Boks

Roy_Jones_Junior_zamierza_4547476.jpg




Dzisiaj w nocy swoją walkę storczy jeden z najlepszych bokserów w historii Roy Jones Junior jego rywalem jest Max Alexander.Obaj wnieśli na wagę równo po 193lbs dokładnie tyle mial Roy podczas walki o pas w wadze ciężkiej z Johnem Ruizem.



Walka będzie odbywac się na dystansie 10 rund o wakatujący pas UBO w wadze juniorciężkiej.



Jones w swojej bogatej karierze zdobywał pas w wagach średnia,super średnia,półciężka,ciężka brakuje mu tylko mistrzowskiego pasu w wadze Cruiser ,jeśli by go zdobył byłby jedynym takim mistrzem.



Po trzech porażkach Roy zmienił swój sztab trenerski i miejmy nadzieję ,że wygra i odejdzie od boksu zanim stanie się tragedia.Walka niestety jest do obejrzenia tylko na PPV.Odbywac się będzie dzisiaj w nocy przed godziną 3:00.







 
mam nadzieję, że wczorajsze zwycięstwo było ostatnią walką w karierze roya.



po jego "ostatnich" wyczynach to dobry moment żeby zawiesić rękawice.
 
O porażce Khana przesądziły dwa ostrzeżenia sędziego z dupy wyciągnięte. Chociaż trzeba powiedzieć, że Peterson odwalił wielki kawał dobrej roboty. Nie widziałem ostatnio nikogo kto napsułby Khanowi tyle krwi.
 
Jak powiedział Khan - miał w ringu dwóch przeciwników (Peterson i sędzia).


Z kolei puncher David Lemieux (25-2, 24 KO) zanotował drugą porażkę, a szkoda...
 
ohoho Khan przegrał dla mnie to nominacja do sensacji roku ;p



Roy Jones Junior wygrał gładko wszystkie rundy.



775.jpg
 
Coz, Khan moze by i wygral ten pojedynek gdyby nie sedzia ale nie zaprezentowal sie tak jak wszyscy sie tego spodziewali. Zawsze mowilem ze koles jest przereklamowany.
 
Chisora vs Vitalij???



Taki pretendent że brak słów...



Mormeck teraz Chisora a potem może Gołota dostanie walkę o pas



:-)
 
Już niestety wszystkich dobrych wykończyli więc nie mają nikogo mocnego to rozumiem ,ale niech dadzą szanse komuś kto nie przegrał do jednej bramki z Furym...



Peterson (c) vs Khan II 31 marca.
 
Kiler, to powiedz kogo unikają Twoim zdaniem? Weź sobie pierwszą 20 z boxreca, z połową walczyli, druga nie chce z nimi :)
 
Back
Top