EA SPORTS™ UFC®

Napromieniowany Hunt hah.
 

Attachments

  • Screenshot_2015-05-11-21-17-50.png
    Screenshot_2015-05-11-21-17-50.png
    399.1 KB · Views: 31
Ten Hunto to nie ten sam Hunto, parafrazując klasyka :lol: Ma większe staty (nie o dużo, ale zawsze coś) i inne umiejętności. No i jak to ktoś określił wcześniej, ma aurę zajebistości :lol: Ale szczerze myślałem, że różnica w statystykach będzie ciut większa. A jest to różnica prawie marginalna, np. HP większe jedynie o 13 pkt (234, stary Hunt ma 221). Umiejętności też inne, zwłaszcza te stójkowe.

Btw, specjalnie nabiłem 5500 pkt, żeby sprawdzić, czy w razie przekroczenia limitu (5000 było za Hunta) coś się zyskuje. Za 500 była chyba paczka 7 boxów podstawowych, miałem nikłą nadzieję, że nabijając 5500 może dostanę jedno i drugie. Mit obalony, nie warto przekraczać maksymalnego pułapu, szkoda zachodu.
 
a mi ostatnio Evans, Hendo i Khabib no i niestety Hunt. Kurwa mialem miec super hunta, a mi sie trafil zwykly przed i co mam teraz zrobic?
 
Ale mi wcześniej też się trafiali dość systematycznie, w sumie mam 23 fighterów. O i już ponad tydzień tłukę, zbieram kasę i robię te chellengesy, Cerrone'm kończę kampanię i w co najmniej 50 paczkach nie miałem ANI JEDNEGO.

a mi ostatnio Evans, Hendo i Khabib no i niestety Hunt. Kurwa mialem miec super hunta, a mi sie trafil zwykly przed i co mam teraz zrobic?
Stwórz jednego Ultra Huntinho ;)
 
Stwórz jednego Ultra Huntinho ;)
mam 2 Huntow jeden sei swieci jak psu jajca a drugi nie i na domiar zlego nie moge ich polaczyc.
Mysle czy przykatowac do 35 tys i kupic sobie Greya Maynarda lubie go ale 35 tys to duzo
 
Ja dzisiaj włączam grę i wszystko od nowa muszę zaczynać tak jakby mi savy skasowało.
A nie wylogowalo Cię albo nie przelogowałes się na FB? bo ja gram od poczatku zalogowany jako guest, jak sie przelogujesz na fb to od nowa zaczynasz kariere
 
Bylo juz pisane, ze max level to 50, max level danej techniki to rowniez 50. Kolejne skrzynki i dalej bez nowego fightera.
 
Wczoraj była promocja na jedne skrzynki i można było je kupić za 6,5k z 15 umiejętnościami.
 
Ja dostałem tylko Khabiba i kogoś tam, tak to zero dostawania zawodników i to z tych paczek po walce wieczoru. Wkurwia mnie, że Gus jak dostanie mocniejszy cios to sie giba jak niepełnosprawny jakiś czas
 
Ja dostałem Mendesa po walce z Cainem, ze skrzynek słabizna oprócz Khabiba i Cunga Le którym bardzo fajnie mi się gra. Ale dziś w końcu przyfarciłem i ze skrzynki wypadł CoCo Bones :yahoo:
 
Wydalem 60 tys na skrznki i wypadli mi tylko Khabib, Miler i ktos tam jeszcze. Wszystkich ich mialem juz. Chujowe zakupy. Ja chce GSP, Caina, JBJ, Aldo a nie jakies pizdy
 
Mi jakoś niedawno wpadł Cung Lee :D wbiłem mu od razu umiejętności na 4 level, przez 2 albo 3 skrzynki nie do pokonania :D
Grywam Lauzonem, Cungiem i Gusem.
 
Ja już nie mogę no ku*wa, tyle co wbiłem tych skrzynek w ostatnim czasie to Cerrone awansowałem do 45 levela, czyli pare skrzynek wbiłem? W ANI JEDNEJ FIGHTERA !!!! NO KU*WA MAĆ !!!!!!!!!!!
 
Ja już nie mogę no ku*wa, tyle co wbiłem tych skrzynek w ostatnim czasie to Cerrone awansowałem do 45 levela, czyli pare skrzynek wbiłem? W ANI JEDNEJ FIGHTERA !!!! NO KU*WA MAĆ !!!!!!!!!!!
Andrzeju nie denerwuj sie. Ja za chwile 120 000 przeznaczam na skrzynki to ci napisze jak u mnie bylo
 
Back
Top