Co mnie wku*wia

czasami myślę, że Polacy jak mają coś naprawdę fajnego to prędzej czy później muszą to spierdolić.

Dzisiaj 1 sierpnia, data historyczna. Podoba mi się, że ludzie organizują się na tą godzinę 17 by uczcić minutą ciszy Powstanie. To chyba jedna z nielicznych okazji gdzie ludzie bez względu na poglądy, mogą wyrazić szacunek dla Powstańców robiąc nic niezwykłego, tylko zatrzymując się na 1 minutę w ciszy.

Godzina ok 16:3o, wychodzę z metra centrum i widzę tych kilkudziesięciu "powstańców" z opaskami na ramieniu :], idę dalej przez patelnie i straganiarze którzy jeszcze dzisiaj rano handlowali gaciami i oscypkami, teraz mi wciskaja opaske "za 5zł". Patrzę dalej stoi kobita i sprzedaje jakieś pierdolety ze znakami Polski Walczącej itp. Noszz kurwa, może za rok wymyślą piwo "powstaniec" albo będą sprzedawać te patriotyczne energetyki. Jeszcze jak się na początku te patriotyczne koszulki pojawiły myslalem nawet "spoko", pozniej to poszlo już w taką tandete i pretensjonalne gówno, ze się rzygać chce.

Dalej ide po schodkach a tu wyjebali na środku namiot ONR. Od razu normalnemu człowiekowi odechciewa się brać w tym wszystkim udziału.

Na szczęście dzień uratował mi ten Żyd Chajzer z tvn-u i mogę wpłacić kaske na pomoc materialną dla Powstańców.

 
czasami myślę, że Polacy jak mają coś naprawdę fajnego to prędzej czy później muszą to spierdolić.

Dzisiaj 1 sierpnia, data historyczna. Podoba mi się, że ludzie organizują się na tą godzinę 17 by uczcić minutą ciszy Powstanie. To chyba jedna z nielicznych okazji gdzie ludzie bez względu na poglądy, mogą wyrazić szacunek dla Powstańców robiąc nic niezwykłego, tylko zatrzymując się na 1 minutę w ciszy.

Godzina ok 16:3o, wychodzę z metra centrum i widzę tych kilkudziesięciu "powstańców" z opaskami na ramieniu :], idę dalej przez patelnie i straganiarze którzy jeszcze dzisiaj rano handlowali gaciami i oscypkami, teraz mi wciskaja opaske "za 5zł". Patrzę dalej stoi kobita i sprzedaje jakieś pierdolety ze znakami Polski Walczącej itp. Noszz kurwa, może za rok wymyślą piwo "powstaniec" albo będą sprzedawać te patriotyczne energetyki. Jeszcze jak się na początku te patriotyczne koszulki pojawiły myslalem nawet "spoko", pozniej to poszlo już w taką tandete i pretensjonalne gówno, ze się rzygać chce.

Dalej ide po schodkach a tu wyjebali na środku namiot ONR. Od razu normalnemu człowiekowi odechciewa się brać w tym wszystkim udziału.

Na szczęście dzień uratował mi ten Żyd Chajzer z tvn-u i mogę wpłacić kaske na pomoc materialną dla Powstańców.


Niestety muszę się całkowicie zgodzić - poszło to wszystko w niewłaściwą stronę. Sam mam kilka koszulek z patriotycznymi motywami (Surge i RiB), ale są to motywy husarii albo wojskowe. Nigdy nie kupiłem....i nie kupię koszulki z symbolem "PW", bo dla mnie to coś więcej niż jakiś znaczek i uważam, że nie powinien być umieszczany na żadnych "komercyjnych" ciuchach.

Najgorsze w tym wszystkim jest to, że bardzo często w motywach patriotycznych latają jebane, pijane i napizgane sebixy. Widząc zabrudzone, porozciągane i podarte symbole robi mi się zwyczajnie przykro.

Ja sam przyjąłem zasadę, że swoje koszulki ubieram tylko jak wybieram się z dziewczyną czy rodziną na jakiś spacer lub wycieczkę. Nigdy nie zakładam i nie pokazuje się w takiej koszulce na spotkaniach towarzyskich, imprezach czy "piwie" z kolegami. Uważam, że to nie są miejsca i okoliczności do tego.

Amen!
 
