Egzipodcast

Kurwa... dwudziesta minuta, a Ty dalej pierdolisz o Świnoujściu. Nikt i tak nie chce tam jechać i jeszcze mieszkać u Ciebie, uspokój się.
Ciężka próba, ale nie poddaję się.
 
Last edited:
Kurwa... dwudziesta minuta, a Ty dalej pierdolisz o Świnoujściu. Nikt i tak nie chce tam jechać i jeszcze mieszkać u Ciebie, uspokój się.
Ciężka próba, ale nie poddaję się.
Mi się kącik informacyjny "Nie przyjeżdżajcie do Świnoujścia" podobał, kilku ciekawych rzeczy można było się dowiedzieć.
Generalnie odcinek perełka.
 
Kaczy jesteś numer jeden na podwórku podcastowców tylko na marketingu się nie znasz i nie inwestujesz, zmień to i będziesz polskim Arjelem Hujanim:)
 
SZTOS audycja, zwłaszcza piałem jak jechał autem czy też windą. Fajnie posłuchać jakiś takich wstawek hah.

Chyba najlepszy jak na razie odcinek.
 
I jeszcze "No to się kurwa najadłem!"

:antonio:

to prawda. I zgadzam sie z tym co on mowil, ze moglby oczywiscie robic pauzy i kontynuować pozniej, ale chce byc z nami w porzadku i mowi co się dzieje. To jest wlasnie zajebiste. W pewnym momencie myslalem, ze powie, ze ktos wsiadł do tej windy hahhah
 
Dobrze, że jutro przyjebałem chorobowe, jest co słuchać :antonio::baldwinwhiskey:


EDIT:
odpaliłem teraz :jarolaugh:
Forumowy pies, napisy do filmów. Piękne przejścia między tematami :antonio:
@lugasek do rajzin go !

 
Last edited:
Chciałbym z tego miejsca bardzo serdecznie pozdrowić Pana Egzekutora, gdyż jest wyjątkowej klasy podcasterem. Inni mogliby się od niego uczyć. Maestria. najwyższy możliwy światowy poziom.:bayan:

Dałem rekomendacje znajomym - powinno być trochę więcej odtworzeń.
 
Back
Top