Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Dokładniej to takie :



adidas-gazelle-noir-2-640x359.jpg




Dzięki Herrflick! :-)
 
drazni mnie kurwa ten krokodylek czy aligator, ale bucior fajny. porzadne robia te buciki lacoste?
 
i-adidas-buty-adidas-derby-rozmiar-40-2-3.jpg
Ja teraz mam ochote na te buty. Czekac tylko na matki boskiej pienieznej i trzeba szukac w dobrej cenie gdzies na necie:-)
 
drazni mnie kurwa ten krokodylek czy aligator, ale bucior fajny. porzadne robia te buciki lacoste?


Sa wygodne, ale troche sie nameczysz zakladajac i sciagajac je z nogi. Trzeba dosc mocno poluznic sznurowadla, bo zdejmujac je "klasycznie" noga o noge to zerwiesz podeszwe z tylu.



Jesli chodzi o cene, to akurat u mnie kosztowaly praktycznie tyle samo co konkurencja z Adidasa, Nike czy tym podobnych. A te mi sie najbardziej spodobaly.



Co do mody to ostatnio bardzo czesto ubieram sie w Zarze i Jack & Jones. Fajny styl, elegancki ale nie przesadnie :)
 
Chuj mnie zaraz strzeli. Jak już wcześniej pisałem, zamówiłem sobie Adidasy Gazelle przez neta, dzisiaj przyszły. Rozmiar - ok, wyglądają tak samo, jak na zdjęciu. Ale jak mogłoby być wszystko ok? Gdy założyłem je, na krótkie skarpetki ich język jest tak cienki i ostry, że po prostu wbijają mi się w nogę podczas chodzenia. -.-
 
"Co do mody to ostatnio bardzo czesto ubieram sie w Zarze i Jack & Jones. Fajny styl, elegancki ale nie przesadnie :)"



Polacałem na 1 stronie i dziś nawet byłem;)



Gazelki zacne, mam od dwóch lat, z zamszu, do treningów, bo nieźle oddychają.



@up, ja mam zamszowy język
 
moze stopa sie przyzwyczai? czasem tak jest z nowymi butami, obetra w niektorych miejscach, ale z czasem jakos tam sie 'rozejda', probuj.
 
@down


Jest dokładnie tak jak piszesz. Mam nadzieje, że jakoś to się "rozłazi", a jak nie to pewnie spróbuję to jakoś naprawić ; )
 
Nie wiadomo co mu przeszkadza. Moze nosi tzw. stopki i mu ten plastkik wpija sie w wierzch stopy/piszczel. Może byc tez, ze ten plastik jest specyficznie zgrzewany na koncu, wiec bedzie musial go stepic jakas zyletką, albo nożem ścierając to miejsce do gładkiego.
 
Te Adidasa lepsze... Jak dla mnie te Nike dla pedałów są.. całkiem nie w moim guscie ;p
 
Dzisiaj do autobusu wsiadł starszy pan z walizką, w marynarce, swetrze i krawacie, na nogach miał chinosy i... halówki nike :-)
 
Buty lacoste bardzo dobrze wygladaja i swietnie sie nosi... przez 2 miesiace :P potem wygladaja jakby mialy 100 lat.
 
Mnie najbardziej rozpierdalają polówki Lacoste. Zwykła kolorowa polówka i znaczek mały krokodyla i 3 stówy za tiszerta hahaha
 
true story. Z krokodyla polówki są eleganckie, buty z wyglądu może i też ale szybko się rozłażą



@Mojso widocznie słabo szukasz :)
 
Ale co słabo szukam? :) Cene tylko tak strzeliłem, no ale nie zmienia faktu, że tanie rzeczy to nie są :)
 
Problem z Lacoste jest taki, że większość osób nosi podróbki z Egiptu za 5USD, więc marka już dawno nie należy do takich, która można się "chwalić". Nie sądzę, żeby kupowano te polówki z uwagi na jakość wykonania, bo raczej blisko im do tych z sieciówek.
 
@Mojso



chodziło o Twój strzał cenowy :) poniżej 300 spokojnie można znaleźć. Też uwarzam, że przesadą jest kupno tiszerta z tym gadem za taką cenę.



@Comber



na allegro za 60 zł można znaleźć. Oczywiście "oryginalna" :)
 
Timberlandy bardzo dobre buty jeśli chodzi o zimowe, choodziłem 2 lata i mógłbym chodzić i trzeci rok..



Pytanie o Galerie Mokotów do kogoś z Wwa , w Galerii jest sklep River Island i pytanko : Czy jest dział męski bo dawno nie byłem i nie mogę sobie przypomnieć chyba był ale..
 
ja polecam buty busta grip. Sto różnych wzorów i modeli. Będe nosił już 3-cią zimę, bo zimy na Pomorzu coraz mniej przypominają zimę i nie mam okazji ich znosić. Ale moje "miodówki" po tych 2-ch sezonach zimowych wyglądają niemal jak nowe. Buty Timberlanda się nie umywają w stosunku jakość-cena do butów Busta grip. NIE PRZEPŁACAJ. Kup BG max za 250zł i będziesz mega zadowolony.
 
Jesli chodzi o Timberlandy to nie kupujcie butow z nubuku. Brudza sie masakrycznie szybko a kazde czyszczenie trwa ok 45 min
 
Jesli chodzi o Timberlandy to nie kupujcie butow z nubuku. Brudza sie masakrycznie szybko a kazde czyszczenie trwa ok 45 min
 
Zlatan - Ja polecam Ecco. Od jakiegoś czasu praktycznie całkiem przerzuciłem się na ich buty i jestem bardzo zadowolony.



http://allegro.pl/buty-ecco-terra-vg-09116453034-r-45-i3630742810.html - Zima czy ciężki teren, czasem jakieś drobne roboty przy domu - teraz już będzie chyba 3 albo 4 sezon i dalej trzymają formę. Cena trochę wygórowana w tym przypadku, ale ja trafiłem na okazję w okolicach 400,00 złotych jeśli dobrze pamietam.
 
Jak można dać ponad 500zł za takie wiejskie buty...Co to za model tych ecco? A co ja kurwa turysta, cz może po górach muszę popierdalać co dnia? Ja polecam BUSTA GRIP... do wyboru do koloru...



http://bustagrip.com/footwear.html
 
Back
Top