By żyło się lepiej: kariera/studia/przekręty;)

to się zadzieje, że będą dawać np umowę na pół etatu albo 1/16 albo chuj wie co...
W Action tak jest, a z polskich firm np CCC. Tylko kierownicy mają pełen etat, a tak z ekipy mało kto. Ludzie dostają 1/4, 1/2, 3/4 etatu ale prawie nigdy nie pracują tyle tylko więcej. Jednak jak siada ruch/są problemy z kasą to dostają tylko to co na umowie. Do tego wchodzą jeszcze takie rzeczy jak kwartalny okres rozliczeniowy i np tną ludziom godziny w październiku (np z 168h na 130h) i muszą oni dorabiać w grudniu (np zamiast 168 to 200).
 
Z tą zmianą to się wstrzymaj chyba, że masz pewniaczka. W 2024 podwyżki prądu, gazu i płacy minimalnej co się odbije na rynku.

W DE już firmy tną maksymalnie koszta.
U mnie do końca czerwca leci 100-200 osób i pewnie mnie też to czeka.
:korwinlaugh:
To musisz się nauczyć mówic ałwiderzyjn
 
To musisz się nauczyć mówic ałwiderzyjn
Jak mnie zwolnią to jadę do szefa transportu u Hansa i mu sprzedam listwę na pysk.
Ostatnio się powstrzymałem następnym razem będzie płakał na mój widok.
:antonio:

Ja tam się nie martwię, jak nie tu to w innej firmie znajdę robotę, niechętnie ale nawet kosztem zejścia z kasy.

Co nie zmienia faktu, że cała Europa jest skończona jak nawet u szwabów jest chujnia. Kowidianom trzeba podziękować no i niby straszna wojna, a UE forsuje te karateckie bzdury.
@VitoC obawiam się, że 2018 to przy tym będzie pikuś.
 
Jak mnie zwolnią to jadę do szefa transportu u Hansa i mu sprzedam listwę na pysk.
Ostatnio się powstrzymałem następnym razem będzie płakał na mój widok.
:antonio:

Ja tam się nie martwię, jak nie tu to w innej firmie znajdę robotę, niechętnie ale nawet kosztem zejścia z kasy.

Co nie zmienia faktu, że cała Europa jest skończona jak nawet u szwabów jest chujnia. Kowidianom trzeba podziękować no i niby straszna wojna, a UE forsuje te karateckie bzdury.
@VitoC obawiam się, że 2018 to przy tym będzie pikuś.
Ja coś czuję, że Ty nie wrócisz z tych niemiec za jakiś czas.
:beczka:
A od siebie, to jest kurwa dramat co te chuje robią.
Pójdziemy z torbami.
 
Z tą zmianą to się wstrzymaj chyba, że masz pewniaczka. W 2024 podwyżki prądu, gazu i płacy minimalnej co się odbije na rynku.

W DE już firmy tną maksymalnie koszta.
U mnie do końca czerwca leci 100-200 osób i pewnie mnie też to czeka.
:korwinlaugh:
Na okresie próbnym niestety może cię wyjebać z dnia na dzień. Ja u mnie ani nie widzę cięcia kosztów, ani żeby roboty było mniej. Skurwysyny
 
Ja coś czuję, że Ty nie wrócisz z tych niemiec za jakiś czas.
:beczka:
A od siebie, to jest kurwa dramat co te chuje robią.
Pójdziemy z torbami.
Chuj im do dupy oni chyba myślą, że są jedyną firmą na rynku. Taki chuj.
Zacytuje Klasyka "desperacja i frajerstwo dekady".

My już im taką reklamę zrobimy, że jak ruszą to tylko cygany i szoszony przyjdą do tej firmy. A oby im bokiem wyszły te nowe leasingi mercedesów :jarolaugh:
Na okresie próbnym niestety może cię wyjebać z dnia na dzień. Ja u mnie ani nie widzę cięcia kosztów, ani żeby roboty było mniej. Skurwysyny
Chuj im do dupy. Ja mam już okres wypowiedzenia to sobie posiedze, bo jak dostanę wypowiedzenie to na następny zjazd ni chuja nie przyjadę.
:beczka:

Już delikatnie nagrywam 2 roboty także wyjebane jajca.
 
