nie mam specjalnych lajkrów do biegania.
 
  • Like
Reactions: Tjo
@Tjo tak jakos mi sie skojarzylo, ty juz tam po gorkach nie hasaj, ponoc teraz niebezpiecznie bardzo.
 
  • Like
Reactions: Tjo
Macie jakieś plany na ten rok, maraton, pół, triathlon? Kolega z pracy kombinuje 42 km runmagedon z przeszkodami. Brzmi ciekawie
 
  • Like
Reactions: Tjo
@Tjo tak jakos mi sie skojarzylo, ty juz tam po gorkach nie hasaj, ponoc teraz niebezpiecznie bardzo.

Tak @Dzihados warunki są ciężkie. Wczoraj zginęła dziewczyna... mijaliśmy tę parę na Przełęczy Krzyzne. Oni zaczęli schodzić, my poszliśmy swoją drogą dalej w górę i już po 20 minutach naszej wspinaczki widzieliśmy jak leci śmigło w tamtym kierunku. Jak się potem okazało urwała się w żlebie, nie wyhamowała, nabrała prędkości. Niestety nie przeżyła. Wielka tragedia. Szkoda... miała 19 lat. Z drugiej strony każdy wie na co się pisze idąc w wysokie góry, jeszcze w taki warun. Doświadczenie, kondycja, etc. to terminy względne, tam liczy się tylko i wyłącznie fart, szczęście.

IMG_20160103_120336.jpg
 
Last edited:
Wczoraj biegałem w tym mrozie. Pierwszy raz od 3 miesięcy w sumie. Chyba starość mi wychodzi, bo jak wróciłem to czułem bóle w kolanach. No i nie, nie mam specjalnych lajkrów do biegania.
Ja dzisiaj pobiegłem i mi oczy zamarzły. Chyba wybiorę lamerską bieżnie i się na siłownię zapiszę na zimę
 
@Tjo
No ale jak to dodac? Musze zainstalowac endomondo? Poki co mam w "notesiku"... Mam zainstalowany SportsTracker, ale go nie uruchamiam na silowni (tylko rower, ergometr, bieznia) bo nie mam pulsometru, to po co?
Moze jak troche sie pogoda polepszy to wyjde na dwor, ale poki co - indoor.
 
  • Like
Reactions: Tjo
@Tjo
No ale jak to dodac? Musze zainstalowac endomondo? Poki co mam w "notesiku"... Mam zainstalowany SportsTracker, ale go nie uruchamiam na silowni (tylko rower, ergometr, bieznia) bo nie mam pulsometru, to po co?
Moze jak troche sie pogoda polepszy to wyjde na dwor, ale poki co - indoor.

Endo musisz mieć zainstalowane... generalnie jak wolisz ogarniać na SportsTrackerze to po prostu eksportuj z tego trening do .gpx a potem dodaj ręcznie z pliku do Endo (jest taka opcja w Endo).
 
ale ja nie chce endo. czyli sie nie da, ok :)

Do udziału w rywalizacji tak czy siak musisz mieć Endo. Trening możesz robić na dowolnej innej aplikacji i eksportować go do pliku, który potem ręcznie importujesz w Endo! :-)
 
Back
Top