Boks

Gdyby mi ktoś powiedział w 2008 jak Wach zaczynał poważne walki, że teraz będzie stał na przeciw Władimirowi to bym go wyśmiał. Kolosalne postępy uczynił, ale może być jeszcze lepiej.



Walki nie powinnien wygrać, ale ważne by nie upadł na dno po tej walce tylko żeby coś pokazał.
 
Gdyby mi ktoś powiedział w 2008 jak Wach zaczynał poważne walki, że teraz będzie stał na przeciw Władimirowi to bym go wyśmiał.


Właściwie to będzie jego pierwsza poważna walka, a mamy rok 2012.
 
Osobiście uważam, że gdyby Wach sprawdził się wcześniej z czołówką, to nigdy walki z Kliczką by nie było.
 
@Tar <- w sensie, że Adamek jest czołówką czy z taką czołówką jaką się mierzył Adamek przed walką o pas HW?
 
To drugie ;]



Patrząc na rekord Adamka to jest nie gorszy niż Haye'a.



-----



Wach nie walczył z czołówką i prawdopodobnie by z nią przegrywał, dlatego nie zasłużył na TS. Ale i tak jest lepszym rywalem niż Charr czy Mormeck.
 
Adamek miał tylko jednego rywala z czołówki - Chrisa Arreolę i Chambersa ale to już po walce o pas.



Czołówka to poza Nimi np. Powietkin, Haye, Peter, Chisora, względnie Solis czy Johnson...Estrada, Grant czy inni oponenci Tomka poza w/w dwójką to średnia półka.
 
Tylko, że Adamek wchodził do HW jako mistrz świata w dwóch kategoriach wagowych i to wszystko wyjaśnia.



Wach pokonał - Fieldsa i słabego Gaverna



Charr - wałkami Williamsów i Bidenko.



Mormeck - Ibragimov, quendo, madallone.



Thompson - Whitespoon, Harris



Peter - Aguilera



Haye - Wałujew, Ruiz, Barrett



Chambers - Peter, Dimitrienko



Rahman - Meehan



Chagaev - Wałujew, Ruiz, Sprott.



Chisora - Williams, Helenius ?



Solis - Barret, Austin



Sosnowski - Vidoz



itd.







Na tle reszty Adamek miał bardzo dobry rekord.



Lepszy mają tylko panowie od WBA czyli Haye i Povetkin.
 
No poza braćmi i Davidem ciężko nazwać tych ludzi czołówką ale w tej dziurze zwanej dywizją ciężką Chisorę i Petera uważam za czołówkę, przynajmniej wtedy gdy mierzyli się o pas...poza tym takim porównaniem, że ten wygrał z tym, ten z tamtym to ten jest lepszy niż on to daleko nie zajedziemy...
 




Wladimir gość z klasą takich sportowców się ceni.



-----



D&G, rekordy rekordami, ale one pokazują mniej więcej kto zasłużył na walkę o pas ...
 
No poza braćmi i Davidem ciężko nazwać tych ludzi czołówką ale w tej dziurze zwanej dywizją ciężką Chisorę i Petera uważam za czołówkę, przynajmniej wtedy gdy mierzyli się o pas...poza tym takim porównaniem, że ten wygrał z tym, ten z tamtym to ten jest lepszy niż on to daleko nie zajedziemy...


Wymieniłeś jako czołowego ciężkiego Petera, którego w ostatniej walce znokautował Helenius, więc chyba logicznym jest, że Fin plasuje się wyżej od Nigeryjczyka? A jakoś o nim nie wspomniałeś.



Pojawił się też Chrisora, który stoczył w swoim życiu cztery poważne walki: trzy przegrał bardzo wyraźnie (w tym jedną przed czasem), a w jednej zasłużył na zwycięstwo, ale sędziowie widzie to inaczej, więc suma sumarum na papierze jest przegranym.Więc jak to się dzieje, że on został do czołówki zaliczony, a jego pogromca, Tyson Fury, nie?
 



