Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Te zegarki to napewno Gino Rossi? Bo ta polska firma dość wysoko pozycjonuje swoje produkty i dziwi mnie że całkiem ładne zegarki sprzedaje za, nawet, 80 zł?
 
Dzieki za te linki do koszulki Hendo, wziolbym ta z allegro ale niestety L jest za mala a bialej nie chce :( No nic trzeba czekac, moze pojawia sie inne ;d
 
Doozy dasz radę zrobić taką koszulkę
support-the-art-canada_design.png

tylko w kolorach Polski?
 
Zastanawiam się czy na tym świecie zostały same szcypiory z udami jak nastoletnie panienki, albo młode cielaki? Kupić spodnie nawet w kroju normal i nie wyglądac jakby się założyło getry to cud... Później człowiek chodzi w takim czymś, jeans mu włosy z ud wyciera, materiał spreparowany tak aby był jak najmniej znośny... masakra. Waże tyle co ważyłem od lat, ale definitywnie zaczeli szyć inaczej.
 
TheChosen1 - kiedyś było takie coś, co się nazywało "baggy". Z pewnością szerokości nie zabraknie hehe...
 
dalej sa baggy jeans, trzeba sie rozejrzec po odpowiednich shopach. wiadomo, ze robia teraz spodnie ktore pasuja mi praktycznie na reke, ale wystarczy sie rozejrzec i odpowiednio dobrac rozmiarowke i wszystko bedzie git.



ale zgodze sie, ze najgorsze zakupy jakie musze robic to spodnie.
 
Z tymi spodniami to jest masakra jakas teraz, wszedzie rurki i rurki, ciezko dostac normalnej szerokosci spodnie. Zamiast tych obcislych spodni lepiej kupic tanie kalesony - efekt ten sam :-)
 
popieram ze o spodnie jest ciężko. jak po długich poszukiwanaich znajdę gdzieś spodnie o normalnej szerokości nogawek to znowu w pasie mają dwa i pół metra... kurwa... prawie wszystkie jesansy jakie mam w szafie sa o rozmiar większe niż trzeba (dopiero wtedy pasują na nogi), a nastepnie zwężane w pasie w dziesieciu miejscach... jakas masakra, spodnie na grubasów ;/
 
Olać jeansy. Materiałowe łatwiej dopasować a w lecie np chinosy są zajebiste jak trzeba mieć długą nogawkę.
 
Czekają na zgłoszenia od projektantów. :-)



najlepsze spodnie zawsze w big starze. nie drogie, a chyba tylko tam dostałem takie których nie musiałem skracać.
 
Polecacie jakąś dobrą tanią markową saszetkę (nerka) ? Czarna bez żadnych znaczków itp
 
zastanawiam sie nad zakupem, ktos moze takie posiada?: http://allegro.pl/nike-renzo-2-r-45-5-ten-spokoj-i3143059832.html



n11.jpg
 
a feee, jakie brzydoty, za taki hajsik wygarniesz spokojnie 'ladniejsze', te renzo 'troche' slaby dizajn. slyszalem, ze wygodne, jak to najki.
 
e tam, jak dla mnie dizajn calkiem spoko (zastanawiam sie jeszcze nad inna kolorystyka) i na plus imo tez to, ze szyte, a nie cale klejone



przegladalem sobie allegro, ale jakos duzo ciekawszych nie znalazlem :D
 
ja się nalatałem za papciami teraz chyba z miesiąc : ) niedość, że mam 31 cm girę to nie za bardzo było z czego wybierać:-)



ostatecznie kupiłem dwie pary trampek można powiedzieć, jedne victory za 90, drugie adidas neo, 200 ( przy wyjściu zauważyłem plakat z Biberem który je reklamuję i chciałem oddać ale innych marek w tym rozmiarze nie było żadnych:-)) różnicy jakiejś wielkiej nie ma z tego co widzę w podeszwie, różnica materiału cholewki



t_p_detail




2aad949cd__doroslej_adidas_neo_derby_ii_t.jpg
 
Ja zainspirowany Daną zamówiłem właśnie Adidas Gazelle, nie wkleje obrazka bo jestem na tablecie.
 
ja bd zamawial przez neta bo zawsze pare talarow taniej, bylem dzis pojezdzic za jakimis butami bo chcialem poprzymierzac i potem taniej z allegro wyciagnac, ale nie bylo nic ciekawego. . . wiec zamowie w ciemno jakies nike- mam 2 pary, w obu przypadkach taki sam numer buta, to wezme pewnie taki jak zawsze i powinno byc git ;]







co do tych lacosty- to troche takie trampi, czy inne pepegi (do tego pewnie swoje trzeba za krokodyla dorzucic) :D, a ja chce zwykle adidaski
 
Back
Top