Boks

Nie wiecie gdzie jutro w tv bądź w necie będzie można obejrzeć konferencję prasową: Zimnoch vs Binkowski?


Można będzie ją dzisiaj obejrzeć na żywo na ringpolska o 16:00
 
Nie przyjmie oferty, dalej będzie prowadzony jak wawrzyk za rączke, tak będą dobierani rywale, żadnego progresu nie robiąc
 
@amator



wypowiedziałeś się w złej godzinie :D ktoś również zasugerował, że może Artur Szpilka jeśli Zimnoch nie przyjmie oferty
 
Piekarnia w której sprzedają Czipikao



Chipita_croissant_chipicao_naruto_clanky.jpg
 
teraz sie troche inaczej wypowiada, co tylko potwierdzilo moje przypuszczenia, ze podczas tego wywiadu ktory tu byl pare dni temu to on byl nawdupiany po same pachy i zimnoch go zje
 
Hehe dzisiaj dopiero obejrzałem wywiady Bińkowskiego ( bo postanowiłem że obejrze je jak bede miał ciężki dzień ) . Chłopak jest dla mnie fenomenem w swoim rodzaju . Taki jest i poprostu jest sobą, nie udaje nikogo ( to nie walki bokserskie wydaje mi się wpłyneły na jego sposób wypowiadania się jak niektórzy twierdzą :-) ) .
Co do Zimnocha to po co on się mota, stara wykręcic z tego, że prawdopodobnie się rozpruł ?? Czlowieku miej trochu odwagi, honoru i przyznaj sie do tego, że to zrobiłeś - błąd młodości i tyle ...
 
Spoko chłop z tego Binkowskiego, kiedyś go tam nawet na białego Tysona kreowali ale jak widać coś zablokowało karierę : ) ciekawe jak z tą formą jest faktycznie, drugi raz ma prime ? : D
 
O właśnie, Mojso, a Ty przypadkiem nie jesteś z Białegostoku? Może też Ci coś "chłopaki powiedzieli"?:-)
 
Dopiero teraz doczytałem że walka ma trwać dwie rundy i dochód ma zostać przeznaczony na cele charytatywne, więc czy ta idea jest zła ?
 
Mojso



Nie jestem tego pewien nawet w 10 %, ale nawet jesli to kłamstwo to czemu on stanowczo nie zaprzecza, tylko wymija się odpowiedzi ??
 
Back
Top