Cyberpunk 2077

Wyjechałem na ulicę 3 różne gangi we mnie napierdalają. :benny:

V jakoś dziwnie biega z bronią podczas walki, nie widzę też nigdzie tych wyścigów na mapie.
 
Wyjechałem na ulicę 3 różne gangi we mnie napierdalają. :benny:

V jakoś dziwnie biega z bronią podczas walki, nie widzę też nigdzie tych wyścigów na mapie.
Z tego co pisali są po wyczyszczeniu wyścigów z trans dziewczyną.
Radio - już nie działa w samochodzie przyłączanie jednym przyciskiem następnej stacji. Trzeba wejść w menu i wybrać stacje z listy. Jestem spokojny. 2.11 lub 2.12 NA PEWNO to naprawi.
 
Z tego co pisali są po wyczyszczeniu wyścigów z trans dziewczyną.
Radio - już nie działa w samochodzie przyłączanie jednym przyciskiem następnej stacji. Trzeba wejść w menu i wybrać stacje z listy. Jestem spokojny. 2.11 lub 2.12 NA PEWNO to naprawi.
Mam skończone wszystkie misje, na pocieszenie dodam że naprawili Porsche, teraz się dobrze tym jeździ.
 
Mam skończone wszystkie misje, na pocieszenie dodam że naprawili Porsche, teraz się dobrze tym jeździ.
Skończę dziś te wyścigi to sprawdzę. Żeby nie było że to znowu rzecz że jeśli zrobiłeś przed aktualizacją to już się nie naprawi. Nie mogę znaleźć nowego odcinka autostrady. Ktoś coś?
 
niestety to ostatni duży patch ;/
nie będzie ng+
51xpcs.png


Sztab ludzi powinien pracować nad optymalizacją, odwalili chałturę i fajrant.
 
51xpcs.png


Sztab ludzi powinien pracować nad optymalizacją, odwalili chałturę i fajrant.
Od dawna twierdzę że tylko dodają gadżety a istota gry jest zjebana do oporu. Mam szwagra który jest programistą z dużym doświadczeniem. Powiedział że na jego oko cp2077 to taki worek gówna że sami nie wiedzą jak to uprzątnąć a i tak szacunek że byli w stanie to poprawić do obecnego stanu.
 
Zresztą to on mnie ostrzegł jeszcze przed premierą, żeby tego nie tykać bo z przecieków wynikało że będzie niezły bałagan.
 
Po wyłączeniu radia, w trakcie walki nie leci muzyka bojowa, raz się zdarzyło że wyłączyło mi radio i wszystkie możliwe akcje w środku miasta. Wyścigów dalej nie znalazłem, bronie ikoniczne na ścianach dalej w połowie puste. Pojawiają się przynajmniej shardy na limit wszczepów.

:fjedzia:
 
Za poradą kilku użytkowników wyczyściłem dysk PS5 do połowy. Gra chodzi bardzo płynnie. Radio u mnie działa akurat ok. Combat mode włącza się kiedy trzeba i wraca do stacji radiowej. Minusem jest brak przełączania jednym przyciskiem jak było wcześniej. Bez wchodzenia do menu.
Tam ewidentnie ktoś lubi swoją pracę: poprawka + plus nowe bugi i możemy dłubać dalej. Dyrekcja jeszcze się nie połapała? Coś dodajemy, coś naprawiamy jednocześnie psując dwie inne rzeczy i można dalej "naprawiać". :tellmemore:
 

W kontekście mojego builda to nawet ten nowy patch mi pasuje. Naprawili zliczanie limitu i mogę wreszcie wziąć wszczepy ktorych mi brakowało. Pancerz spadł mi na 1650 ale za to zdrowie uroslo i mam większą redukcję obrażeń. Szkoda że osłabili sandevistan. Wcześniej był chyba 8s czas trwania teraz 6. Wieczorem sprawdzę Adama. Katana chyba najlepsza to "skalpel" a nie te ze ściany. Zadaje obrażenia krytyczne na włączonym sandevistanie a tylko tak można dziabnąć smashera bez utraty życia. Wczoraj wziąłem inny miecz i było ciężko.
 
