Co mnie wku*wia

Zgodziła się? Gratulacje! Na kiedy ustaliliście termin (jeśli to nie tajemnica)?

Przecież łańcuszek to nie pierścionek, Chryste. :D My i tak się hajtniemy dopiero po studiach. :p A oświadczyny to byly zanim jeszcze z nią byłem i powiedziała tak. :D

@Rycho

jedno i drugie, ja szybko pracuję, a teraz jest mało roboty :(
 
Przecież łańcuszek to nie pierścionek, Chryste. :D My i tak się hajtniemy dopiero po studiach. :p A oświadczyny to byly zanim jeszcze z nią byłem i powiedziała tak. :D
Faster than light.
W każdym razie powodzonka.
Ora et labora bracie.
 
Niech zyje komuna.
Segment z jednej strony pokoju sie miesci, z drugiej nie. Roznica ok 5cm - do glowy by mi nie przyszlo ze moze byc az tak :(

A wiec rozkrecamy...
 
Osy. Jestem w domu od 10 minut i już zabiłem 8 suk. Do tego jedna pośmiertnie, gdy ją zabierałem (przez ręcznik!) użądliła mnie w kciuka. Szmata.
 
Minął mnie ba Bagrach teraz Sebek Kotwica-czemu ja kurwa w jego wieku tak nie wyglądałem?:(
 
Nas też Piotrek, nas też.

Ja rozumiem jak ktoś jest po prostu szczery z powodu braku poczucia wstydu, jak ja, lub jest szczery z powodu chrześcijańskiego obowiązku mówienia prawdy - jak @Mort . Ale wymyślać bajki? Nie mówie o forum, ale o realu przede wszystkim, jakiś dziwnych przechwałkach, a później okazuje się coś zupełnie innego.
 
jakiś dziwnych przechwałkach, a później okazuje się coś zupełnie innego
Znam takich studentów. Klamia jak pojebani - wydaje mi się ze tak się w domu nauczyli - opowiadać kim to się nie jest i czego to się nie osiągneło - a to gówno prawda. Standard.
 
Znam takich studentów. Klamia jak pojebani - wydaje mi się ze tak się w domu nauczyli - opowiadać kim to się nie jest i czego to się nie osiągneło - a to gówno prawda. Standard.

Grzechu przecie on chce żebyś się zapytał o co chodzi:D


Strzelam że o Kaczkę, który kłamie że spotkał Borna :boystop:
 
Back
Top