EA SPORTS™ UFC®

Tez sadzilem, ze cos fajnego jest na koncu. Szkoda.
Trzeba czekac na ufc 187, bo na pewno bedzie ktos z dwojki Belfort/Weidman do zdobycia.
A dokładnie, ale wiesz ile czasu trzeba poswiecic zeby ktorgos zdobyc? :D Troszeczke. Przy ktoryms ufc jak zobaczylem ze trzeba zdobyc 12000 pkt, a za jeden cykl wygrany czyli 4 walki dostawało się w sumie 200 pkt. Doszedłem do połowy, żeby zdobyć drugą nagrodę.
 
Heh, no ostatnio bylo 6000 za Demetriousa. Myslalem, ze to maksymalna liczba i jesli masz tam na to okolo tygodnia, to jest to spokojnie do zdobycia.
 
92 walka 19lvl - tak to jest jak człowiekowi prąd na 2h wyłączą :D
Ale nadal w challenges mam tylko "5 ground kos in a row" i nic więcej. WTF?
 
Heh, no ostatnio bylo 6000 za Demetriousa. Myslalem, ze to maksymalna liczba i jesli masz tam na to okolo tygodnia, to jest to spokojnie do zdobycia.
Tak, ostatnio tez sie zdziwilem ze tak malo. To jakas dyskryminacja mighty mouse'a bo na ufc rewards rekawice z jego autografem tez jako jedyne nie ida co osobiscie mnie dziwi mocno, karzel wymiata fest.
 
Tak, ostatnio tez sie zdziwilem ze tak malo. To jakas dyskryminacja mighty mouse'a bo na ufc rewards rekawice z jego autografem tez jako jedyne nie ida co osobiscie mnie dziwi mocno, karzel wymiata fest.


Jakby były za 4/5 tys. to bym wziął.
 
No właśnie jakbym miał 7500 to już by tych rękawic nie było, ale niestety póki co to mi pkt ubywa, a nie na odwrót ;p
 
Kupiłem skrzynkę za 100k w końcu, przydały mi się te skille do Gusa. Dodatkowo 3 zawodników którzy są tam wymienieni. Gus, 71 walka, 14 poziom. Ja miałem 3k życia, Cain 9k ale dałem radę :D
 
Kupiłem skrzynkę za 100k w końcu, przydały mi się te skille do Gusa. Dodatkowo 3 zawodników którzy są tam wymienieni. Gus, 71 walka, 14 poziom. Ja miałem 3k życia, Cain 9k ale dałem radę :D
oplacalo sie zbierac?
 
oplacalo sie zbierac?
Jakby to ująć. Oprócz trzech zawodników dostałem 50 umiejętności, gdzie exp jest na prawdę spory. Przykładowo łokieć w półdystansie (złoty) +40EXPa - czyli Gusem jeżeli chodzi o łokieć skoczyłem z LVL1 na LVL 7 i zadaję 1000 obrażeń. Przez to, ze zbierałem, nie dodawałem żadnych skilli do zawodnika i rzez to trudno się grało. Ale to mnie nauczyło grać bardziej taktycznie i moim zdaniem się opłacało za skille z dużym expem (Conditem się spoko dosyć gra). Jedno, co mnie trochę zdziwiło to to, że jak kupiłem raz skrzynię za 100k z zawodnikami, to znowu mogę kupić skrzynię za 100k Z TYMI SAMYMI zawodnikami. Więc na drugą już nie zbieram.
 
Małe podsumowanie, bo zacząłem grac też innymi zawodnikami, Gus póki co ma przerwę :D
Scott Jorgensen - fajnie się nim gra, szybki jest.
Erik Perez - jeszcze nie grałem.

Gray Maynard - strasznie źle się nim gra, krótkie łapki ma ;)
Chan Sung Jung - jeszcze nie grałem.
Dennis Siver - jeszcze nie grałem.

Luke Rockhold - też bardzo fajnie się nim gra, bo ma kopnięcia od 1 lvl.

