Kurna, powiem Wam że pogoniłem 3 imperia za 450zł w sumie, zostawiłem jedno dla siebie ale podobno wcale tak dupy nie urywa i się zastanawiam czy tego swojego też nie pogonić... Ktoś mi polecił żeby wymienić się z kimś ze stanów za jakieś "rare" piwa z USA, ale kompletnie nie wiem jak się za to zabrać, są jakieś giełdy etc?
Ja jakbym miał okazję spróbować Prunuma to bym to zrobił z czystej ciekawości, choć ciemnych piw nie lubię i pewnie bym nie docenił ;)
 
Ja jakbym miał okazję spróbować Prunuma to bym to zrobił z czystej ciekawości, choć ciemnych piw nie lubię i pewnie bym nie docenił ;)
No ja właśnie nie przepadam za porterami, jestem mega fanem wszelakich IPA, najlepiej imperialnych, a nie wiem czy Imperium jest warte tych 150zł za które mógł bym je pogonić. :)
 
No ja właśnie nie przepadam za porterami, jestem mega fanem wszelakich IPA, najlepiej imperialnych, a nie wiem czy Imperium jest warte tych 150zł za które mógł bym je pogonić. :)
to faktycznie też bym miał dylemat :)
ogólnie większość najlepiej ocenianych piw w Polsce to piwa ciemne i mocne, Risy itp...chyba chodzi o ich złożony smak...
to tak jak mój kolega, też imperialne Ipy lubi, dla mnie za mocne już :)
 
97a66e298b65c.jpg


pod ACB 52.
 
tak i jak dla mnie było tak samo słabe... Na pierwszym planie... alko.
Jak zrobiłem dubla to walił wódą. Teraz już chyba ze trzy lata leży w piwnicy. Smakuje jak mocne wino teraz bo w tę stronę się postarzał. Pewnie będzie leżeć jeszcze długo bo i tak mi nie smakuje przez alkohol. Może użyję tego w kuchni do czegoś.
 
Witajcie żółciopijcy. Mam nadzieję, że jest tu więcej winomaniaków podobnych do mnie. Czy powinienem założyć nowy temat by pogaworzyć o tym zacnym trunku czy to jest jedyny temat alkoholowy na forum? Pozdrowienia
 
Witajcie żółciopijcy. Mam nadzieję, że jest tu więcej winomaniaków podobnych do mnie. Czy powinienem założyć nowy temat by pogaworzyć o tym zacnym trunku czy to jest jedyny temat alkoholowy na forum? Pozdrowienia
Spoko jabolowcu.
 
RIS już prawie miesiąc leży z płatkami dębowymi (od 12.01). Wydaje się, że nadchodzi pora na butelkowanie. Najbliżej będę miał czas 14-17.02 ale najpierw spróbuję bezpośrednio z "tanku" czy już gotowe :). Mój pierwszy RIS więc się jaram :p Mam tylko nadzieję, że nic się nie zepsuło.
 
RIS już prawie miesiąc leży z płatkami dębowymi (od 12.01). Wydaje się, że nadchodzi pora na butelkowanie. Najbliżej będę miał czas 14-17.02 ale najpierw spróbuję bezpośrednio z "tanku" czy już gotowe :). Mój pierwszy RIS więc się jaram :p Mam tylko nadzieję, że nic się nie zepsuło.
to co? może kolejna Kuźnia Piwowarów?
 
to co? może kolejna Kuźnia Piwowarów?
Żeby wysyłać coś na konkurs to bym musiał bardziej zadbać o szczegóły przy warzeniu, a mi się nie chce. Wystarczy, że i tak kosztuje mnie to cały dzień pracy. Nie mam ochoty pieprzyć się z każdym szczegółem. Tak o do picia to to piwo będzie dobre ale obiektywnie to to nie jest aż tak wysoki poziom.
 
Żeby wysyłać coś na konkurs to bym musiał bardziej zadbać o szczegóły przy warzeniu, a mi się nie chce. Wystarczy, że i tak kosztuje mnie to cały dzień pracy. Nie mam ochoty pieprzyć się z każdym szczegółem. Tak o do picia to to piwo będzie dobre ale obiektywnie to to nie jest aż tak wysoki poziom.
Ale słyszałeś o tym piwie z pietruszką?
 
1cabae55bc175.jpg


sobotni zestaw. Nowe Doctory spoko jak zawsze. Koniec Świata było pite, po to by pić coś dłużej niż 5min, bo nie lubię stylu tego piwa.
 
Back
Top