Boks

Jestem przekonany, że nie. Szczególnie że rano czytałem art. Smajka jak Borek opowiadał o powrocie Adamka do salki. Po prostu szykuje się kolejna dobra wojenka Borek-Wasyl:lol:

Jak ja już słyszę pożegnalna walka Adamka, to mnie kurwica bierze.
Niech już zgarnie konkretne K.O co odechce Mu się pięćdziesiąty raz wracać, bo nie da się tego słuchać.
 
Jak ja już słyszę pożegnalna walka Adamka, to mnie kurwica bierze.
Niech już zgarnie konkretne K.O co odechce Mu się pięćdziesiąty raz wracać, bo nie da się tego słuchać.
Z Millerem został zlany okrutnie, chyba nic sam nie trafił. A jednak dalej chce mu się walczyć. Na to nie ma rady. Takiego Zimnocha to on dalej na miękko robi. W Polsce publiczność przyjdzie na jego gale.
 
Z Millerem został zlany okrutnie, chyba nic sam nie trafił. A jednak dalej chce mu się walczyć. Na to nie ma rady. Takiego Zimnocha to on dalej na miękko robi. W Polsce publiczność przyjdzie na jego gale.
Kurde, nie przeszkadza mi że walczy. Nie przeszkadza mi, że wrócił z emerytury. Każdy ma prawo zmienić zdanie.
Ale kurwa raz, a nie co gala to "Pożegnalna walka Adamka" (only on PPV) i tak już parę lat.
Żałosny w chuj jest gościu.
 
:juanlaugh:

To Kamiszka będzie miała gdzie robić zakupy, a Szpiluś bedzie miał mnóstwo pięknych miejsc żeby live i zdjecia porobić. Europa, Cycu i Pumba blisko z transportem, strzał w 10 :deniroclap:
A za rok powrót po lekcji pokory :korwinlaugh:
 
DxHqz9WWoAADS9j.jpg

:siara:
 

Jennings nic ciekawego nie pokazał, ale Rivas również. Walka bliska remisu i dobrze że zakończył to w taki sposób Rivas.

Ciekawie było po walce Demetriusa Andrade z Arturem Akawową. Sędzia przerwał walkę na kilkadziesiąt sekund przez końcem walki, ale zrobił to strasznie niefortunnie, bo w najgorszym momencie. Mógł przerwać tę walkę dużo wcześniej, miał okazję, a przerwał bez sensu gdy zagrożenia nie było aż tak wielkiego.

Wyjście od ok. 1:10:00 (sorry, ale lepszej jakości nie znalazłem).


 
Back
Top