Podwieszony Duubertowa i przyjaciele (Hyde Park 2.0)

Status
Not open for further replies.
Sprzedam Opla.
98 Kadett gls
Lekki tuning, nie gnije.
cena do dogadania, chetnie zamienie na taczke.
1.jpg


@CongaBonga moze ciebie zainteresuje.
Zajebisty szkoda ze na blachach z Ekwadoru czy innego egoztycznego panstewa.Bardziej aktualnego zdjecia nie masz bo te z 2011 to przedstawia tego Kadetta w najlepszej formie zyciowej ,a obecne zdjecie pewnie robiłbys na złomowisku lub w hucie.Nie rob offtopu o mnie juz nudne to się robi i sa inne tematy jakbys chcial sobie pozartowac w ten sposob ze mnie .
 
Zajebisty szkoda ze na blachach z Ekwadoru czy innego egoztycznego panstewa.Bardziej aktualnego zdjecia nie masz bo te z 2011 to przedstawia tego Kadetta w najlepszej formie zyciowej ,a obecne zdjecie pewnie robiłbys na złomowisku lub w hucie.Nie rob offtopu o mnie juz nudne to się robi i sa inne tematy jakbys chcial sobie pozartowac w ten sposob ze mnie .
Conga umów się z @Grubas em - on też ma spinę z @dobryskun . Chłopaki nawet ustawili się na jakieś grabienie liści wspólne w ramach prac społecznych (w Norwegii to poopularne), może się dołączysz?
 
Zajebisty szkoda ze na blachach z Ekwadoru czy innego egoztycznego panstewa.Bardziej aktualnego zdjecia nie masz bo te z 2011 to przedstawia tego Kadetta w najlepszej formie zyciowej ,a obecne zdjecie pewnie robiłbys na złomowisku lub w hucie.Nie rob offtopu o mnie juz nudne to się robi i sa inne tematy jakbys chcial sobie pozartowac w ten sposob ze mnie .
Zdjecie na blachach z Etiopii bo tam znalazlem taki piekny egzemplarz. Teraz wyglada podobnie, pognite progi pieknie zalatane pianka montazowa i bitumixem.

Biere, daj aktualne zdjęcie to zapłace 2000000 MirCoinów
Aktualne
Opel-Kadett-E-Tuning-4.jpg
 
Conga umów się z @Grubas em - on też ma spinę z @dobryskun . Chłopaki nawet ustawili się na jakieś grabienie liści wspólne w ramach prac społecznych (w Norwegii to poopularne), może się dołączysz?
Ja nie mam czasu do jesieni a teraz nie ma nawet co grabić :) Dodaktowo mam spine z Chudasem i dobrymajerankiem dwóch to bym nie dał rady ogarnać gruby obalilby mnie i podusił cycem a skun podałby mi wtedy do ust trawe ,niestety testy juz miałbym oblane a probki B nawet bym nie chciał aby pobierali.Aj kom to ju @dobryskun miej oczy dookoła głowy nie znasz dnia ani godziny
 
O w chooooy, dorzucam 10000000 MLN
Robilem u Cytryna i Gumiaka. Taka ekipa co zrobi to czego kto inny zrobic nie umial.

Ja nie mam czasu do jesieni a teraz nie ma nawet co grabić :) Dodaktowo mam spine z Chudasem i dobrymajerankiem dwóch to bym nie dał rady ogarnać gruby obalilby mnie i podusił cycem a skun podałby mi wtedy do ust trawe ,niestety testy juz miałbym oblane a probki B nawet bym nie chciał aby pobierali.Aj kom to ju @dobryskun miej oczy dookoła głowy nie znasz dnia ani godziny
Wyczuje cie na odleglosc. Samce alfa wydzielaja takie feromony ze nie bedzie z tym problemu. A poznam cie po 50cm bicku. I odstaw mefedron.
 
Robilem u Cytryna i Gumiaka. Taka ekipa co zrobi to czego kto inny zrobic nie mogl.


Wyczuje cie na odleglosc. Samce alfa wydzielaja takie feromony ze nie bedzie z tym problemu. A poznam cie po 50cm bicku. I odstaw mefedron.
Serio, przepiękny. Jak kobieta w galopie na pełnych żaglach.
 
Ja nie mam czasu do jesieni a teraz nie ma nawet co grabić :) Dodaktowo mam spine z Chudasem i dobrymajerankiem dwóch to bym nie dał rady ogarnać gruby obalilby mnie i podusił cycem a skun podałby mi wtedy do ust trawe ,niestety testy juz miałbym oblane a probki B nawet bym nie chciał aby pobierali.Aj kom to ju @dobryskun miej oczy dookoła głowy nie znasz dnia ani godziny
@dobryskun
11648.gif
 
Robilem u Cytryna i Gumiaka. Taka ekipa co zrobi to czego kto inny zrobic nie mogl.


Wyczuje cie na odleglosc. Samce alfa wydzielaja takie feromony ze nie bedzie z tym problemu. A poznam cie po 50cm bicku. I odstaw mefedron.
Jaki mefedron za kogo ty mnie masz ja uzywam najlepszy towar a nie jakis cukier puder tylko krokodyl z Rosji .Bic spadł i aktualnie 47/8 wiec nie poznasz haha(syntholu troche wyciekło).Co za duzo to i świnia nie zeżre ja nie spamuje już w tym temacie:)
@dobryskun skad ty masz moje prywatne zdjecia ? Masz cos jeszcze ciekawego bo ja formatowałem komputer i sie skasowały
 
Wyszedłem stąd jak była jeszcze jedna strona, potem temat parę razy ominąłem, ale że ciągle był wysoko w najnowszych, to najechałem kursorem i patrzę- 25 stron :joer: Myślę sobie: "Co tu się do cholery odpierdziela
odpierdala
??". Wchodzę, a tu kobieta na budowie- i wszystko jasne :lol: Już nadrobiłem temat/y :werdum:

59 komentarzy i 203 lajki :mamed: A jakaś feministka chciała opodatkować heteroseksualnych mężczyzn, kiedy to kobiety mają łatwiej w życiu- dowalić babom podatki!
@CongaBonga chciał się przebiegle wyróżnić z tłumu dzikusów i wysunąć na prowadzenie :wink:
Jednak hamowanie atencji niewieście to strzał w kolano. Pomyśl, jak musi się czuć odstawiona na bok i wzgardzona @orvenka !?!
Ja o tobie nie zapomniałem robaczku, mimo, że nie jesz miensa!
BUZI BUZI:kiss:

Nowe dziewczę nie do końca w moim typie, choć na plus to, że mierzy 160 cm, nie uznaje instytucji małżeństwa
To kurwa tak jak ja! :laugh:
, przeklina, jeździ na gapę
To KURWA KURWA tak jak ja!! :bleed:
, beka i jest wyluzowana jak stary cohonesowicz. Poza tym łączy nas brak prawka, BUZI BUZI !!:kiss:
:boystop:
Może i na omlet zaprosi....:werdum:
Jajka i omlet to nie wszystko, była jeszcze brzydka jak rzygowina hieny jajecznica @halibut i mimo wszystko to najlepszy wybór! :DC:


Mam nadzieję, że dołożyłem cegiełkę do tutejszej inby. Kłaniam się nisko.
 
Last edited by a moderator:
Tak czułem, że niepotrzebnie wychodziłem dzisiaj z piwnicy. Wracam, bo nie zmieszczę tyle alko żeby przebrnąć przez temat :DC:
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top