EA SPORTS™ UFC®

Wam to fajni zawodnicy wypadają mi kurwa jakaś padlina co ma łapki za T-rex że ledwo dosięga korpusu Louis Gaudinot....
 
Też dostałem przez weekend ze 4 nowych, fajni sa bo mozna nimi 3 gwiazdki bez problemu natrzaskać ;)
Aktualnie gram Nurmagomedovem, całkiem spoko.
 
Moi zawodnicy

Scott Jorgensen
Erik Perez x2 :D
Timoty Elliott

Gray Maynard
Chan Sung Jung
Dennis Siver
Ross Pearson
K. Nurmagomedov
Donald Cerrone

Luke Rockhold
Martin Kampmann
Pascal Krauss

Alexander Gustafsson
 
Moi zawodnicy

Scott Jorgensen
Erik Perez x2 :D
Timoty Elliott

A wiesz, że jak masz dwie "karty" jakiegoś zawodnika to możesz ten drugi, nadmiarowy item wykorzystać, żeby podbić XP jednemu ze swoich zawodników?
Jak wejdziesz w "Train", to obok wizerunku fightera jest taka ikonka ze strzałką do góry. I tam dokładnie w taki sposób, w jaki uczysz się umiejętności, możesz "zeżreć" nadmiarowe karty zawodników żeby komuś nabić XP. I też działa ten bonus "x6", czyli jakbyś wylosował drugiego Rockholda, to możesz w ten sposób nabić 6x więcej punktów Rockholdowi niż jakiemuś innemu zawodnikowi.

Pewnie za bardzo namotałem, ale ciężko to przejrzyście napisać ;) Anyway, mnie też gra zaczęła nużyć. I to niedługo po tym, jak wylosowało mi właśnie Rockholda :P
 
7 kolejnych paczek i 4 kolejnych zawodników
Scott Jorgensen
Ian Mccall
Eddie Wineland
Louis Gaudinot
teraz każdym jakieś 9 walk wygranych na 3 gwiazdki i kupa kasy do trenowania Nurmagomedova :D
 
Pytanko takie mam, jako, że jeszcze nie gram, a ciekawi mnie taka rzecz - przykładowo Gusem macie po 60 walk i lvl z 15 i pewną trudność, a teraz sobie zaczniecie grać także innym zawodnikiem to on jest od nowa z poziomem czy na poziomie trudności grania Gusem?
 
Wow, ze skrzynki z Cerrone 51 kart. Sam Donald tez ma lepsze staty i wiecej umiejetnosci niz ten ze sklepu.
 
PS4 kur*a, a nie jakieś smartfony!
Dokładnie. Mało urozmaiceń i dużo nudy w wersji androidowej. A z kolei na XO mój umysł na razie nie ogarnia wszystkich kombinacji ciosów, kopnięć i obaleń i miska oklepana. Trza trenować, tylko że dzieciaki na razie opanowały sprzęt. :)
 
Nowy Donald wymiata, podoba mi się zestaw technik. Ciekawe kogo teraz dadzą i ile trzeba będzie tłuc żeby wyciągnąć główna nagrodę.
 
Od jakiego poziomu będzie można kopać?... Mam 8 Aleksandrem, niby z tej skrzynki powypakowywały mi się wszsytkie możliwe kopnięcia, ale w walce ich nie mam.
 
I nie będziesz miał, Olek nie kopie. Te karty z kopnięciami wykorzystaj do awansu innych technik ze stójki i tyle.
 
To trochę lipnie to zrobili, jak mam walczyć z przeciwnikami co mi jakieś latające kolana robią :lol:
 
Brad Pickett
Brian Bowles
Ian McCall

Ross Pearson
Jim Miller
Chad Mendes
Joe Lauzon

Pascal Krauss
Jake Ellenberger
Damian Maia
Michael Bisping

Ryan Bader
Alexander Gustafsson

zrobilo ich sie duzo ale szalu nie ma
 
Ja dopiero zacząłem Gusem i mam 20 albo 21 walk 4lvl - 3 skrzynki otwarte zero zawodników :D, może zaczną się ukazywać wyżej.
 
Dzisiaj kolejna aktualizacja i chyba jeszcze więcej bugów niż było wcześniej, oprócz wspominanego znikania pasków mam jakąś głupote, że Gus nie trafia czysto z bliska łokcia a w tym czasie Rua nie trafia high kicka na głowę. I ten schemat powtarza mi się często.
 
U mnie po aktualizacji juz 3 razy bylo tak, ze w walce nie moglem uzywac specjalek i bronic obalen.
 
Eddie Wineland
Joseph Benavidez
Brad Pickett
Darren Uyenoyama
Brian Bowles
Mike Easton
Louis Gaudinot
Erik Perez

Donald Cerrone
Cub Swanson
TJ Grant
Ross Pearson
Dennis Siver

Jake Ellenberger
Luke Rockhold
Francis Carmont

OLEK*
Mauricio Rua
A. Little Nog Nogueira
Ryan Bader

Standard - bez fajerwerków
 
Pykam sobie w UFC na telefonie jestem Gustaffsonem na 14 lvl... Kiedy mi się zmieni zawodnik? Chcę McGregora!
 
Back
Top