Ciuchy, szmaty, ubrania. Moda i trendy.

Wiedziałem że się ktoś przyczepi o ten temat. Akurat sens w tym jest bo w wielu dyskusjach przewija się dyskusja o ubiorze. Niech nawet to ma swoje miejsce.
 
Paweł też mówi co nieco o obecnej modzie :p







Generalnie jestem w miarę tolerancyjny ale jak widzę faceta w spodniach chujościskach lub takich z workiem na dupie, różu, sweterkach z dekoltem do pępka, wydepilowaną klatą. grzywką itp. to mnie krew zalewa.



shortshl9.jpg








633915641295014529.JPG




post-180586-1294829760,4.jpg
 
dzięki BOOYAK, już ogarniam



edit: nie mogę odpalić, jakiś błąd na stronie wyskakuje
 
@up



Taka świeżynka na forum, a już wiesz, co to koszula Tidżeja? Smells like "pomorski trolling".
 
PS: Czekam jeszcze na temat o męskich kosmetykach i wizytach w salonach piekności. W końcu równouprawnienie mamy i co się będziemy ukrywać... Ehhh.


ta hehe bo ty na pewno nie zwracasz uwagi na to co kupujesz i jest Ci totalnie obojętne. Takie ściemnianie wobec samego siebie i otoczenia żeby nie wyszło, ze jestem mało męski.
 
Koszula TJ'a to taki klasyk, że Redaktor Marciniak powinien mieć swoją kolekcję w H&M jak Beckham :)
 
noodles & company - Jasne, że zwracam uwagę, bo jak już się przemogę aby od czasu do czasu nawiedzieć jakiś sklep to przecież nie po to żeby porwać pierwszy lepszy chłam jaki wpadnie mi do ręki. Rzecz w tym, że widzę tu zalążek tematu, który zaraz sprowadzi się do "wyrywania dupeczek" na obcisłe spodnie i przestylizowane dodatki, noszenie szalików oraz czapek w słoneczne i ciepłe dni, okularów, które nie są potrzebne, a także do udowadniania, że nie ma nic lepszego niż dres lub bojówki, a reszta to "pedalstwo". Do tego jeszcze niech dojdzie temat cen tych rzeczy i przegadywanie między tymi, dla których 100 pln za buty to jest dużo, a dla drugich to za mało żeby kupić "zwykłe" klapki - burdel gotowy. Ogólnie nie powinienem czepiać się tematu, niech sobie każdy pisze o czym tam chce, moderacja ponoć jest, a czasem nawet działa. Rzecz w tym, że nie sądzę, aby komukolwiek taki temat pomógł, a jedynie może zaszkodzić. Fakt ogólnego zniewieścienia już zupełnie pomijam.
 
Taka świeżynka na forum, a już wiesz, co to koszula Tidżeja? Smells like "pomorski trolling".
też przeczuwam, że ten puluś to jakieś nowe mroczne widmo:-)

żeby nie było ot

nie lubię na lumpach napisów, tzw casual nic wyzywającego, garniaki lubię ale pogody w tvn nie prowadzę więc za często nie ma okazji w niego wskoczyć
 
Widze co ironical ma na myśli i może zróbmy tak aby wpisywać tutaj nazwy sklepów online, czy innych z przykładowymi ciuchami/stylówkami jakie można tam kupić w taniej cenie. Coś praktycznego dla ludu zamiast próżnych dyskusji.



Ja - jak juz pisałem - polecam Vero Mode w Plejadzie w Bytomiu. Masakrycznie niskie ceny za dobre, designerskie ciuchy (Jack and Jones), choć ostatnio coraz mniejsze wrzuty dla facetów tam robią.
 
Szkoda, że nie ma opcji "zgłoś post do usunięcia", bo czuję napływ trollo-cebulaków do tematu.
 
jakie zniewieścienie ? Czy to, ze ktos chce dobrze wyglądać i nie kupować byle czego to jest zniewieścienie ?



Poza tym widze, że juz ten temat nie wypali bo są wklejane jakieś pedalskie zdjęcia typa z fryzurą boczną
 
Preferuję kremy Ziaja. ;) Tanio i dobrze, a jak pachną, mmm. ; ) Do rąk ten kokosowy jest kozak. :d



Btw. Ja ostatnio praktycznie non stop śmigam w dresach, bo w żadne dzinsy uda mi się nie mieszczą, a hajsu nie mam na nowe. W lumpach nie ma spodni prawie, co za bieda. :D
 
Podoba mi się nastawienie "dba o ubiór = gej". Zdziwiliby się niektórzy o ile więcej zapraszających spojrzeń można otrzymywać od kobiet dzięki dobrze wyglądającym/dopasowanym do sylwetki ciuchom (i to wcale bez widocznych logotypów czy metek). No ale uwaga kobiet jest pedalska wedle tej logiki.
 