Od dawna twierdzę że tylko dodają gadżety a istota gry jest zjebana do oporu. Mam szwagra który jest programistą z dużym doświadczeniem. Powiedział że na jego oko cp2077 to taki worek gówna że sami nie wiedzą jak to uprzątnąć a i tak szacunek że byli w stanie to poprawić do obecnego stanu.
Wiesz nie jestem ekspertem ale jakies tam programowanie - apek czy innego softu a takiej gry jak Cyberpunk to tak trochę sa inne uniwersa myslę^^
 
Wiesz nie jestem ekspertem ale jakies tam programowanie - apek czy innego softu a takiej gry jak Cyberpunk to tak trochę sa inne uniwersa myslę^^
Tu nawet nie trzeba być ekspertem ani programistą. Skończyłem ponad 500 tytułów i zgadnij który ma najwięcej "błędów"? To jest nawet uwstecznienie względem wiedźmina.
Przyznałem że fabularnie to jedna z najlepszych gier w jakie grałem ale reszta leży aczkolwiek mniej niż trzy lata temu.
 
Adam jest teraz poprostu przejebany zwłaszcza że wystąpił nowy bug i dopalacz zdrowia usunął mi kluczowy w tej walce wszczep "pompa krwi". Naprawdę idioci pisali tą grę a półidioci poprawki. Mimo tego rozwaliłem go kataną i malorianem plus granaty. Fakt że przez ten wszczep zajęło mi to z 15 minut.
Wcześniej przed updatem 2,1 miałem bug ze pompę krwi wywalało mi z podręcznych a teraz to w ogóle i można przywrócić dopiero u rippera
 
@Tar-Ellendil pisałeś wcześniej o "poprawie" wydajności. To niestety prawda i rzeczywiście wszystko zaczęło się bliżej wyświetlać. Po co w ogóle to ruszali? Mi po 2.0 gra działała płynnie a nawet nie gram w trybie wydajności tylko mam włączony RT. Pykam sobie dalej. Złość po awarii z wszczepem podczas walki z smasherem już mi trochę przeszła.
Ciekawe co za fachowcy to piszą. Czy tacy z doświadczeniem czy są zatrudnieni wg parytetów? Jeśli wierzyć marketingowi na Phantom Liberty i trzy lata poprawek wydali 198 milionów złotych. Albo połowę ktoś podpierdolil albo problem jest z ludźmi którzy to robią.
Pomijam już wątek jak źle potraktowali klientów/użytkowników konsol. Może trzeba przyznać że nie potrafimy napisac gry na zamkniętą architekturę i zarobić 1/4 kasy co teraz, a nie robić ludzi w wała. Przecież doskonale wiem że na piecu gra działa nieźle od początku. Skoro jednak wyciągnęli łapy po pieniądze klientów z innej niszy to wypada też się o nich zatroszczyć. To już mój ostatni wylew żółci. Jeszcze chyba nic co tak mi się podobało jednocześnie nie wkurwiało mnie tak bardzo.
Bronia na ścianie też nie skompletuje bo już widzę że jeden miecz się nie wyświetla.
 
Tu nawet nie trzeba być ekspertem ani programistą. Skończyłem ponad 500 tytułów i zgadnij który ma najwięcej "błędów"? To jest nawet uwstecznienie względem wiedźmina.
Przyznałem że fabularnie to jedna z najlepszych gier w jakie grałem ale reszta leży aczkolwiek mniej niż trzy lata temu.
Nawet nie Wiedzmina.
Ostatni raz taki cyrk widziałem z czyszczeniem dysku z miejsca, by gra działała w Skyrimie na PS3.
Lubie CDP,ale to wybitni partacze.
 
