Boks

Wladek w formie z walki z Furym nie ma czego szukac w walce z AJ. Do tego dluga przerwa miedzy walkami a mlody to on juz nie jest i nie wiadomo jak zareaguje organizm. Oby nikt sie nie wysypal a AJ bedzie dlugo panowal... Taki duzy Mike Tyson:wink:
 
panowie, czy tam w anglii maja mniejsze rekawice?
nie zwrocilem uwagi, ale chyba sa 3 rozmiary rekawic
W cięższych wagach biją się chyba w 10oz, a w lżejszych w 8. A objętość to chyba zależy od producenta. Mniejsze (i twardsze przy okazji) są Everlasty i Reyesy, Granty pośrednie, a np. Adidasy podobno bardzo mięciutkie. Są jakieś nowe od niedawna (Antek się w nich bije) Rival, ale nic o nich nie wiem.

@Grubas ja tam wierzę, że "dziadek" Ortiz ich tam poustawia :) Chociaż boje się, że zanim dadzą mu szansę to się gościu do reszty zestarzeje...
 
W cięższych wagach biją się chyba w 10oz, a w lżejszych w 8. A objętość to chyba zależy od producenta. Mniejsze (i twardsze przy okazji) są Everlasty i Reyesy, Granty pośrednie, a np. Adidasy podobno bardzo mięciutkie. Są jakieś nowe od niedawna (Antek się w nich bije) Rival, ale nic o nich nie wiem.

@Grubas ja tam wierzę, że "dziadek" Ortiz ich tam poustawia :) Chociaż boje się, że zanim dadzą mu szansę to się gościu do reszty zestarzeje...
A nie jest tak, ze przed walka dogaduja sie na wielkosc i model rekawic niezaleznie od wagi?
 
Gala w Indio - waga półciężka: Sullivan Barrera - Wiaczesław Szabrański z piatku na sobote od 3 na polsat sport
Gala w Inglewood - walka o pas WBC International w wadze półciężkiej: Bernard Hopkins - Joe Smith; walka o pas WBO World w wadze junior ciężkiej: Oleksandr Usyk - Thabiso Mchunu z soboty na niedziele od 3 na polsat sport
 
A nie jest tak, ze przed walka dogaduja sie na wielkosc i model rekawic niezaleznie od wagi?
Głowy nie dam, ale w walkach mistrzowskich jest to chyba "sztywna" reguła. O pietruszkę to może dogadują się ze sobą. Jeśli chodzi o model to jest tak jak mówisz.
 
W poniedziałkowym magazynie Puncher porozmawiamy o tym, co działo się na polskich i światowych ringach w miniony weekend. Gośćmi Mateusza Borka w studiu przy Ostrobramskiej 77 będą Andrzej Kostyra, Janusz Pindera, Andrzej Gmitruk oraz Norbert Dąbrowski, który wrócił już do Polski z USA, gdzie walczył z Eleiderem Alvarezem. Puncher tradycyjnie o 20:00 w Polsacie Sport News.

edit: ktos cos wie o ktorej godzinie rusza gala u sovietov w sobote?
 
niezle przymasil
CO34BJkW8AAtPf5.jpg
 
Back
Top