Boks


Przytaczałeś jeśli pamiętam słowa Borka, że chciałby Izu i Kownackiego na wspólnej gali. Z wywiadu z Izu z SE można wywnioskować, że było blisko, ale brakowało konkretów. Także nie jestem przekonany co do tych "znaków" o których pisze Mateusz. Chętnie jednak zobaczyłbym jak boksuje Adam w Polsce. Takie info na przyszłość i do weryfikacji:wink:
 
Przytaczałeś jeśli pamiętam słowa Borka, że chciałby Izu i Kownackiego na wspólnej gali. Z wywiadu z Izu z SE można wywnioskować, że było blisko, ale brakowało konkretów. Także nie jestem przekonany co do tych "znaków" o których pisze Mateusz. Chętnie jednak zobaczyłbym jak boksuje Adam w Polsce. Takie info na przyszłość i do weryfikacji:wink:
Co do Borka to dość mocno zweryfikowałem swoje zdanie o nim i wygląda na to co by nie gadali to ci wszyscy nasi promotorzy są siebie warci.
Co do Izu to czytałem kilka dni temu z nim wywiad i niby Kmita i reszta się na niego wkurwili, bo odmówił walki z Wachem na bodaj grudniowej PBN i posypała im się cała gala i od tego się zaczęły niesnaski.
A Kownacki to jak dla mnie najciekawszy obecnie polski bokser i zajebiście jakby faktycznie zawalczył w kraju. A z kim? Na pytanie o rewanż ze Szpilką stwierdził, że w tej chwili taka walka nie jest mu do niczego potrzebna bo dość mocno go zweryfikował i szkoda czasu na takie starcie. Cieżko stwierdzić w jakim kierunku będą z nim szli. Ale jak go mają podpromować w Polsce to raczej ostrożnie bedą postępować.
 
@Tony Maniana a to nie było tak, że Wasilewski miał w grudniu robić PBN, bo to jego ofertę Polsat wybrał.
Tu masz wywiad z Izu. Nie pada żadne nazwisko, tylko mówi o Polsacie. Być może jest tak jak mowisz. Ja też nie pisałem kto miał ukladac ta karte.

http://m.sport.se.pl/sporty-walki/b...na-byla-najciekawsza-i-najlepsza_1036851.html

A jak ci sie niechce czytać całego to masz to pytanie

W jakich relacjach jesteś z telewizją Polsat?

- Nasze relacje ochłodziły się po tym, jak zrezygnowałem z walki z Mariuszem Wachem, co sprawiło, że "wysypała" się planowana na grudzień gala. Polsat się na mnie obraził i po części to rozumiem, bo to biznes. Nie zgodziłem się jednak na tę walkę, bo nie byłem zadowolony z warunków, jakie mi zaproponowano
 
Tutaj nigdzie nie pada imię Borka, dwa PBN jest własnością Polsatu i jest to marka która się wynajmuje, także Wasilewski też może ja wynająć na galę tak jak to robił kiedyś.

Te słowa padły w wywiadzie Borka, teraz tego nie znajdę, jak wrócę z pracy.
 
Tutaj nigdzie nie pada imię Borka, dwa PBN jest własnością Polsatu i jest to marka która się wynajmuje, także Wasilewski też może ja wynająć na galę tak jak to robił kiedyś.

Te słowa padły w wywiadzie Borka, teraz tego nie znajdę, jak wrócę z pracy.
Ja nie wiem kto miał robić ten grudniowy PBN. Widziałem wywiad z Borkieiem i mówił,że chciałby zorganizowac gale z Izu i Kownackim. Ale też nie wiem czy swoja czy PBN. A to że Borek i AW gadaja czasem bzdury to trzrba przywyknąć. Nie zdziwie sie jak kiedys oglosza swoje gale z w jednym terminie z tymi samymi bokserami ale w różnych miastach.
 
@aqua @Tony Maniana
To było tak... Polsat ma kosę z Izu od czasu jego rezygnacji z walki z Wachem na PBN. Ale ten PBN miał się odbyć w listopadzie 2016 (main event Włodarczyk - Durodola). Izu się wycofał i karta się posypała, więc galę odwołali. Grudniowa gala, którą szykował Wasyl nie ma z tym nic wspólnego (dużo wskazuje na to, że tej gali i tak by nie było, tylko Wasilewski zajął termin PPV Borkowi, który szykował walkę Adamek-Chisora). Natomiast teraz Borek szykuje na wiosnę PBN (chyba). Na karcie Adamek i Kownacki. Miał być też Izu, ale wybrał ofertę Najmana co (podobno) z automatu skutkuje banem od Polsatu (mówiła o tym Piątkowska).
 
BO POJEBANY JEST TEN POLSKI PIĘŚCIARSKI "BIZNES", TAK TO JEST JAK 1-2 CEBULAKÓW MA MONOPOL NA COŚ W PL ::duszenie::

A Stricza mi szkoda, mega zawodnik, Vanesa by pobił/pobije. Z Charlo już ciężko będzie chyba faworytem Jarmall, wolałbym go zobaczyć z Hurdem.

Miejmy nadzieje, że tak czy siak dostanie swoją mistrzowską szanse...
 
ja to mam beke ze on ma pretensje o to ze wasyl nie wygral przetargu, 1 raz slysze ze ktos ma o to problem, chlopakowi sie juz w glowie jebie a nic jeszcze nie osiagnal
przetarg przetargiem to zaden powod do sapania się, bo King pewnie i tak tej gali nie zorganizuje i będzie prosił Margulesa zeby to zrobili razem. Ale Wasyl od dluższego czasu sie nie popisuje nie propsuje typa ostatnimi czasy bo ewidentnie mu się nie chce.
 
Back
Top