Cyberpunk 2077

0SSUSv3.jpg


Taka modyfikacja jak z GTA IV ułatwiłaby życie w Cyberpunku, ale kto by się tym przejmował.

:fjedzia:
Zespół CD projekt pracuje nad kolejną aktualizacją. Dziękujemy za pozostawienie opinii.
 

Nie wiem czy już było ale chyba najlepszy ester egg w cyberpunku. Zwróćcie uwagę co się dzieje z czasem i pogodą po wjechaniu windą na dach .
 
Jest tego wiecej. Batman Iron Man itp ale to jest najlepsze że wszystkiego.
Obczaj jeszcze mr.blue Eyes. Wg prawdopodobnych teorii niebieskooki to tylko proxy dla si z za Black walla.e Paluchy macza w tym night corp a posrednio też jest z tym związana Sandra Dorsett. Warto też do niej zadzwonić przed misja odbijania więźnia z transportu Max tac. Ogólnie pojebany wątek ale da się to wszystko powiazac i wyjaśnić oraz uzasadnić.
Jak nie chce się tobie grać to obczaj film na YouTube o tej postaci. Nawet można go spotkać jak obserwuje Twoje poczynania podczas Bunraku.
 
0SSUSv3.jpg


Taka modyfikacja jak z GTA IV ułatwiłaby życie w Cyberpunku, ale kto by się tym przejmował.

:fjedzia:
Paaanie ! Masz pan test wydajności i pokazuje ile klatek jest w gierce średnio i w konkretnmych momentach... prosze używać i nie pierdzielic że nie jest jak w jakims GTA jest ok wszystko tylko trzeba wiedziec jak używac!
 
Chodziło mi o paski, którymi się reguluje odległość doczytu i ilość detali.
CD projekt ma takie paski i jak gracze ryczą se slaba optymalizacja i klatkuje to przesuną ten czy temten suwak (oczywiście na chybił/trafił) w nadziei że wszyscy się szanownie odpierdolą.
 
image000000_7.jpg
udało mi się wreszcie wyjść za granicę Night City i wrócić do miasteczka z prologu nomada. Dalej na zachód od miasteczka umiescili makietę siedziby FIA z epilogu widma wolności.
 
image000000_9.jpg
image000000_10.jpg
konstrukcje arasaki które widać oddali z nightcity , park w langley i budynek szpitalny z zakonczenia. Zdjęcia słabe ale telefon z kategorii tych niezniszczalnych.
image000000_8.jpg
 
Zgodnie z ostrzeżeniem jakie dostaliśmy po ukończeniu dla ściga nas net watch. Po zlikwidowaniu zagrożenia można sprawdzić nawet że mają przy sobie drzazgę ze rozkazami dotyczącymi sprawy. Ogólnie ścigają V za majstrowanie przy Black wallu. Tzn ścigali
 
Zgodnie z ostrzeżeniem jakie dostaliśmy po ukończeniu dla ściga nas net watch. Po zlikwidowaniu zagrożenia można sprawdzić nawet że mają przy sobie drzazgę ze rozkazami dotyczącymi sprawy. Ogólnie ścigają V za majstrowanie przy Black wallu. Tzn ścigali
Arasaka, Voodoo Boys i inni też mają takie rozkazy żeby zlikwidować V. Po skończeniu gry co ulicę ktoś wyskakuje żeby nas ubić, dlatego jeśli ktoś zacznie od początku to będzie to bardziej naturalne.
 
Arasaka, Voodoo Boys i inni też mają takie rozkazy żeby zlikwidować V. Po skończeniu gry co ulicę ktoś wyskakuje żeby nas ubić, dlatego jeśli ktoś zacznie od początku to będzie to bardziej naturalne.
Mogli jeszcze dodać postacie które odgrażały się w wiadomościach Placide i Aquilar
 
Miał ktoś event z Trauma Team po update 2.1?
Jadę autostradą pod megeblok 3 i trauma nie przylatuje. Daje 90% na to że znowu coś popsuli i 10% że dzieciaki tam pojechały i misja przepadła.
 
@Tar-Ellendil bronie na ścianie działają. Trzeba je wytworzyć i ulepszyć do poziomu V++. Mam wszystkie oprócz karabinu szturmowego psalm 11:6, który jest zabugowany od początku gry. Schemat jest do wzięcia w northside w przestępstwie że skanera ncpd. Oczywiście u mnie schemat się nie pojawił i przeoczyłem to. Nie ma go także na stadionie gdzie mieli umieścić wszystkie zapomniane przeoczone bronie ani u żadnego innego sprzedawcy. CD projekt...
 
Czy jest jeszcze inna gra tak przyjebana że potrafi zrobić autozapis jak spadasz i zginiesz za pół sekundy?
Chłooopie co ty za multiposting robisz i jakieś zreczy wymyslasz... ja tak nigdy nie mialem pierdolisz i tyle... :mamed:
 
co tam jest do roboty przez 1k godzin? lol
Mam dużo wolnego czasu. Grałem dwa razy na 1,63 i później po 2.0. Raz zepsuła się gra w wyniku bugu z sejwami. W międzyczasie byłem z trzy tygodnie chory i jeszcze moi synowie dokładają godzin na moim sejwie. Uzbierało się.
Robię ostatnie przejście żeby zebrać w końcu wszystkie bronie bo ostatnio przez bug nie zdobyłem jednego schematu.
Do tego nie widzę na horyzoncie żadnej gry która chciałbym przejść i naprawdę by mi się podobała. FF już za infantylne dla mnie, gow gówno, bethesdy nie trawie, RE4 już przeszedłem 8 też, gran turirmo nie mam kierownicy i chyba nie kupię więc nie chce mi się w to grać. Czekam na BGlll ale w pudełku i mgs3 remake. Nie widzę tytułów które miałyby mnie porwać w najbliższych miesiącach. Z produkcji 3xA ciężko przejść na indyki. Od dłuższego czasu interesują mnie gry z otwartym światem a znowu tak wiele dobrych pozycji nie ma.
 
Back
Top