EA SPORTS™ UFC®

140 a nie 120
Nowi:
Tych co mialem: Kampmann, Siver, Wineland x2, Elliott, Uyenoyama,
70 paczek i tylko tych co mialem. Nie jestem zadowlony
 
Zawsze to jakis exp dla tych co mam ale jakos nie cieszy mnie to za bardzo. Tych Winelandow to w chuj juz dostalem
 
Ja to w swojej kolekcji na taką ilość co wydałem na skrzynki, gwiazd wśród zawodników nie mam:
Gustafsson lvl 20 73 walki (rozegranych)
Little Nog lvl 1 5 walk

Cung Lee lvl 9 32 walki
Kampmann lvl 2 8 walk
Francis Carmont lvl 1 5 walk

Lauzon lvl 17 50 walk
Dennis Siver lvl 1 6 walk
Gray Maynard lvl 1 1 walka

Perez lvl 3 12 walk
Michael McDonald lvl 1 3 walki
Pickett lvl 1 1 walka
 
Ale mnie już denerwuje ta gra. 10 raz przegrałem walkę nr 198. To jest jakieś śmieszne i niesamowicie bezsensowne. Walisz, wszystko super, a on jeden cios i po walce. Kur!:bomb:

E: Dobra, w tym momencie zrobiłem na 3 gwiazdki. Wszystkie ostatnie 5 walk na 3 gwiazdki.
 
Last edited:
Chcę w każdej wadze skończyć grę co najmniej jednym fighterem: w LHW Gus, w FW Lamas i w najmniejszej McCall (albo kto inny jak wpadnie). Tylko w MW mi brakuje fajnego zawodnika, na razie ze skrzynek mam Kampmanna, Franklina i Pascala
 
Liczyłem, że z ostatniej skrzyni w grze będzie jakiś ciekawy zawodnik, ale się przeliczyłem.
 
11225936_649859331816674_2021469169_n.jpg


Ta walka była świetna. Trwała ok. 5 sec. A wszystko dlatego, że mój Rory jest aktualnie przy 7 walce, ale ja cały czas w niego pakowałem co się dało. No i taka przewaga mi urosła. :tiphatb:
 
Ta walka była świetna. Trwała ok. 5 sec. A wszystko dlatego, że mój Rory jest aktualnie przy 7 walce, ale ja cały czas w niego pakowałem co się dało. No i taka przewaga mi urosła. :tiphatb:
Ja tak samo robie z A.Silva. Jeszcze nim nie walczylem ale laduje w niego paczki ostro
 
Ja jak nie mogę kogoś skończyć z 5 razy to potem biję na decyzję.

Ja mam tak:
Gustafsson 24lvl - 102 walka

Demian Maia
Jake Ellenberg
Pascal Krauss

Gilbert Melendez
Khabib Nurmagomedov
Jim Miller
Dennis Siver

Ale nie gram nikim innym poza Gusem dopóki nie dostane Conora.
 
Gustaffson - 50 lvl, gra skończona;
Bader;
Hunt;

MacDonald - 26 lvl, 32 walka;
Ellenberger;
Carmont;
Kampmann;
Krauss;

Henderson - 38 lvl, 75 walka;
Nurmagomedov;
Miller;

McDonald;
Elliott;
Jorgensen;
Uyenoyama;
Bowles.

Zaczyna mnie to denerwować i tracę motywację. Chciałbym jakiegoś złotego. Najlepiej Conora, ewentualnie Weidmana/Belforta.
 
No to i ja:

Gustafsson - GayOver
Mauricio Rua
Rashad Evans
Mark Hunt
Little Nog Nogueira
Ryan Bader

Jake Ellenberger
Luke Rockhold
Francis Carmont
Martin Kampmann

Donald Cerrone - GayOver
Cub Swanson
Nurmagomedov
TJ Grant
Ross Pearson
Dennis Siver

Eddie Wineland
Joseph Benavidez
Brad Pickett
Darren Uyenoyama
Brian Bowles
Mike Easton
LouisGaudinot
Erik Perez
 
Za godzinę rusza nowy event! Jeśli dobrze podejrzałem, do wygrania będą Faber i Edgar
 
Oł yeah, ostro będę pogrywał Lauzonem, żeby zdobyć gwiazdę "D E, ale będzie ciężko 4tyś zwykły, 9 tyś ulepszony. Ile walk się będzie to wbijało?

