Co mnie wku*wia

Jebany w dupę śnieg, przez który mi nie działa satelita, cały dzień był luz. Musiało się zjebać akurat na ligę mistrzów ;)

No i opony oczywiście mam już kurwa letnie.

Wkurwia mnie to skurwienie pogodowe, śnieg w Wielkanoc zamiast w Boże Narodzenie. Klimat się całkowicie popierdolił. Zdarzał się i śnieg w maju ale to była anomalia a teraz to ... szkoda strzępić ryja.

Co jeszcze? Zjebany telefon z którego nie mogę dodać zdjęć na forum. Wiecznie mi napierdalają powiadomienia o aktualizacjach, wyczyściłem telefon z praktycznie wszystkich aplikacji a i tak nie mam miejsca na nic w telefonie.

No i w sumie to, że jestem takim technologicznym analfabetą .
 
Jeebane przeziębienie. Nos zatkany, łeb rozrywa i 37.5°C. Najgorzej, że w nocy nie mogę przez to spać. Chyba sobie kupię "plasterek na piżamkę" udrażniający nos i zatoki :mamed:.
 
Co jeszcze? Zjebany telefon z którego nie mogę dodać zdjęć na forum. Wiecznie mi napierdalają powiadomienia o aktualizacjach, wyczyściłem telefon z praktycznie wszystkich aplikacji a i tak nie mam miejsca na nic w telefonie.

Jak pamięć telefonu?
 
Czyli czas sprawdzić do kiedy umowa ?
Jak najszybciej zmienić w piździec.

Ps. Znawca ze mnie żaden, ale już kilka smarfonów miałem. Nigdy ale to przenigdy nie brać nic z pamięcią telefonu poniżej 16 GB!
Niby z 8 da sie jeszcze funkcjonować, ale już to wurwia niesamowicie!
 
Jak najszybciej zmienić w piździec.

Ps. Znawca ze mnie żaden, ale już kilka smarfonów miałem. Nigdy ale to przenigdy nie brać nic z pamięcią telefonu poniżej 16 GB!
Niby z 8 da sie jeszcze funkcjonować, ale już to wurwia niesamowicie!

Kurde jeszcze w październiku miałem sporo aplikacji na telefonie (plemiona , facebook, twitter) i dawało rade ale teraz jest jakaś parodia.

Ale to chyba nie masz tam androida tylko coś innego ?
Albo Android w jakieś starej wesji

Android 4.4.2 , pojęcia nie mam jaka jest najnowsza wersja.

W każdym razie dzięki panowie za radę, bo słabo ten temat ogarniam.
 
Ludki piszą o tym problemie z pamiecia co Ty masz.
W moim telefonie, niektóre apki da się przenieśc na karte po instalacji. Ale w starszym modelu, chyba nie miałem takiej możliwości.


Abonament ma, więc po co nowy?
Jak mu się za rok skończy, to weźmie umowę bez telefonu.
 
Brzuch, łokieć, prawy bark, katar i jeszcze pewnie cos by się znalazło - to tak, jak ktoś narzeka,że mu śniegiem z lekka sypnęło.
:no no::homer:
 
Jeebane przeziębienie. Nos zatkany, łeb rozrywa i 37.5°C. Najgorzej, że w nocy nie mogę przez to spać. Chyba sobie kupię "plasterek na piżamkę" udrażniający nos i zatoki :mamed:.
coś na efedrynie się przyda w dzień i rób inhalacje z olejków eterycznych (mentolowy i eukaliptusowy) możesz tym też skropić gazę, chusteczkę, posmarować pod nos i winno być lepiej po 2-3 dniach :crazy:
Jebany w dupę śnieg, przez który mi nie działa satelita, cały dzień był luz. Musiało się zjebać akurat na ligę mistrzów ;)

No i opony oczywiście mam już kurwa letnie.

Wkurwia mnie to skurwienie pogodowe, śnieg w Wielkanoc zamiast w Boże Narodzenie. Klimat się całkowicie popierdolił. Zdarzał się i śnieg w maju ale to była anomalia a teraz to ... szkoda strzępić ryja.
na szczęście w kwietniu śnieg to nie anomalia nawet jakieś rymy częstochowskie o kwietniu są, że coś przeplata
Stary Kurwiu Smierć?
 
coś na efedrynie się przyda w dzień i rób inhalacje z olejków eterycznych (mentolowy i eukaliptusowy) możesz tym też skropić gazę, chusteczkę, posmarować pod nos i winno być lepiej po 2-3 dniach :crazy:

na szczęście w kwietniu śnieg to nie anomalia nawet jakieś rymy częstochowskie o kwietniu są, że coś przeplata

Stary Kurwiu Smierć?
Starość kurwa starość...
 
Back
Top