10 listopada na gali boksu zawodowego w Hamburgu Mariusz Wach (27-0, 15 KO) stanie przed swoją życiową szansą, krzyżując rękawice z mistrzem świata WBA, WBO i IBF wagi ciężkiej Władimirem Kliczką (58-3, 51 KO).







Jak zdradził w rozmowie z redakcją ringpolska.pl promotor polskiego "Wikinga" Mariusz Kołodziej
, w Stanach Zjednoczonych listopadowy pojedynek pokaże znana z transmisji największych bokserskich wydarzeń stacja HBO.







Kibice niemieccy starcie Kliczko - Wach obejrzą tradycyjnie w RTL. Szczegóły transmisji na terenie Polski nie są jeszcze znane, jednak z informacji, jakie uzyskaliśmy od promotora ukraińskiego czempiona - Bernda Boente
wynika, iż przekaz realizowany będzie za pomocą płatnego systemu PPV.




HBO, RTL duża promocja i świetna oprawa, a PPV w Polsce ? szkoda słów znowu z ludzie zabierać.
 
na rtl schwaiz pewnie puszcza tak jak to bylo z walka adamka wiec kto bd chcial to obejrzy, jednak chujstwem jest te ppv, hamburgery i dojczlandy maja za frajer, a z biednego kraju polskiego chca kase sciagac -.-
 
z góry wybaczcie jeśli był już temat poruszany, ale nie mam ostatnio zbytnio czasu na śledzienie forumki wiec pytam. będzie transmisja walki Grześka Proksy w jakimiś, że sie tak wyraże ogólnodostępnym kanale?
 
w Polsce mamy PPV dlatego ,ze telewizja publiczna nie chce sypnąć kasy na to wydarzenie - dlatego Adamek byl w PPV.



RTL wywalil grube bańki dla braci, żeby ich walki pokazywac - wiec dojcze mają za darmo ( oglądalność z tego co czytałem kiedyś to okolo 9 mln - z Adamkiem padł rekord, ponad 10 mln)
 
Jak dobrze pamiętam to Peter wytrzymał 12 rund, a Chisora to jeden w nie wielu który postawił jakikolwiek opór Kliczce no chyba, że go pomyliłem z kimś ale chyba nie, walczył z Witalijem w połowie lutego?



Dla Mnie poza Mistrzami i Hayem nikogo bym nie nazwał czołówką, ani Adamka, ani Wacha, ani Chisory, ani Fury, ani Heleniusa, ani Sosnowskiego, ani Harrisona ale ktoś tą "czołówkę" tworzy...TOP 5 WBA, WBO, WBC i IBF to czołówka?



EDIT:



8.09 PPV // 15.09 PPV // 10.11 PPV // Gołota i Włodarczyk też PPV?
 
Włodarczyk nie w PPV, a Gołota? nie wiem...



Tego w najgorszym scenariuszu nikt nie brał pod uwagę, a zwłaszcza 40 zł za Adamka z Walkerem.







Mistrzowie : Bracia K.











Haye







Szeroka czołówka:



Povietkin, Adamek, Helenius, Fury, Price, Arreola, Wach, Pulew, Mitchell, Solis, Chambers, Bojcow.
 
Ja się właśńie tego bałem, że to PPV się uda walką Adamek vs Kliczko i potem każdy będzie chciał dziabnąć jak najszybciej na tym swoją dolę i kibic będzie musiał wybierać, a do tego ceny doje*ali jak siemasz, ehh...
 
W mojej opinii Wach polegnie z Władymirem. Bardzo nie lubię K2 bo zabijają wagę, ale trzeba powiedzieć szczerze, że Wach to niestety nie te umiejętności. Walkę oglądnę z miłą chęcią jednak poza warunkami narazie nic nie przemawia za Wachem niestety :(
 
na orange sport leci wlasnie konferecja prasowa Kliczko - Wach. Tlumaczka z ang na pol jest po prostu tragiczna
 
Back
Top