Boks

Lara nie walczy w półśredniej tylko w junior średniej, a to jest spora różnica :D



Charr ma takie szanse jak Wach czyli żadne, Mariusz skończy tak samo jak Proksa ale z tą różnicą, że nie zada ciosów celnych.
 
Tylko kwestia jest taka, że nie którzy zasługują w tych realiach na walkę o pas, a nie którzy wybierani są na podkładke jak Mormeck,Charr,Wach,Briggs czy Sosnowski.
 
To jest wlasnie ta roznica pomiedzy boksem a mma. Jak myslisz kto by wygral w pojedynku Wlodarczyk - Masternak ?
 
Trudno powiedzieć, jeśli Master nie dostałby mocnego ciosu to raczej spokojnie wygra decyzją na tle mało aktywnego Diablo.
 
Właśnie róznie mogłoby być z ta decyzją, choc w tym momencie dla mnie przy uczciwym sędziowaniu Diablo byłby faworytem.



@Droni



A z kim przegrywa Diablo?
 
Charr jak mowiłem ''przegrał'' z Zackiem Pagem...







Ja tam uważam, że Masternak na dzień dzisiejszy przegrywa jedynie z Huckiem,Lebedevem i może minimalnie z Hernandezem, reszta jego ;)
 
Masternak z pewnością jest utalentowany, ale najpierw niech zawalczy z jakimkolwiek zawodnikiem z top 15 swojej wagi i dopiero wtedy będzie można ocenić jego umiejętności. Jego niedawny rywal Felpie Romero, który jest jednym z cenniejszych nazwisk w rekordzie Mateusza został ostatnio rozjechany przez Krzysztofa Głowackiego.



Diablo to totalne drewno, które jednak potrafi wykorzystywać swoje nieliczne atuty - szczelną obronę i naprawdę mocne uderzenie (chyba najmocniejsze w tej wadze). Włodarczyk zawsze kojarzy mi się z Abrahamem ;)



W wielkim skrócie można powiedzieć, że Diablo przegra z każdym zawodnikiem z szerokiej czołówki swojej wagi, który przetrwa z nim 12 rund. No chyba że sędziowie będą chcieli dobrze ;)
 


























hopkins_gbp.jpg





Słynny Bernard Hopkins
(52-6-2(2), 32 KO) zdradził, że zamierza wrócić na ring jeszcze przed końcem roku. Dla byłego mistrza świata dwóch kategorii wagowych będzie to najprawdopodobniej pożegnalna walka.







- Cały czas czegoś mi brakuje. Nie czuję przegrany po ostatniej walce, chciałbym stoczyć jeszcze jeden pojedynek z młodszym pięściarzem i pokazać, że stary lis wciąż może pokonać każdego - zapowiada Hopkins, który w kwietniu tego roku przegrał niejednogłośnie na punkty z Chadem Dawsonem. W maju zeszłego roku Filadelfijczyk pokonał Jeana Pascala, zostając najstarszym zawodowym mistrzem świata w historii boksu.







Potencjanym rywalem legendy jest kazach Beibut Shumenov, mistrz WBA/IBA.
 
Taka ciekawostka, w najbliższym odcinku Fun Raportu na kanale Orange Sport gościem oprócz oczywiście Najmana i Lenartowicza będzie Albert Sosnowski z zapowiedzi odcinka zapowiada się bardzo ostra dyskusja, o coś tam się posprzeczali i Sosnowski się wku**** wyrwał swój mikrofon i koniec wywiadu, Lenartowicz starał się go uspokoić, co prawda nie oglądam tego programu ale wyjątkowo sobie go zobacze;]
 
Tar



Kiedyś chyba pisałeś o wyniach sprzedaży "Starcia Tytanów". Możesz powiedzieć skąd było to info, bo nigdzie nic nie mogę znaleźć.
 
Boxingnews.pl jeśli mogę zareklamować.



Sam Martin potwierdził to wspominając na ostatnim chacie, że chcą podwoić ten wynik.
 
Martin powiedział na chacie że "stracie tytanów miało jakoś 30, 40 tysięcy i chcielibyśmy to podwoić/zdublować". Jakoś tak :p



A o której walka Witka ?
 
KLITSCHKO VS CHARR PRESS 1.gif




Charr zjedzony wzrokiem.


Witalij Kliczko (112,5 kg) - Manuel Charr (109,5 kg)


(pojedynek o tytuł WBC w wadze ciężkiej)




Magomed Abdusalamow (104 kg) - Jameel McCline (120 kg)
(pojedynek o tytuł WBC United States w wadze ciężkiej)



Wiaczesław Głazkow (101,7 kg) - Konstantin Airich (102,3 kg)
(pojedynek o tytuł WBC Baltic w wadze ciężkiej)
 
tar, dajesz jakies szanse walkerowi? wiem, ze ma pierdolniecie, ale adamek ma tez leb z betonu, a wyponktowac go travis nie wypunktuje
 
Travis jest odchudzony, wygląda świetnie jak na niego więc raczej po wypłatę nie wychodzi zwłaszcza, że jest to jego ostatnia szansa na duże pieniądze.



Adamek wygra na punkty w swojej hali, ale prawdopodbnie zainkasuje kilka mocnych ciosów i będzie wyglądał dużo gorzej niż po walce z Chambersem. Kluczowy jest początek walki, jeśli Tomek bez zadrapań przetrzymie pierwsze 6 rund to potem będzie spokojnie punktował kombinacjami ciosów prostych, które Travisa nie powalą z nóg ale wystarczą na punktowe zwycięstwo.



Nokaut na Adamku? jest możliwy, gdy skumuluje się kilka czynników jak np.



Dziurawa garda, przestrzelenie ciosu, lucky punch lub słaba dyspozycja- możliwości jest dużo ale to tylko teoria ;]
 
Back
Top