Boks

Solis miał walczyc w Listopadzie tego roku ,ale nie wyszło więc prawdopodobnie wróci w przyszłym roku.
 
Ja bym chciał Solis vs Adamek i zwycięzca walki walczy z jednym z braci.



A co do Solis vs Czagaev to myślę że Solis spokojnie by wypuntktował uzbeka.
 
Madman,Tar,Mir - Ludzie jak wy możecie punktować 116-114,115-113 dla Chisory, przecież Helenius wygrał max 2 rundy!







To jakiś zart, tak jak Thompson powiedział. Helenius ty drewniaku, Chisora cię pojechał jak chciał, brawo Derek!!!
 
Sorry, że double. Charr ty palancie. Przecież ty przegrałeś z Zackiem Pagem. No ludzie. Jaja sobie robisz trepie. Egzekutor by cię pojechał. Kliczko vs. Charr to tak 1,01 Kliczko 1000009009,9 Charr.
 
Charr jest śmieszny, tak jak napisał Droni,on przegrał z Page'm.Śmiac mi się chce że tak szczyci się tym WBC Silver :-)



A co do tego że mówi iż jest najlepszy w Niemczech w HW to ja bym go sprawdził z Dimitrienko,zobaczylibyśmy wtedy.
 
klitschko-presser (3).jpg




Jak już informowaliśmy planowana na najbliższą sobotę walką pomiędzy Władimirem Kliczko, a Jean-Marciem Mormeckiem nie dojdzie do skutku z powodu operacji usunięcia kamieni nerkowych, której przed kilkoma dniami poddał się obecny champion federacji WBA/WBO/BF. Jak poinformował na dzisiejszej konferencji prasowej menadżer grupy K2 Bernd Boente wszystko wskazuje na to, że planowany na 10 grudnia pojedynek zostanie przeniesiony na 3 marca. Aby jednak rywalem Kliczki nadal był Francuz zgodę na to musi wyrazić federacja IBF, która na marzec planowała organizację obowiązkowej obrony tytułu przez Władimira.


boxingnews.pl
 
Kilkadziesiąt godzin po poniedziałkowej z porażce z Sergiejem Kowaljewem (17-0-1, 15 KO) zmarł rosyjski pięściarz kategorii półciężkiej Roman Simakov (19-2-1, 9 KO). Zawodnik z Kemerowa poniósł porażkę przez techniczny nokaut w siódmej rundzie podczas gali w Jekaterinburgu.



Simakov lądował na deskach w szóstym oraz siódmym starciu. Po ostatnim liczeniu Rosjanin nie został dopuszczony do dalszej walki, a niedługo potem stracił przytomność, której już nie zdołał odzyskać.







Video







@up



Uprzedziłeś mnie ;p
 
No coz, ciekawe czy w ogole przechodzili jakiekolwiek badania przed walka. W koncu na Ukrainie rowniez byl przypadek zgonu zawodnika MMA ktory nie dostal licencji w USA a nawet w Japonii a na Ukrainie dopuscili go do walki. Znajac zycie wszelkie bledy zostana zatuszowane a ich "dochodzenie" bedzie teatrzykiem dla mediow. Szkoda chlopaka, mial dopiero 27 lat.
 
Kiedyś mi się obiło o uszy, że osób zagrożonych utratą życia, problemami z oddychaniem nie powinno się nosić czy ciągnąć w ten sposób jak trzymano Simakova, pod pachami. Ogólnie mało profesjonalnie wyglądała ta opieka nad znokautowanym zawodnikiem.



Szkoda, ale najwyraźniej miał już kiepsko z organizmem przed walką albo i od dawna, a teraz się pokazało. Nie dostał nawet jakiegoś strasznego ciosu, zasnął po chwili.
 
dostal wpierdol ostatnio i mu sie chyba znudzilo. . . :P







ogolnie bylo jakies info na wp ostatnio, ale nie pamietam czy wrzucili tez wywiad z nim czy tylko napisali o tym
 
A o której jutro Khan walczy?



Bo jak dobrze pójdzie to obejrzę Real vs Barcelona,walke Khana i UFC.
 
Jeden z najefektowniej walczących polskich pięściarzy w wadze junior średniej Paweł Wolak (29-2-1) postanowił zakończyć bokserską karierę. Pięściarz podzielił się tą informacją z kibicami boksu za pośrednictwem portalu Facebook oraz Twitter. W ostatnią sobotę Wolak przegrał rewanżowy pojedynek z Delvinem Rodriguezem i wygląda na to, że rywal wybił polskiemu bokserowi boks z głowy.


• Z ciężkim sercem muszę ogłosić moje przejście na sportową emeryturę. Potrzeba serca, pasji i wielkich chęci, aby walczyć w ringu. Ja wiem kiedy powinienem powiedzieć dość. Postanowiłem zakończyć karierę. Wszystko co mogłem pokazałem w ringu i niczego absolutnie nie żałuję. Mam zamiar pozostać aktywny i pomagać innym pięściarzom w budowaniu ich kariery sportowej. Mam wielką listę ludzi, którym chciałbym podziękować. Dziękuję teamowi, rodzinie i przyjaciołom oraz kibicom. Jestem wdzięczny za wielkie wsparcie jakie od was otrzymałem. Dziękuję także grupie Top Rank." - napisał Wolak.



z BN masz tutaj.
 
Poprawka, Khan walczy w Waszyngtonie, czyli pewnie będzie wychodził na początku głównej karty UFC.
 
Khan przekonał mnie do siebie świetną walką z Zabem . Brak mi obecnie takich walk .



PS. Cieszę się, że temat cieszy się taką popularnością ;)
 
Back
Top