Tak z ciekawosci ile tam porobiłeś?
Niecałe pół roku, ale lecą ludzie niezależnie od przepracowanych lat.
:beczka:

Spodziewałem się, że zrobią rotację w ludziach, ale nie że wypierdolą pod 200 typa.

Ps. Jeszcze mnie nie zwolnili, a już mam nową robotę. Wrócę do Polski i jadę to dogadać najwyżej chuja położę na tych szwabów ja muszę mieć spokój.
 
aaa jeszcze mozna sprobowac swoich sil w akcjach np.
ja tam przygladam sie nVidia, bo teraz jest zrzut kart na rynek a mieli problem z plynnoscia wiec dobrze dla nich ale jak znowu sie boom zrobi to akcje wypierdola ladnie
dlaczego nie zainwestowalem wtedy? :eddieconspiracy:
 
Niecałe pół roku, ale lecą ludzie niezależnie od przepracowanych lat.
:beczka:

Spodziewałem się, że zrobią rotację w ludziach, ale nie że wypierdolą pod 200 typa.

Ps. Jeszcze mnie nie zwolnili, a już mam nową robotę. Wrócę do Polski i jadę to dogadać najwyżej chuja położę na tych szwabów ja muszę mieć spokój.
Po co ci spokój? Aż tak hormonów pilnujesz?

Dobrze, pilnuj, ja niedawno nie dopilnowałem stresu i mi gineko lekko wróciło, a już suchy byłem... Ech. Jebać stres :suchykarol:
 
Fajne te czasy kryzysu, takie niezaciekawe.

Za podnoszenie minimalnej to powinni ich na widlach wyniesc.

W Norwegii ziomek siedzi i mowi ze juz wylaczyli wyplate gotowki podobno w pko. I ze mozna kupic w kantorze korone np ale po 2x gorszym kursie. W danii to samo. Zaczyna sie walka z pieniądzem papierowym.
 
Fajne te czasy kryzysu, takie niezaciekawe.

Za podnoszenie minimalnej to powinni ich na widlach wyniesc.

W Norwegii ziomek siedzi i mowi ze juz wylaczyli wyplate gotowki podobno. I ze mozna kupic w kantorze korone np ale po 2x gorszym kursie. W danii to samo. Zaczyna sie walka z pieniądzem papierowym.
Bronmy gotowki!

U nas limity i dodatkowa oplata przy wyplacie z bankomatu
 
Doszliśmy do momentu gdzie banki oferują hipoteki na takim oprocentowaniu jak jeszcze niedawno oferowały swoje krótkoterminowe pożyczki różne firmy lichwiarskie XD
Jebać banki bo to jest chore jak banki mają prawo pisane pod siebie ale już trochę się zmienia. Jeszcze kilkanaście lat temu nie szło regularnie nadpłacać małymi kwotami.
Też wygrać w sądzie z bankiem to brzmiało tak abstrakcyjnie. Boże nawet niektóre banki były tak chamskie, że nie wykonywały wyroków sądów i komornik musiał pomagać...
Polski system kredytowy to jakaś maszynka produkującą socjalistycznych wyborców.
Ten WIBOR to jest tak żałosne...
Teraz banki nagle ogłaszają się z ugodami itp... Ciekawe co Morawiecki wymyśli aby pomóc kolegom z byłej pracy...

A z tymi chwilówkami to jest tak, że dużo ich umów to jakieś blefy zwykłe. Już nie mówiąc o tych firmach windykacyjnych z kosmicznymi odsetkami, które oczywiście do sądu nie pójdą, bo skupują przedawnione rozszczenia.
Pamiętam jeszcze ogłoszenia RSO 10 tys%
Plus to łapanie ludzi na uprawomocnienie się weksli po minęło 14 dni na odwołanie się.
Były już weksle że z 500 zł do zapłaty było 50 tys zł xd
 
wpisali gotowke do konstytucji wiec mylisz sie, najnizsza inflacja, prosty system podatkowy, na krypto 0 podatku.. takze mylisz sie.
A z drugiej strony ludzie glosujacy za pelna inwigilacja nawet najmlodszych (bodajze od 12 roku zycia). Nie zdziwilbym sie gdyby w przyszlosci przeglosowali cos rownie dziwnego.

Lecz nie wiedzialem o tym co piszesz, ciekawe. Szkoda ze maja bardzo mocno hermetyczne spoleczenstwo.

Moze rzeczywiście jest to jakas opcja :frankapprove:
 
Back
Top