@Tar-Ellendil pisałeś wcześniej o "poprawie" wydajności. To niestety prawda i rzeczywiście wszystko zaczęło się bliżej wyświetlać. Po co w ogóle to ruszali? Mi po 2.0 gra działała płynnie a nawet nie gram w trybie wydajności tylko mam włączony RT. Pykam sobie dalej. Złość po awarii z wszczepem podczas walki z smasherem już mi trochę przeszła.
Ciekawe co za fachowcy to piszą. Czy tacy z doświadczeniem czy są zatrudnieni wg parytetów? Jeśli wierzyć marketingowi na Phantom Liberty i trzy lata poprawek wydali 198 milionów złotych. Albo połowę ktoś podpierdolil albo problem jest z ludźmi którzy to robią.
Pomijam już wątek jak źle potraktowali klientów/użytkowników konsol. Może trzeba przyznać że nie potrafimy napisac gry na zamkniętą architekturę i zarobić 1/4 kasy co teraz, a nie robić ludzi w wała. Przecież doskonale wiem że na piecu gra działa nieźle od początku. Skoro jednak wyciągnęli łapy po pieniądze klientów z innej niszy to wypada też się o nich zatroszczyć. To już mój ostatni wylew żółci. Jeszcze chyba nic co tak mi się podobało jednocześnie nie wkurwiało mnie tak bardzo.
Bronia na ścianie też nie skompletuje bo już widzę że jeden miecz się nie wyświetla.
Patch 2.1 obniżył mi FPS-y i nie tylko mi, jestem ciekaw czym jest to spowodowane, bo nie widać żadnej poprawy w jakości tego świata.
 
Nawet nie Wiedzmina.
Ostatni raz taki cyrk widziałem z czyszczeniem dysku z miejsca, by gra działała w Skyrimie na PS3.
Lubie CDP,ale to wybitni partacze.
Aż żałuję że tak dogłębnie poznałem ten tytuł. W jednym miejscu skradam się i zrzucam z hałasem jakieś szkło że stolika. Przeciwnik nie reaguje. W innym butelki z betonu zbrojonego których nie można rozwalić nawet pociskiem nuklearnym. Optymalizacja? Oni nawet nie znają znaczenia tego słowa. Gówna w tej grze jest tyle że życia by mi nie wystarczyło żeby wszystko wymienić. Teraz w ramach samozaorania dodali lunety w punktach widokowych żebyś mógł zobaczyć te bitmapy w rzucie izometrycznym które udają samochody w oddali. Dzięki za punkty widokowe bo jesli ktoś nie używa snajperki mogłaby go ominąć ta atrakcją. Oczywiście już jest błąd bo kilka miejsc na mapie się nie generuje i są puste miejsca. Może na pc to działa lepiej. Zakładam że chyba nikt tego nie testuje albo jakiś opóźniony umysłowo który nie widzi problemu. Może nie kupili żadnej konsoli do testów? Najlepsze że to wg mnie wybitna pozycja. Czuję się jak schizofrenik. :childcry:
 
Patch 2.1 obniżył mi FPS-y i nie tylko mi, jestem ciekaw czym jest to spowodowane, bo nie widać żadnej poprawy w jakości tego świata.
Mam wrażenie że jest gorzej. Jakieś dziwne filtry czy coś. Szczególnie w dog town.
Edit. Mam 400GB wolnego dysku i gram w trybie RT na PS5 akurat ze spadkiem klatek nie mam problemu. Dwa razy wystąpiła tylko akcja że gra mocno zwolniła już na stałe i musiałem zrestartować. Przez 25lat gry na PlayStation konsola nie zawiesiła mi się tyle razy łącznie co na cyberpunku.
 
Last edited:
Aż żałuję że tak dogłębnie poznałem ten tytuł. W jednym miejscu skradam się i zrzucam z hałasem jakieś szkło że stolika. Przeciwnik nie reaguje. W innym butelki z betonu zbrojonego których nie można rozwalić nawet pociskiem nuklearnym. Optymalizacja? Oni nawet nie znają znaczenia tego słowa. Gówna w tej grze jest tyle że życia by mi nie wystarczyło żeby wszystko wymienić. Teraz w ramach samozaorania dodali lunety w punktach widokowych żebyś mógł zobaczyć te bitmapy w rzucie izometrycznym które udają samochody w oddali. Dzięki za punkty widokowe bo jesli ktoś nie używa snajperki mogłaby go ominąć ta atrakcją. Oczywiście już jest błąd bo kilka miejsc na mapie się nie generuje i są puste miejsca. Może na pc to działa lepiej. Zakładam że chyba nikt tego nie testuje albo jakiś opóźniony umysłowo który nie widzi problemu. Może nie kupili żadnej konsoli do testów? Najlepsze że to wg mnie wybitna pozycja. Czuję się jak schizofrenik. :childcry:
Jechałem wczoraj metro i patrzyłem przez okno, prawie wszystkie drogi w Night City były puste, w oddali kilka bitów przypominających samochody. Oczywiście gram na PC i mam nowy dysk SSD M2, więc problemy z doczytem to nie wina mojego sprzętu.
 
