Podwieszony Duubertowa i przyjaciele (Hyde Park 2.0)

Status
Not open for further replies.
Omg.... Obok lajka od naczelnego lub tego drugiego Defa czy jak on tam ;)) to najlepsze co mi się mogło przydarzyć na forum...
Kończę karierę na cohones u szczytu sławy...

Nie rozumiem. Plujące niewiasty na monitor, to jakiś fetysz?
 
Ponieważ jeszcze nie nadrobiłem od wczoraj - mam pytanie: temat Magdy został oficjalnym HydeParkiem czy jeszcze za mało w nim offtopu? @Wewiur, mam nadzieję że znalazłeś jakąś mamę, na majowe poszedłem w Twojej intencji odmówić litanię (i za to, żebyś przestał mówić brzydkie wyrazy) ;)
Tak ja nadałem na razie nieoficjalnie Hyde Park 2.0, Magda (@duubertowa), mogłaby się pobawić uprawnieniami i zmienić nazwę tematu np. "Hyde Park - duubertowa i przyjaciele w krainie sodomy i gomory, hedonizm bez ograniczeń"
Nie rozumiem. Plujące niewiasty na monitor, to jakiś fetysz?
Nooo prawie... nie wiedziałeś?
Wchodzić na własną odpowiedzialność!!!!
 
Co tu się odpierdziela stulejarze? Pół dnia w robocie się opieprzałem i czytałem ten temat xD

inventions-01.gif
 
Ty tak żartujesz prawda ? :D
On nigdy nie żartuje, nie znasz łysego CLOUDA, przywódcy bandy?
żartuje żartuje
ale
lekko
:DC:

Edit.

O FUCK... bosy przyszły.... Bosy? srly BOSSY... trza uważać na czystki :o o:
 
Ostatnia bojówka do której miałeś dołączyć miała podłoże lekko nacjonalistyczne. #nieoceniam :DC:

Przed BojówkąMagdyDubert była tylko Banda Clouda, czyli stowarzyszenie łysych na tym forum. No chyba, że mówisz o bojówce którą mi zaproponował koks na plaży w Trójmieście (znajomy Jakuba) :crazy:
 
Co jakiś czas ktoś tutaj pisze coś o jakiejś Magdzie?
Kurwa,oba moje?
Nie, tylko jeden :smile:

@Ian macie coś wspólnego? Ale Pani redaktor na początku wymieniała co chwilę moje cechy (je mięso, je pizze, nie maluje włosów, organizm wymusił na mnie free lactose)
 
Ufff nadrobiłem cały temat. Aż mi się wierzyć nie chce, że to wszystko przeczytałem. Same zboczone stulajarze na tym forum...

W każdym razie witam Cię bardzo serdecznie @duubertowa, kłaniam się nisko po same stópki :smile:

tumblr_n6pmy7Pj2f1tv4r65o1_400.gif
Wypraszam sobie i połykaj jak połykasz....
Kurwa dzięki Ci Boże (tzn @Dzihados) za tą opcję!!!!!!
 
Status
Not open for further replies.
Back
Top