Alexander Gustafsson - 21 lvl, 94 walka
 
kurde mi nie dziala caly dzien gra. Przy logowaniu sie z serwerami ea jakis blad mi wyskakuje :(.
Moi zawodnicy sa dalej slabi, a jutro juz bede chlal wiec nie bede mogl sie nimi zajac
 
kurde mi nie dziala caly dzien gra. Przy logowaniu sie z serwerami ea jakis blad mi wyskakuje :(.
Moi zawodnicy sa dalej slabi, a jutro juz bede chlal wiec nie bede mogl sie nimi zajac

Dobrze, że to nie Tamagotchi bo by zdechli.
 
No Maynardem gra się lipnie, rozmyśliłem się po 5-6 walkach, ale na szczęście dość szybko wylosowałem jeszcze Joe Lauzona :) Niestety w średniej mam tylko Kraussa a w muszej Jorgensena, żadnym specjalnie nie chce mi się grać. Zazdroszczę jak ktoś ma Rockholda ;)
 
Swoją drogą, wprost nie jestem w stanie wyrazić jak mnie wkurwiają te błędy, kiedy pokonany rywal zamiast paść dostaje bliżej nieokreśloną ilość energii i dalej może korzystać z abilities, a my zostajemy z samym boksem. Pół biedy jak mimo wszystko padnie po kilku ciosach, ale miałem już sytuację, że męczyłem się chyba z 5 minut, trafiłem mnóstwo ciosów "po walce" a i tak przegrałem.
 
Swoją drogą, wprost nie jestem w stanie wyrazić jak mnie wkurwiają te błędy, kiedy pokonany rywal zamiast paść dostaje bliżej nieokreśloną ilość energii i dalej może korzystać z abilities, a my zostajemy z samym boksem. Pół biedy jak mimo wszystko padnie po kilku ciosach, ale miałem już sytuację, że męczyłem się chyba z 5 minut, trafiłem mnóstwo ciosów "po walce" a i tak przegrałem.

Co smieszne, byl jakis update, a tego nie naprawili.
 
Co smieszne, byl jakis update, a tego nie naprawili.
No właśnie jak mi się wgrywał ten update to miałem nadzieję, że tego błędu nie będzie... i trafił mi się chyba w drugiej walce po uruchomieniu gry ;)
 
O co chodzi z tymi eventami? Zdobyłem 210pk, zrobiłem 4 walki. Ile trzeba wygrać, zeby coś zdobyć? Gdzie jest ten Maynard, o którym mówicie?
 
Jako świeżak mam pytanie. Opłaca się ładować wszystko w skrzynki po 2k i od razu w gusa pakować?
 
Opłaca się ładować wszystko w skrzynki po 2k i od razu w gusa pakować?
Ja tak robie i gram praktycznie tylko Gusem, innymi zawodnikami fajnie się gra poczatkowe walki bo ~1000 za każde 3 gwiazdki się dostaje ;)
 
Jako świeżak mam pytanie. Opłaca się ładować wszystko w skrzynki po 2k i od razu w gusa pakować?
Moja rada jest taka (zresztą ktoś w tym temacie chyba udzielał podobnej) żeby wybrać sobie techniki danego zawodnika, które często Ci siadają w czasie walki i właśnie w nie inwestować. Potem nawet jak masz przeciwnika teoretycznie mocniejszego to hukniesz dobrze wytrenowaną techniką i zdejmujesz mnóstwo energii. Oczywiście na początku, kiedy w stójce masz 2-3 ciosy specjalne a trenujesz właśnie swojego pierwszego zawodnika, to trudno przewidzieć co będzie dobre. Jeśli chodzi o Gusa to mi ładnie siada superman punch (dostępny chyba od razu), a oprócz tego niestety dwie techniki dostępne dość późno, tzn. Power Straight i Elbow.

Teraz ja mam pytanie, odnośnie eventów. Nabiłem sobie trochę ponad 800 punktów, chciałbym to zamienić na 7 skrzynek z Itemami. Da się, czy muszę czekać do zakończenia eventu, czyli kilka dni? Jak to działa, bo jeszcze nie miałem okazji bawić się z eventem?

PS Potwierdzam, że na Maynarda szkoda punktów. Kiepsko się nim gra, zresztą chyba dość często można go trafić normalnie w paczce z itemami.
 
Back
Top