Boks

Heh, faktycznie



Aktualizacja sprzed kilku minut zaprzecza, że wszystko jest juz załatwione choć z drugiem strony może sam Wasilewski chciał ogłosić tę informacje a tutaj Garczarczyk go ubiegł i teraz gra głupa :-)
 
Hopkins jest niesamowity, facet ma prawie 50 lat, a rozstawia "małolatów" po kątach. Z Muratem był po prostu niewiarygodny. Zajebiście jaram się walką z Szumenovem i każdą kolejną. Hopkins musi mieć naprawde nieziemskie geny (jak na Aliena przystało), ale i baaardzo mocną psychikę. To godne podziwu, że przez tyle lat jest w stanie trzymać taki reżim treningowy i wciąż być tak bardzo zmotywowany do osiągania nowych celów, tym bardziej, że gość nie musi już nic nikomu udowadaniać, walczy już tylko sam ze sobą.
 
Ważenie przed dzisiejsza walką :
Jean Pascal vs Lucian Bute




Wie ktoś może co to za utwór zaczynający się na samym końcu wazenia ??
 
dssport , dzięki wielkie , ważenie oglądałem bezpośrednio na portalu bokserskim, nie na youtube , z tad nie zauważyłem ...
 
Szpilka z Ameryki



https://www.youtube.com/watch?v=dr4BIiJTLQw



jego walka ma byc okolo 4 rano



a tutaj krecili te podskoki



1512341_691437967563310_1360970199_n.jpg
 
Tak jak ktoś napisał pod filmem na yt, Szpilka reprezentuje kraj na arenie międzynarodowej, mógłby nie wrzucać czegoś takiego do sieci...
 
W Stanach się chce szybko nauczyć jak ludzie pozywać potrafią? Chyba każdy sąd by to uznał za zagrożenie życia osó trzecich :-/



Trzeba wiedzieć jak należy szaleć, bo widzę, że nic go nie nauczyło, że już raz dał się złapać. Mając w głowie świeżo zbieranie na wariata dokumenty...No nic, oby w walce było więcej myślenia, mniej wariactwa.
 
Mam nadzieje ze bedzie dobra walka w sobote Szpilki nie sadze ze wygra na punkty... jak nie znokautuje amerykanina to raczej ciezko bedzie o wygrana..
 
I tak zdecyduje chwila i dyspozycja dnia. Co się gorączkujecie, w weekend się okaże kto był tego dnia lepszy ;) Wygrany w dalszym ciągu zapewne nie będzie dzięki temu o wiele lepszy od rywala, ale walkę sportowo na zasadach boksu ktoś przegra...
 
jakby ktoś chciał to proszę... to chyba konferencja przed galą jutrzejszą z Polakiem na main cardzie :)







http://www.toprank.tv/shared/flash/mediaplayer/v4.4/R10/MP4.jsp?calendar_event_id=195-190720&content_id=31300289&media_id=&view_key=&media_type=&source=TOPRANK&sponsor=TOPRANK&clickOrigin=&affiliateId=&fight_key=2014_01_25_garcia_burgos
 
tak jak pisałem Szpilka ma nike szanse na wygraną , stawianie na niego to strata kasy , jak mozna grac na kogos kto tak słabo sie prezentował osttanio z bokserami dawno past prime , Dziadek Mclinne prawie go usadził , kiepska walka z Minto



Jennings 9/10 do tego Garcia jako formalnosc a i jutro Stevens rozniesie w pył naszego Majewskiego - to bedzie istna demolka
 
Po konferencji jestem jeszcze bardziej pewien Szpilki niż byłem,bambino dostanie srogi wpierdol.Fajnie przybili piąteczke i obyło się bez kozaczenia - to dobry znak.
 
@Gaara



Wątpię żeby pisał z telefonu, skoro wrzucał linki, więc jednocześnie oglądał tę konfę na 90% na tym samym urządzeniu. Jeżeli tak to spoko, niech następnym razem po prostu więcej pomysli zanim napisze posta i wszystko umieści w jednym.
 
Back
Top