Egzipodcast

Egzi podcast nigdy nie za długi. FENKS.

Musiało mnie sporo ominąć w ostatnich dniach na forum, bo byłem bardzo zaskoczony słuchając na początku tego podcastu wątku z KLIMEK ŁAN. Co się tam porobiło ? Naprawdę się obraziła? Mógłby ktoś zapodać jakieś posty/tematy w których toczyła się jakaś dyskusja na ten temat?
 
Egzi podcast nigdy nie za długi. FENKS.

Musiało mnie sporo ominąć w ostatnich dniach na forum, bo byłem bardzo zaskoczony słuchając na początku tego podcastu wątku z KLIMEK ŁAN. Co się tam porobiło ? Naprawdę się obraziła? Mógłby ktoś zapodać jakieś posty/tematy w których toczyła się jakaś dyskusja na ten temat?

HP od strony 7032. Kolego, trzeba być na bieżąco, nawet jak czasu brakuje. To są priorytety.
 
@Hefaner

dałem lajka w ciemno, gdyż jeszcze nie skończyłem słuchać podcastu... Wrócę do tych stron, co napisałeś i mam nadzieję, iż co nie co mi się wyjaśni w tej sprawie. Nie czytałem forum od 2-3 dni, tak więc, ogolnie duzo mam do przeczytania.

Ale kierwa te pociski Egziego w stronę KLIMEK ŁAN to jednak grube jak skurvysyn. Jakieś teksty o szczypaniu w 'uszy', które podobno są 'gęste' . JA PIERDOLĘ. Nie dowierzałem, czego ja słuchałem. :DC:
 
Końcowa przemowa na prawdę super, zabrakło tylko klimatycznej muzyki w tle :applause:

@kaczka41 Co by musiał zrobić Jones poza okragonem abyś znowu go polubił? Chodzi o jakieś seminaria z dziećmi, zbiórka dla zwierząt czy co? Z tego co się okazało to klimek chyba nie pojechała na koszt redakcji, tylko przy okazji?!

W każdym bądź razie

Pondro
 
Apropo podcastów, to podrzucam mój ulubiony. Chłopaki czasem niezłą bekę kręcą :kaczy::kaczy:
Tu zapowiedź sobotniej gali z ćpunem:

 
Czy Egzi coś dzisiaj nagra i @kaczka41 wrzuci ?

Wiem, że newsów i podcastów okołoConnorowych jest od zajebania, ale można byłoby posłuchać co Egzi o tym wszystkim sądzi i jaki jest jego typ. Plus omówić zaległe wydarzenia...
 
Wczoraj po % było trzeba coś nagrać :deniro: Pewnie razem chlali tyle, że Kaczy już wstał w Egzi pewnie dalej gdzieś leży pod stołem
 
Back
Top