Jeżeli będę musiał grać wagę niższym Perezem, to słabo widzę nabycie min 4tyś punktów.

Widzę, że w minimum 2 wagach są zawodnicy.

@Karton323 Ja gram na Samsungu Galaxy S4
 
Last edited:
Z innej beczki, na jakich telefonach w to gracie? Ja mam Ace 4 - wyświetlacz wydawał się spory, jednak podczas gry już tak fajnie nie jest, paluchami zasłaniam dużą część ekranu i przyjemność taka łooo.
 
na jakich telefonach w to gracie?
Xperia Z. Fajnie się gra, choć bateria leci szybko.

9000 za Frankiego... trochę zejdzie. A więcej czasu będę miał dopiero od poniedziałku, meh. Jak będzie trzeba, to się w jeden dzień nabije :batman: Ciekawe, czy 4000 to Faber. Jeśli tak, to w sumie niezły deal - Frankie i Faber są w grze w innych wagach. Obydwaj zajmują czwarte miejsce w swoich wagach wg sklepu, obydwaj też są złoci. Jeśli ktoś ma już mocnych zawodników w Lightweight, to może celować w Fabera.

O, już otworzyli. Nie wiem jak Wam, ale wydaje mi się, że tam za 4000 jest Munoz :neutral:
 
Te Live Eventy to fajny sposób na zdobycie zawodników, bo żeby wylosować złotego ze skrzynek po 2k to rzeczywiście trzeba mieć mnóstwo szczęścia. Szkoda, że Coco Bonesa się w takich sposób przez najbliższy czas nie zdobędzie :lol:

Btw, liczę na jakiś update i dodanie kilku zawodników. Brak mistrza LHW w postaci A. Johnsona byłoby znacznym niedopatrzeniem :lol:
 
Te Live Eventy to fajny sposób na zdobycie zawodników, bo żeby wylosować złotego ze skrzynek po 2k to rzeczywiście trzeba mieć mnóstwo szczęścia. Szkoda, że Coco Bonesa się w takich sposób przez najbliższy czas nie zdobędzie :lol:

Btw, liczę na jakiś update i dodanie kilku zawodników. Brak mistrza LHW w postaci A. Johnsona byłoby znacznym niedopatrzeniem :lol:

EA Sports dba bardzo dobrze o aplikacje mobilne i wspiera je update'ami przez długi czas od wydania. A przynajmniej tak było w przypadku Plants vs. Zombies 2 czy Real Racing 3 ;) jeśli będzie taki sam poziom utrzymany przy UFC, to nie wykluczyłbym ,że kiedyś pojawią się jacyś dodatkowi zawodnicy, jak chociażby AJ :)
 
To i ja się pochwalę. Wymienię tylko tych najlepszych: Jose Aldo, Urijah Faber, Chael Sonnen, Luke Rockhold, Micheal Bisping. Na razie trafiło mi się tylko z 5 dubli, także patrząc po komentarzach dość szczęśliwie. Kto przebije? ;)
 
A ja chyba ten event oleję, ostatnio zgarnąłem ulepszonego Hunta, ale teraz żaden z tych do zdobycia nie jara mnie wystarczająco. Ciekawy będzie event przed UFC 187.
 
Jeżeli kogoś nurtuje pytanie: A co jeśli zdobędę 3 gwiazdki w każdej ze 199 walk kampanii? Może coś będzie ciekawego?

Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie: Nic k*rwa nie będzie! Lepiej wybrać kolejnego i przechodzić karierę od początku!

Przeszedłem Cerronem całą i mam wszystkie możliwe gwiazdki, niczego to nie zmieniło !!! Szkoda czasu!
 
Back
Top