Aż żałuję że tak dogłębnie poznałem ten tytuł. W jednym miejscu skradam się i zrzucam z hałasem jakieś szkło że stolika. Przeciwnik nie reaguje. W innym butelki z betonu zbrojonego których nie można rozwalić nawet pociskiem nuklearnym. Optymalizacja? Oni nawet nie znają znaczenia tego słowa. Gówna w tej grze jest tyle że życia by mi nie wystarczyło żeby wszystko wymienić. Teraz w ramach samozaorania dodali lunety w punktach widokowych żebyś mógł zobaczyć te bitmapy w rzucie izometrycznym które udają samochody w oddali. Dzięki za punkty widokowe bo jesli ktoś nie używa snajperki mogłaby go ominąć ta atrakcją. Oczywiście już jest błąd jo kilka miejsc na mapie się nie generuje i są puste miejsca. Może na pc to działa lepiej. Zakładam że chyba nikt tego nie testuje albo jakiś opóźniony umysłowo który nie widzi problemu. Może nie kupili żadnej konsoli do testów? Najlepsze że to wg mnie wybitna pozycja. Czuję się jak schizofrenik. :childcry:
Z testowaniem to bank coś było nie tak.
Sam fakt,że dopuścili takie wersje na stare konsole.
Najlepsze że to wg mnie wybitna pozycja. Czuję się jak schizofrenik.
Gra dobra,ale moim zdaniem daleko jej do wybitnej.
Ograłem jakoś ponad rok temu na patchu 1.6 i nie powiem bo bawiłem się dobrze -Night City jest w chuj klimatyczne zwłaszcza nocą,soundtrack podszedł mi na tyle,że regularnie odpalam sobie parę kawałków.
Do postaci jakoś się nie przywiązałem - V typowy nudziarz z kreatora,Panam to w sumie tylko dupsko,a Julka Alvarez nieraz wkurwiała.Silverhand był spoko,ale to w końcu Keanu.

No i kilka zadań pobocznych im wyszło bardzo dobrze jak te z automatem,legendarnym hakerem i w końcu moje ulubione z Peralezami :antonio:
 
Jechałem wczoraj metro i patrzyłem przez okno, prawie wszystkie drogi w Night City były puste, w oddali kilka bitów przypominających samochody. Oczywiście gram na PC i mam nowy dysk SSD M2, więc problemy z doczytem to nie wina mojego sprzętu.
Daj im szansę. Na pewno to naprawią.
Ciekawi mnie jak było z wiedźminem. Wyszedł im lepiej przez przypadek? Czy tam się znacząco skład ludzki zmienił?
 
Z testowaniem to bank coś było nie tak.
Sam fakt,że dopuścili takie wersje na stare konsole.

Gra dobra,ale moim zdaniem daleko jej do wybitnej.
Ograłem jakoś ponad rok temu na patchu 1.6 i nie powiem bo bawiłem się dobrze -Night City jest w chuj klimatyczne zwłaszcza nocą,soundtrack podszedł mi na tyle,że regularnie odpalam sobie parę kawałków.
Do postaci jakoś się nie przywiązałem - V typowy nudziarz z kreatora,Panam to w sumie tylko dupsko,a Julka Alvarez nieraz wkurwiała.Silverhand był spoko,ale to w końcu Keanu.

No i kilka zadań pobocznych im wyszło bardzo dobrze jak te z automatem,legendarnym hakerem i w końcu moje ulubione z Peralezami :antonio:
Rok temu napisałbym to samo. Teraz to zupełnie inna gra. V do utylizacji razem z panam. Keanu i smasher robią 80% klimatu i do tego edgerunners który pomógł to uratować. Wybitna mam na myśli story bo jeśli chodzi o wykonanie to ekipa bethesdy odpowiedzialna za ich gówniane erpegi mogłaby się pod tym podpisac.
 
Back
Top