REMONT - jeszcze tydzień temu pełen zapału zbierałem się za robotę. Oczywiście tydzień przestoju ze względu na deszcz, a teraz muszę zapierdalac od rana do wieczora aby wyrobić przed końcem URLOPU. I kurwa teksty żony "Ale Tobie wolno idzie, już kończysz, a czemu tak krzywo" nosz ja pierdole. Wysiadam i spierdalam.
 
Jak już tak jesteśmy ostatnio w klimacie kurierów to zamówiłem ostatnio sporo rzeczy. Większość do paczkomatu bo pracuje różnie to mi tak wygodnie. Jedna przesyłka "jedzie" kurierem bo innej opcji nie było (tzn byłą poczta ale jebać). No i o chuj chodzi, że moja paczka już od 48h nie opuściła Rzeszowa? Mam opcję śledzenia paczki i 3.05 nadał ją sklep. Trafiła do oddziału i tak sobie tam leży. Paczka 5kg, nieduża. Fedex wy kurwy. Dobrze, że to nie jadą jakieś leki albo płuco na przeszczep :p
Już nawet przesyłka z rocksów przyjdzie wcześniej będąc zamawianą dzień później. Ja pierdole co się z tym światem porobiło.
 
Jak już tak jesteśmy ostatnio w klimacie kurierów to zamówiłem ostatnio sporo rzeczy. Większość do paczkomatu bo pracuje różnie to mi tak wygodnie. Jedna przesyłka "jedzie" kurierem bo innej opcji nie było (tzn byłą poczta ale jebać). No i o chuj chodzi, że moja paczka już od 48h nie opuściła Rzeszowa? Mam opcję śledzenia paczki i 3.05 nadał ją sklep. Trafiła do oddziału i tak sobie tam leży. Paczka 5kg, nieduża. Fedex wy kurwy. Dobrze, że to nie jadą jakieś leki albo płuco na przeszczep :p
Już nawet przesyłka z rocksów przyjdzie wcześniej będąc zamawianą dzień później. Ja pierdole co się z tym światem porobiło.
Pocztex czy Fedex ?
Ja mam umowę z Fedex. 99.9 % idzie w 24h.
 
Jebać kurwy kurierów - tylko paczkomaty. Wszystko zawsze na czas i odbieram kiedy chcę.

I nie muszę oglądać tych parszywych mord, które z wielką łaską i bólem dostarczają paczki.
 
REMONT - jeszcze tydzień temu pełen zapału zbierałem się za robotę. Oczywiście tydzień przestoju ze względu na deszcz, a teraz muszę zapierdalac od rana do wieczora aby wyrobić przed końcem URLOPU. I kurwa teksty żony "Ale Tobie wolno idzie, już kończysz, a czemu tak krzywo" nosz ja pierdole. Wysiadam i spierdalam.
Znajomym bedzie pewnie po wszystkim opowiadac - 'Ja zrobilam, pomalowalam' itp. :lol:
 
Paczki od jebanego fedexu dalej nie ma. Z tego co widzę dalej w Rzeszowie. Na infolinii sprawdziłem status paczki to usłyszałem ciszę w słuchawce. Czekam aż połączy mnie z konsultantem, póki co 6 minut czekam. Mam nadzieję, że po niepracującym weekendzie ten ktoś kto odbierze będzie pełen sił i mi pomoże. Jebane kurwy.
Data / czas Aktywność Lokalizacja
07-08-2017 09:11 Przesyłka w oddziale FedEx. RZESZÓW
05-08-2017 11:10 Przesyłka w oddziale FedEx. RZESZÓW
04-08-2017 16:59 Przesyłka w oddziale FedEx. RZESZÓW
04-08-2017 16:58 Przesyłka w oddziale FedEx. RZESZÓW
03-08-2017 15:47 Przesyłka przygotowana przez nadawcę do odbioru przez kuriera FedEx. RZESZÓW

szybcy w chuj są.


update:
się kurwa dowiedziałem że dzisiaj w nocy dopiero wyjedzie z Rzeszowa. Ja pierdole co za syf.
 
