Boks

Tylko takie walki moga uratowac boks. Brawa Grzegorz, brawa dla mistrza. Proksa z pewnoscia nie powiedzial ostatniego slowa.
 
Szacunek dla Proksy za wywiad po walce... Po takiej walce nie ma zadnego problemu z wyslawianiem sie az milo sie slucha.
 
Proksa poza tym, że jest bardzo dobrym bokserem jest też po prostu inteligentny, dlatego wywiadu z nim miło się słucha.
 
Grzesiek z bardzo nisko opuszcząną ręką walczył, co skrzętnie wykorzystał Gołowkin. Ma petardę w tej ręcę,brawa dla Proksy za walkę.
 
Kliczko - Wach w Polsce PPV, ale w RTL za darmo


Po wrześniowej walce Adamka i gali KSW20 z Pudzianem, kolejną w tym roku walką pokazywaną w ramach płatnego systemu PPV będzie pojedynek Kliczko - Wach. Na szczęście dla widzów, walkę za darmo pokaże niemiecka telewizja RTL. Popularność PPV w Polsce powoduje, że coraz więcej transmisji sportowych będziemy oglądali za dodatkową opłatą. Po walkach Adamka z Kliczko oraz Głażewskiego z Royem Jonesem Juniorem już we wrześniu 2012 roku w systemie PPV pokazane zostaną dwa sportowe wydarzenia - walka Tomasza Adamka z Travisem Walkerem oraz gala KSw20 z Mariuszem "Pudzianem" Pudzianowskim. To jednak nie koniec transmisji w PPV w tym roku. Jak informuje Gazeta Wyborcza, na terenie Polski w systemie PPV będzie pokazywana także walka Władimira Kliczko z Mariuszem Wachem, która odbędzie sie 10 listopada 2012 roku. Jednak sytuację polskich operatorów, którzy liczą na dodatkowe pieniądze od abonentów, może pokrzyżować niemiecka telewizja. Ogólnodostępna przez satelitę telewizja RTL będzie pokazywała walkę na żywo i bez dodatkowych opłat. Właściciele praw do walki zdecydowali się sprzedać kolejną walkę Kliczki z systemie PPV licząc, że sprzedaż walki będzie ponownie tak wysoka jak w przypadku walki Tomasza Adamka z Kliczko. źródło: media2.pl
 
Popularność PPV w Polsce powoduje, że coraz więcej transmisji sportowych będziemy oglądali za dodatkową opłatą.


Co za idiota napisał, ze ppv w Polsce jest popularne, jest to bandyckie narzucenie z góry, a nie popularnośc.
 
"Huckster":-) Raczej Hulkster. Żeby taka legenda jak Hogan promowała tę gównianą galę:-)
 
Hulk Hogan (ur. 11 sierpnia 1953 w Augusta)



O kurcze przecież on ma 60 na karku. Dawano, dawno temu oglądałem wrestling i muszę przyznać, że nic się nie zmienił.
 
Jakby zdjął okulary i hustkę to pewnie byś go nie poznał, co nie zmienia faktu, że ma godne pozazdroszczenia bajcepsy.
 
Siadł mi net i teraz napiszę:



Proksa zderzył się z pociągiem, jego styl to woda na młyn dla kazacha.



Golovkin poczyści tą dywizje.
 
_bimu_d5a7624496e617ad_5ff6.JPG




281863_10151034993075205_1933605353_n.jpg








ale tłumacze do dupy tragedia.
 
Szkoda mi Proksy, ale to było do przewidzenia...



Nie chodzi jedynie o to, że Gołowkin dalej jest tak mocnym bokserem jak w czasach amatorskich, ale o brak należytego przygotowania. Niestety Proksa to wielki talent, który zaszedł bardzo daleko traktując boks na pół amatorsko. Podobniej jak Wolak, tylko że ten osiągnął swoje absolutne wyżyny.



Po tej walce bardzo bym chciał zobaczyć starcie Martinez-Gołowkin.
 
Mniej medialne, ale równie ciekawe byłoby zestawienie z Larą. Właściwie każdy wariant zestawienia kogoś z tej trójki ze sobą jest szalenie interesujący.
 
Lara śmiga w półśredniej.



Mnie interesuje Martinez, bo ma styl podobny do Proksy, ale mocno udoskonalony.
 
Martinez walczył z Williamsem w limicie 70,8 kg, a Lara z Hearnsem w 70,9 kg, więc nie widzę problemu. To nie UFC, gdzie półśrednią od średniej dzieli 7 kg :-)
 
Syryjczyk ma jakiekolwiek szanse??? :-)



Bo szczerze mówiąc pierwszy raz usłyszałem to nazwisko jak oglosili ze Kliczko z nim zawalczy...
 
Nie wiadomo czy Gołowkin dały radę zejść niżej - w amatorce też walczył w obecnej wadze.



Zestawienie Lara-Martinez jak najbardziej byłoby możliwe w catchweight lub nawet pełnym limicie średniej. Zresztą Lara w obecnej wadze ma dużo potencjalnych ciekawych zestawień - Trout, Cotto, Mayweather ;)
 
Mogę pójść dalej i powiedzieć, że Vit w całej walce nie przyjmie ani jednego czystego ciosu prawą ręką.
 
Back
Top