Egzipodcast

Tak @kaczka41 w Zagrzebiu

Rok wcześniej była to fota z jakimś dużem murzynem. Dzisiaj sytuacja się nieco zmieniła @mat KNOWS
13006549_982751035106942_3785152862874329952_n.jpg
 
Ten cały Egzekutor to jakaś beksa jest. Zachowuje się jak mała dziewczynka. Cały czas tylko płacze o te jebane wyświetlenia na MixCloud.

A wiadomo, że ludzie pobierają i odsłuchują później, co się nie liczy...

Za parę dni taka fajna gala, walczą najlepsi zawodnicy wagi lekkiej i półśredniej i co? Nie będzie komentarza Egziego? No to chujnia z grzybnią.

Jak mu tak bardzo zależy na cyferkach, to mogę codziennie wchodzić na mixcloud, klikać żeby zaliczało i wychodzić...
 
Ten cały Egzekutor to jakaś beksa jest. Zachowuje się jak mała dziewczynka. Cały czas tylko płacze o te jebane wyświetlenia na MixCloud.

A wiadomo, że ludzie pobierają i odsłuchują później, co się nie liczy...

Za parę dni taka fajna gala, walczą najlepsi zawodnicy wagi lekkiej i półśredniej i co? Nie będzie komentarza Egziego? No to chujnia z grzybnią.

Jak mu tak bardzo zależy na cyferkach, to mogę codziennie wchodzić na mixcloud, klikać żeby zaliczało i wychodzić...
Spokojnie Egzekutor jest jak sraczka, atakuje znienacka i zapowiedzi o emeryturze są chwytem marketingowym. :werdum:
 
Skoro egzipodcast ma srednio 10 wyswietlen a ma juz kika odcinkow to oznacza to ze jest chujowym podcastem. Nie ma sie co oszukiwac i trzeba znalezc inne zrodlo atencji panie @kaczka41
 
Skoro egzipodcast ma srednio 10 wyswietlen a ma juz kika odcinkow to oznacza to ze jest chujowym podcastem. Nie ma sie co oszukiwac i trzeba znalezc inne zrodlo atencji panie @kaczka41
Nawet ja mogę sprawdzić Skun, ile mają wyświetleń podcasty, więc albo świadomie wkrecasz forumowiczów, alboś kuchenny tuman,po prostu.
:kis:
 
Nawet ja mogę sprawdzić Skun, ile mają wyświetleń podcasty, więc albo świadomie wkrecasz forumowiczów, alboś kuchenny tuman,po prostu.
:kis:
edek to dobryskun? bo to na bank ktos ze starszych uzytkownikow
 
Nawet ja mogę sprawdzić Skun, ile mają wyświetleń podcasty, więc albo świadomie wkrecasz forumowiczów, alboś kuchenny tuman,po prostu.
:kis:
Oho widze ze w czuly punkt trafilem
:penn:

I naprawde? Ty - atencyjna dziwka co utuczyla zone i mlodego mielonymi zniszczyla sobie zoladek dla lajkow na cohones - nazywasz mnie kuchennym tlumanem?
Bitch please :)

zajalbys sie kariera na youtubie jak mahonek to moze by ci cos w koncu wyszlo.
Ale widzisz, na to trzeba miec pomysl a ty go nie masz.
 
kuchennym tlumanem?
Kuchenny tuman nie równa się tuman w kuchni.
Ale wyraźnie to za głęboki przekaż, albo w Norwegii coś Ci klapło
:kis:

A co do podcastów, przeca wiadomo,że jeśli ja bym to chciał wypromować i pomoc Egziemu, to lekko bym przebił Soccer kick Radio.:corn:
 
Kuchenny tuman nie równa się tuman w kuchni.
Ale wyraźnie to za głęboki przekaż, albo w Norwegii coś Ci klapło
:kis:

A co do podcastów, przeca wiadomo,że jeśli ja bym to chciał wypromować i pomoc Egziemu, to lekko bym przebił Soccer kick Radio.:corn:

Wyobraz sobie, ze nie potrafie rozkminic psychotropowych epitetow. Co tam teraz wpierdalasz za tabsy?

Tak jak wypromowales mmanastodwa?
:mamed:
 
Przestańcie robić tu bałagan egzekutorowi. Mam nadzieję, że nagra jakaś analizę z okazji najlepszej walki w historii lekkiej i wrzuci ją tu ktoś niespodziewanie
 
Back
Top