Boks

Zawsze jak patrze na zdjęcia z ważenia Adamka mam wrażenie, że chłopak do zdjęć zakłada buty na obcasie... Jakoś nie wygląda mi na niższego o 7 cm od Walkera. Może to ta perspektywa...



Obstawiam, że Adamek to przegra przez TKO.
 
Kursy na Travisa są dużo większe niż na Adamka, buchmakerzy raczej nie dają szans Travisowi.



A było coś więcej kłótni Sosnowski vs "obijacz ciroków" czy tylko to co w tym kawałku ?
 
IBF wyznaczyło Pawła Kołodzieja (30-0, 17KO) i Garreta Wilsona (13-5-1, 7KO) do walki w elimantorze o pas, która ma Hernandez.
 
Coś czuje, że będzie wtopa z tym PPV u Adamka. Ani cyfrowy poslat ani cyfra +, czyli dwie największe platfromy w naszym kraju nie mają tego w ofercie.
 
Nawet się nie zastanawiałem nad kupnem PPV. 40zł. za walkę z podstarzałym bokserem ze średniej półki to zdecydowanie za dużo.
 
To gdzie można kupić ppv z Adamkiem? :-)



EDIT: Dobra, już ogarniam. Czyli za dużo nie zarobi i bardzo dobrze, pazerność nie zawsze popłaca panie Adamek.
 
Ja tam nie wierzę w to, że Adamek nie ma nic do powiedzenia. W jego wywiadach oprócz hipokryzji słychać tylko gadki o pieniądzach, więc nie zamierzam traktować go jak niewiniątko.
 
Nie wykluczam, że coś ma do powiedzenia, jednak główna winowajczynię ppv w Polsce upatrywałbym w Kate, która swoimi wypowiedziami dała się poznać jako bezwzględna bizneswoman. Nie ma co bardzo winić Adamka, bo to jego zawód i dlaczego miałby walczyć za mniej jak może za więcej? O pieniadzach to gada non stop Floyd i jakoś raczej nikt mu tego nie wypomina, wyobrażasz sobie co by się w Polsce stało z gościem, który miałby ksywkę "Hajs" chcociaż już jeden w jednym środowisku ma.:-)
 
558368_413294898726864_575498564_n.jpg
 
RTL godz. 23



Kliczko zapowiadał niesamowitą oprawę tej walki i dodał, że szykuje mega wejście. Pewnie wjedzie czołgiem. :-)
 
RTL rusza o godz. 22 z transmisją na żywo. Pewnie na początek wywiady i jakieś studio, a później ok. 23 jak to zwykle bywało sama walka.
 
Back
Top