Podwieszony Duubertowa i przyjaciele (Hyde Park 2.0)

Status
Not open for further replies.
Po same piździsko . . . zapomniałeś dokończyć, więc zrobiłem to za Cb. Nie dziękuj :D
Ale podziękuję, bo naprawdę tego nie znałem :) Tam na końcu było zdjęcie podobne do tego co wstawił @OD , ale nie wiedzieć czemu, moderator usunął. Może to przejdzie :lol:
mauhch.png
 
Dobra, proszę nie wrzucajcie zdjęć duubertowej na forum. Jej zdjęcia są bezproblemowo do znalezienia w necie, ale nie musimy ich wrzucać bezpośrednio na Cohones. PEACE!
 
@Cloud nie rozumiem, forum dla ludzi co jaraja sie glownie spoconymi facetami w skromnej bieliznie zamknietymi w klatce, a Ty usuwasz zdjecia uzytkownika @CongaBonga w jego naturalnym srodowisku.

TU BYŁO ZDJĘCIE
string%20Emil%20BMW%2002.jpg
.


A ja jako fan germanskiej motoryzacji chcialem pochwalic @CongaBonga za piekne auto.
Osobiscie bym nim nie jezdzil ale podziwiam odwage naszego forumowego kolegi.
 
Last edited:
@Cloud nie rozumiem, forum dla ludzi co jaraja sie glownie spoconymi facetami w skromnej bieliznie zamknietymi w klatce, a Ty usuwasz zdjecia uzytkownika @CongaBonga w jego naturalnym srodowisku.

TU BYŁO ZDJĘCIE.


A ja jako fan germanskiej motoryzacji chcialem pochwalic @CongaBonga za piekne auto.
Osobiscie bym nim nie jezdzil ale podziwiam odwage naszego forumowego kolegi.

Jak sobie chcecie po sobie pojezdzic to nie w tym temacie.
#pliz
 
Przecież to temat przeglądowy, nie ma co ukrywać prawdy o cohones, gdzie zgrzyty to chleb powszedni :kaczy:

Ale szczerze, to nawet mi już zryło banię, w momencie gdy @RaphTaba nie poznał bohaterki tematu :crazy:
 
Dobry wieczór,
Temat można spokojnie uznać za "temat miesiąca". Pojawienie się koleżanki szarpnęło forum co najmniej tak, jak info że Konor idzie na emerturę. Potencjał jest.
@duubertowa potraktuj te 30 stron jako zaliczony chrzest bojowy na forum - teraz już tylko z górki! Powodzenia (będzie Ci ono potrzebne) !
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top