Czarny spróbuj przez to



http://7.hidemyass.com/ip-1/encoded/Oi8vd3d3LmtvaGxzLmNvbS91cGdyYWRlL3dlYnN0b3JlL2hvbWUuanNwO2pzZXNzaW9uaWQ9ejlmV1JwMUhkbkw0ZGtaclFoODFjVGREZ2w3cUpRTGYyZjBaNE03M2haQzRHc215akZ2aCExMjM2NjUwNzkzIS0xMDgxNzE0ODg1
 
Ostatnio miałem wizytę szwagra, dość młodszego, który lubi zapieprzać w dresie i tak jak już się wygadaliśmy i nam piwa zabrakło to doszliśmy do wniosku, że trzeba iść na jakiś bar. Trochę byliśmy już wzięci i do żartów mu mówię że w tych dresach trochę pipka tak do baru uderzać:-) oburzył się : D i zapytał czy wiem ile te spodnie kosztowały :-) nie miałem pojęcia i chciałem mu jakieś jeansy pożyczyć ale właził cały w jedną nogawkę:-)



kosmetyki jakie używam:



mydło,-może być szare, ewentualnie jak na basen to żel



woda po goleniu



pasta do zębów



krem nivea



jestem gładki i piękny:-)pozdro
 
Jeśli chodzi o eleganckie ciuchy to spoko ale to jak gejowo się teraz ubiera część młodego pokolenia to woła o pomstę do nieba. Nie wiem czy dziewczyny na to lecą czy co. Za dużo estrogenu w wodzie chyba. Muszę przeczytać tą książkę co zapodał Chosen1 to może zrozumiem o co chodzi w modzie - pewnie jakieś ewolucyjne teorie przystosowania się do społeczeństwa czy coś.



Btw jeśli na poważnie pisać w tym temacie to chętnie bym się dowiedział nie o kosmetykach i "stylówach" (cokolwiek by to miało być) tylko tego jakie sklepy polecacie ze względu na jakość ciuchów w stosunku do ceny - gdzie można kupić w normalnej cenie coś co nie rozpadnie się po dwóch miesiącach, bo ostatnio samą pierd* chinską tandetę wszędzie sprzedają. Np. wojasy się strasznie spieprzyły, tak samo House, New Yorker to ostatnio shity. Z tego co zauważyłem to Diverse ma trochę lepsze jakościowo ciuchy.



EDIT: btw niedługo muszę sobie kupić gajer, polecacie jakąś firmę z przedziału który nie rujnuje finansowo? Nie znam się na tym w ogóle, nie wiem co jest ok - Bytom, Vistula?
 
Jeansy i torby i kurtki polecam z Diversa, a jeszcze lepiej z Iridium (marka pod Diversem). Miałem do niedawna dwie pary ulubionych gaci z Iridium, które nosiłem niemal dwa lata na zmianę bo były tak wygodne. Niestety gacie przetarły się, ale jakbym miał możliwość to kupiłbym sobie zapas na następne 5 lat. Torbe z Iridium też dwa lata targałem ze soba do pracy i nigdy nie widziałem nic bardziej fukcjonalnego i zarazem dobrze wyglądającego.



New Yorker jakościowo straszne gówno razem z Reporterem, House zaraz za nimi, choć czasem wrzucą coś co dobrze wygląda. Cropp mniej więcej na poziomie Housa, jeżeli chodzi o jakość. Tak więc Diverse FTW.
 
Ja mam sporo rzeczy z Reserved. Jak dla mnie bardzo dobry stosunek jakość/cena. A i w styczniu na wyprzedaży udało mi się wyhaczyć kurtkę za 99 zł, przecenioną z 299 - zajebiście wygodna. Chciałem coś z Diverse'a wtedy kupić, ale mieli nieźle ceny wywindowane - w sensie, że był już okres wyprzedażowy a ceny kurtek utrzymywały się w granicach 400-550 zł.



Mała rada dla tych, którym się temat nie podoba - nie wchodzić. Mniej stresu. :-)
 
ziggy - House i New Yorker zawsze miały słabe ciuchy pod względem jakości. Jeśli chodzi o spodnie, całkiem niezłe chinosy można znaleźć ostatnimi czasy w Cubusie, ewentualnie zdarza się dobra linia w H&M, gdzie jakość ubrań jest niestety na poziomie Zary, czyli pozostawiającym wiele do życzenia. Z dwojga złego, lepiej zaopatrywać się w H&M, bo ubrania są znacznie tańsze i rozmiarówka nie jest bliska damskiej.
Niedawno, mocno z kopyta ruszył niegdyś martwy Reporter, który znacząco odświeżył swoją markę za sprawą nowego właściciela. Mają całkiem ciekawe, niedrogie propozycje. Polecam też odwiedzać Carry, szczególnie w okrsie wyprzedaży, ponieważ można spotkać się dużymi przecenami. Marka charakteryzowała się nudnym stylem, jednakże zauważyłem poprawę. Ostatnio wszystkie koszule, z reguły te pozostałe w rozmiarze XL i XXL zostały przecenione do 39 zł. Nie mogłem się oprzeć. Można też zajrzeć do Reserved w okresie wyprzedaży. Mają niezłe swetry, koszule i kurtki, w przystępnej cenie.
Tak naprawdę nie jest trudno ubrać schludnie niskim kosztem. Wystarczy poświęcić odrobinę czasu, poczytać i mieć wyczucie smaku.


Jeśli szukasz garnituru zajrzyj do Bytomia. Ostatnio przeszli pozytywną metamorfozę wizerunkową.

The Chosen, byłeś w "nowym" reporterze?
 
@comber co do Zary się nie zgodzę, mam wszystkie spodnie praktycznie z Zary i jakość jest świetna. A co do H&M żadne nie wytrzymały dłużej niż rok zwykle dwa/trzy prania i zupełnie inne spodnie.
 
Back
Top