Boks

Tak sobie ogladam ta gale i tak slyucham jak pan Kostyra w niezwykle lekki i humorystyczny sposob komentuje fakt bryzgajacej po wszystkich krwi i sobie mysle, ze Polacy sa chyba jednak gotowi na klatke i lokcie...
 
on w ogole cos trenowal? zlany na bogato, haha, WOJNA ART!!!



zimnoch ma 30lat? ja myslalem, ze to mlodziak. :C
 
"cos"? ;) Przed tą walką czort wie jak i z kim, ale walczyl na Olimpiadzie kiedys....ciekawe to zestawienie,zobaczymy czy Zimnoch da radę.
 
w sensie chodzilo mi przed walka treningi czy mial, ze boks 'trenuje' ogolnie to ogarniam, tylko forma juz nieco gorsza niz widzialem na archiwach. :)
 
To jasne...nie wiem do jakiego stopnia można się zatracić. Kostyra mówił, że Binkowski nie widział swego wacka już taki brzuch miał, ale...Wydaje się, że z takiego pułapu za bardzo spaść nie można, ale nie jestem wypalonym zawodowcem, ja sobie nie wyobrażam przestać trenować i ruszac się ;)
 
gazu to on juz nie ma, upadek w 4 raczej bedzie. JEBNIJ ARTUR REJDZA!!!



PRZETRWAL! to dzieki tej kiteczce. reklamy co runde na propsie. #polsat
 
Jestem w robocie, nie mam orange :/ Pozostaje mi UFC na FB, a reszta jutro z odtworzenia, bo szkoda mi emocji na jakimś słabym streamie (dobry tu nie pójdzie) i wolę tą kartę obejrzeć jutro w spokoju. No, ale nie wystartowali wciąż i wyjdzie, że nic nie obejrzę na nocce tylko całość po...O ile Fejsbukowe prelimsy i Foxowe będą później w sieci, bo MC na pewno...
 
wlasnie tak pomyslalem, ze Szpila to by go rozniosl w tym ringu, tak mi sie przynajmniej wydaje. szybszy, bije mocniej, fajnie na nogach. Zimnoch dziwny czlowiek.
 
Taka walka...już po pierwszych sekundach był klincz co źle wróżyło. Walki Szpili wyglądają zupełnie inaczej. Dla mnie faworytem byłby Artur, ale walka by rozstrzygnęła. Szpila dużo bardziej się odsłania, a Zimnoch jednak potrafi wsadzić cios. Tu z racji skracania dystansu przez obu ciosy nie mają tej wymowy, poza tym Binkowski może nie jak za najlepszych lat, ale dobrze się dziś prezentuje jak na taką przerwę. Zmotywowało go to starcie.
 
nie dojdzie, bedzie unikal tylko ile bedzie mogl, dziwny czlowiek z kitka niewalczacy od 5 lat potrafi dac wyrownana walke i wytrzymac z nim 8rund, come on! i to Szpilce zarzuca sie, ze z emerytami walczy.



ile oni gadaja, haha.



ale przyjal, nie wierze. :DDDD
 
Back
Top