Last edited:
Wkurwia mnie banda psedoretaktorów, którzy zamiast pisać i tworzyć coś coś na tej stronie to marnują czas na czytanie postów sprzed 100 lat i kasują. Wkurwia mnie też ich nadgorliwość i wrażliwość. Wkurwia mnie też banowanie kaczki, bo prawdę mówiąc robi/robił tu więcej roboty niż ci, którym powinno zależeć na jakości tej strony.
Jestem zwykłym hejterem, który był tu od zawsze i któremu już się nie chce tu być, bo zwyczajnie młodzieży z dostępem do panelu administratora/moderatora odpierdala zbyt często, a poza kopiowaniem lub tłumaczeniem chuja robią. Dziękuje.

Teraz można mnie zbanować.
 
Wkurwia mnie banda psedoretaktorów, którzy zamiast pisać i tworzyć coś coś na tej stronie to marnują czas na czytanie postów sprzed 100 lat i kasują. Wkurwia mnie też ich nadgorliwość i wrażliwość. Wkurwia mnie też banowanie kaczki, bo prawdę mówiąc robi/robił tu więcej roboty niż ci, którym powinno zależeć na jakości tej strony.
Jestem zwykłym hejterem, który był tu od zawsze i któremu już się nie chce tu być, bo zwyczajnie młodzieży z dostępem do panelu administratora/moderatora odpierdala zbyt często, a poza kopiowaniem lub tłumaczeniem chuja robią. Dziękuje.

Teraz można mnie zbanować.
Musisz się bardziej postarać, żeby cię wyjebali. Ale kaczka chuja robi jeśli chodzi o mma. 2009 szacun
 
Wkurwia mnie banda psedoretaktorów, którzy zamiast pisać i tworzyć coś coś na tej stronie to marnują czas na czytanie postów sprzed 100 lat i kasują. Wkurwia mnie też ich nadgorliwość i wrażliwość. Wkurwia mnie też banowanie kaczki, bo prawdę mówiąc robi/robił tu więcej roboty niż ci, którym powinno zależeć na jakości tej strony.
Jestem zwykłym hejterem, który był tu od zawsze i któremu już się nie chce tu być, bo zwyczajnie młodzieży z dostępem do panelu administratora/moderatora odpierdala zbyt często, a poza kopiowaniem lub tłumaczeniem chuja robią. Dziękuje.

Teraz można mnie zbanować.

Aż ci dam Cormiera za próbę

:DC:
 
[/QUOTE]
Wkurwia mnie banda psedoretaktorów, którzy zamiast pisać i tworzyć coś coś na tej stronie to marnują czas na czytanie postów sprzed 100 lat i kasują. Wkurwia mnie też ich nadgorliwość i wrażliwość. Wkurwia mnie też banowanie kaczki, bo prawdę mówiąc robi/robił tu więcej roboty niż ci, którym powinno zależeć na jakości tej strony.
Jestem zwykłym hejterem, który był tu od zawsze i któremu już się nie chce tu być, bo zwyczajnie młodzieży z dostępem do panelu administratora/moderatora odpierdala zbyt często, a poza kopiowaniem lub tłumaczeniem chuja robią. Dziękuje.

Teraz można mnie zbanować.
Maciek nie dramatyzuj, w Somali głodne dzieci umierają.
 
Wkurwia mnie banda psedoretaktorów, którzy zamiast pisać i tworzyć coś coś na tej stronie to marnują czas na czytanie postów sprzed 100 lat i kasują. Wkurwia mnie też ich nadgorliwość i wrażliwość. Wkurwia mnie też banowanie kaczki, bo prawdę mówiąc robi/robił tu więcej roboty niż ci, którym powinno zależeć na jakości tej strony.
Jestem zwykłym hejterem, który był tu od zawsze i któremu już się nie chce tu być, bo zwyczajnie młodzieży z dostępem do panelu administratora/moderatora odpierdala zbyt często, a poza kopiowaniem lub tłumaczeniem chuja robią. Dziękuje.

Teraz można mnie zbanować.
Zagram w grę. :mamed:

Co robił kaczka dla portalu?
 
Zagram w grę. :mamed:

Co robił kaczka dla portalu?

Burdel.

EDIT: Żeby nie było. Nie mam nic do niego jako osoby. Co więcej myślę, że prywatnie, to może być całkiem w porządku gość i pewnym momencie nawet mi się go zrobiło trochę żal, bo chyba się trochę pogubił.

Niemniej "poustawiał" sobie to forum co mnie akurat się za bardzo nie podoba. Część rzeczy była spoko, ale większość męczyła i była po prostu niepotrzebna.
 
Last edited:
Back
Top