Boks

Ruchliwy i odchudzony Chisora był nie uchwytny miał dobrą taktykę na takich jak Helenius czy Kliczko.



Helenius nie potrafi trzymac dystansu i wolno się porusza po ringu przez co nie był wiodoczny z Chisorą.Mimo wszystko Robert na dystans ma większe szanse wygrac z Władkiem ,ale Dereck z taką agresją i dobrze przygotowany może jeszcze namieszac.
 
Kurwa... szkoda tylko że Master tam jest.



Mam komunikat:



Serdecznie pierdole pana Sauerlanda, jego syna i wszystkie jego sędziowskie pomioty. Chuj im w dupe.



Dziękuję.
 
Ciekaw jestem jak będzie traktowany Master w Sauerlandzie.



Bicie kelnerów i pomoc w dostaniu walki o pas czy skok na głęboką wode?



Najlepsze jest to ,że wystarczy jeden wałek i Chisora z gnębionego "bambusa" stał się bohaterem :D
 
Kostecki jak zwykle kapitalnie wygląda na tle rywala sprowadzonego przez pana Wasilewskiego ;)
 
@Tar
http://activepl.tv/
Kanał 3, ale walka Kosteckiego się już skończyła ;)

Teraz się trzeba do 3 zdrzemnąć...
 
Tu leci właśnie na żywca w dobrej jakości stream z polsatu( gala Coto-Margarito)



http://huckenbusch.dbv.pl/viewpage.php?page_id=13
 
20111204085003863.jpg




 
Ja dałem 116-114 dla Chisory, kaszana trochę : /



Ale dzisiejsza noc boksu zdecydowanie na + jak dla mnie . Cotto vs Margarito fenomenalna walka .
 
Za tydzień Kliczko vs Mormeck,a za dwa tygodnie Ward vs Froch finał Super Six.
 
To super six jest w wadze super średniej,a Włodarczyk walczy w junior ciężkiej.
 
Statystyka ciosów Chisora - Helenius :

Wszystkie ciosy:
Helenius • 140 z 647 (22 %)
Chisora • 278 z 672 (41 %)

Ciosy proste przednią ręką:
Helenius • 63 z 432 (15 %)
Chisora • 64 z 204 (31 %)

Ciosy mocne:
Helenius • 77 z 215 (36 %)
Chisora • 214 z 468 (46 %)
 
Walka Władmir vs Mormeck przełożona na 3 marca z powodu problemów zdrowotnych Włada.



Co ciekawe 3 marca powraca jego legendarny już brat Vitalij :D
 
Huck do ciężkiej, hmm ? : ) Ciekawe .



Czyżby 3 marca miała miejsce pierwsza gala z udziałem obu braci Kliczków ?
 
Huck w ciężkiej może osiągnąc tyle co Adamek czyli tak naprawdę niewiele,mówi się o walce Kliczko vs Huck więc kto wie może właśnie 3 marca ta walka będzie.
 
No mi się wydaję, że Huck dysponuje troszkę mocniejszym ciosem od Adamka . 3 marca Vitali walczy z Siversem, a Włodek to wiadomo .
 
Back
Top