Boks

niezly wieprz ze 100 to lekko...

Ło matko kochana:o o: W dodatku czytam, że mu coś psycha siadła, bo robi jakieś pojebane akcje na insta. Wali w kaczki seriami z gnata i zaczął się kumplować z gościem co dla Escobara kropnął 300 ludzi.
 
Ło matko kochana:o o: W dodatku czytam, że mu coś psycha siadła, bo robi jakieś pojebane akcje na insta. Wali w kaczki seriami z gnata i zaczął się kumplować z gościem co dla Escobara kropnął 300 ludzi.
Maidana wcześniej też się rozpasał i zawsze do walk bardzo dużo zrzucał. Zarobił na walkach z AB i Floydem tyle kasy, że ma wyebane i se po prostu korzysta z życia.
Serie z gnatów nie tylko w kaczki to on napieprza od młodych lat, śmigał w Argentyńskim gangu i ogólnie Chino to spoko typ, ale lepiej do niego nie fikać.
 
Swoją drogą to zastanawiam się jak będzie to wyglądać w finale WBSS w Arabii Saudyjskiej z Usykiem. Gość przed każdą rundą robi znak krzyża, na ważeniu też zawsze nosi krzyż, a wiadomo jak to wygląda w Arabii Saudyjskiej ;)

PS. Maidany nawet nie poznałem na tym zdjęciu. Zrzucać wagę przed walką to jedno, ale człowiek ze sportową mentalnością może się do takiego stanu doprowadzić?
 
Swoją drogą to zastanawiam się jak będzie to wyglądać w finale WBSS w Arabii Saudyjskiej z Usykiem. Gość przed każdą rundą robi znak krzyża, na ważeniu też zawsze nosi krzyż, a wiadomo jak to wygląda w Arabii Saudyjskiej ;)
nie dygaj, zlapie kontuzje jak wygra gasijew i dadza glowackiego na zastepstwo lol
 
nie dygaj, zlapie kontuzje jak wygra gasijew i dadza glowackiego na zastepstwo lol
Ja tak dalej pójdzie to Główka będzie wiecznie na zastępstwie. Wyżej niż to co miał już raczej nie skoczy. Kto by pomyślał, tak to sie potoczy że praktycznie zniknął.
 
Kto by pomyślał, tak to sie potoczy że praktycznie zniknął.
Trochę na własne życzenie, podobno umówić się z nim na wywiad to wyższa szkoła jazdy, podobnie było z nagrywaniem tej Drogi do PBN...

Wasyl się sapie na TT, że Polsat nie wykupił ostatniej gali WBSS z Usykiem. Ponoć w przeddzień gali cena była śmiesznie niska. Borek odpowiada, że ramówki wcześniej ustalone itd. Wszystko spoko, tylko jakoś im to nie przeszkadzało w przyklepaniu UFC w dniu gali :)
 
wojciechowski cos sobie ubzdural ze wach zawalczy z tysonem :rofl:
T bardziej że była konferencja i znalazłem taką notkę z niej ( calej konfy nie chcialo mi sir oglądać, Izu tylko powiedział ze nie ma dla niego jeszcze zaklepanego przeciwnika)

Na konferencji, Marcin Najman zdradził nazwiska potencjalnych rywali Mariusza Wacha.
Właściciel ND Promotion stwierdził, że prowadzi zaawansowane rozmowy z Dmitrijem Kudriaszowem, który jest skłonny przejść do wagi ciężkiej.

Wstępne porozumienie ma także z Derekiem Chisorą. Jednak jak sam powiedział, skupia się najbardziej na sprowadzeniu do Polski Bryanta Jenningsa, który jest priorytetem dla organizatorów gali.

Marcin Najman podczas konferencji opowiedział również o ofercie z obozu Roberta Heleniusa.
 
T bardziej że była konferencja i znalazłem taką notkę z niej ( calej konfy nie chcialo mi sir oglądać, Izu tylko powiedział ze nie ma dla niego jeszcze zaklepanego przeciwnika)

Na konferencji, Marcin Najman zdradził nazwiska potencjalnych rywali Mariusza Wacha.
Właściciel ND Promotion stwierdził, że prowadzi zaawansowane rozmowy z Dmitrijem Kudriaszowem, który jest skłonny przejść do wagi ciężkiej.

Wstępne porozumienie ma także z Derekiem Chisorą. Jednak jak sam powiedział, skupia się najbardziej na sprowadzeniu do Polski Bryanta Jenningsa, który jest priorytetem dla organizatorów gali.

Marcin Najman podczas konferencji opowiedział również o ofercie z obozu Roberta Heleniusa.
wiem wiem co tam sie dzialo czytalem na rp czy gdzies tam ale trzeba byc ostrym debilem zeby uwierzyc ze fury zaboksuje w polsce
 
Last edited:
Back
Top